KROSNO Caro Hranatá Karafa na whisky, 750 ml, Rukodělný

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzYwZTNjZTg5MzAxNzZjMjQ5NTdlY2MzMTI5OTZlZTZiNjIxYjk5YzJlODBmYThlNGIxNWU5ODcyNDM4Zjk2N3xtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTg6NDQ6NDguMTgyWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5UNWQ4N2hUSU84eXowazVjWjJYaXQzODZkSHVPWVJ5ejRseHpNVnlFU1BnQ3VEY0hwNHo4cHBvZmk3dlNIWG5Bd1dWejJaRUwyZGVGUG04dWtwNUJxd1BBbnlBIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzYwZTNjZTg5MzAxNzZjMjQ5NTdlY2MzMTI5OTZlZTZiNjIxYjk5YzJlODBmYThlNGIxNWU5ODcyNDM4Zjk2N3xtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTg6NDQ6NDguMTgyWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5UNWQ4N2hUSU84eXowazVjWjJYaXQzODZkSHVPWVJ5ejRseHpNVnlFU1BnQ3VEY0hwNHo4cHBvZmk3dlNIWG5Bd1dWejJaRUwyZGVGUG04dWtwNUJxd1BBbnlBIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

100 mm

Výška

192 mm

Počet kusů

1

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Objem

750 ml

Barva

Transparentnu00ed

Index

F092222075016010

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Caro Čtvercová Karafa na whisky 750 ml – výrazným designovým prvkem, který obohatí jakýkoliv interiér

Ručně vyráběná karafa pro znalce whisky – Kolekci CARO jsme navrhli s ohledem na každého znalce silných, vznešených nápojů. Naše karafy na whisky Krosno Glass s objemem 750 ml umožňují plně ocenit barvu a aroma nápoje při degustaci. Jsou skvělým nápadem na dárek pro milovníka whisky: samostatně nebo v kombinaci se sklenicemi z kolekce CARO. Skleněná čtvercová karafa na whisky o objemu 750 ml byla vyrobena ručně, takže můžete být jisti, že každý prvek, od pevného dna, přes jednoduché stěny, až po precizně zpracovaný uzávěr, byl vytvořen s důrazem na detail. Doporučujeme ruční mytí našeho ručního díla, aby si co nejdéle zachovalo svůj lesk.

Geometrická skleněná karafa na whisky 750 ml – Jednoduchý, geometrický tvar je nadčasový - karafa je vždy aktuální. Byla vyrobena z Crystalline skla, které je mimořádně průhledné a zároveň odolné. To umožňuje snadno posoudit barvu nápoje při degustaci. Sklo Crystalline není náchylné k poškrábání ani matnění, takže karafa vám bude sloužit dlouhá léta. Hodí se také jako praktický dárek pro znalce whisky.

Na co si dát pozor:

  • Ruční výroba – karafa pro znalce whisky a prémiových produktů.
  • Exkluzivní design – kolekce CARO nabízí nejen funkčnost, ale také dekorativní hodnotu.
  • Sklo bez olova Crystalline – bezpečné a dokonale průhledné.

KROSNO Skleněná Hranatá Karafa na whisky Caro

Ručně vyrobená karafa pro znalce whisky – Kolekci Caro jsme navrhli pro všechny znalce ostřejších ušlechtilých nápojů. Naše karafy na whisku Krosno Glass 750 ml umožňují si užívat při degustaci to nejlepší – plně ocenit barvu a vůni nápoje. Bude to také dokonalý dárek pro milovníka whisky: zvlášť, nebo spolu se sklenicemi z kolekce Caro. Skleněná karafa na whisku o objemu 750 ml se vyrábí ručně, proto si můžete být jistí, že každý prvek, od masivního dna, přes rovné stěny, po broušenou zátku, byl vyroben s důrazem na detail. Doporučujeme mýt naše ručně vyráběné výrobky ručně, aby si co nejdéle udržely svůj lesk. 

Geometrická skleněná karafa na whisku 750 ml – Jednoduchý, geometrický tvar nikdy nezestárne – karafa je nadčasová. Je vyrobená ze skla Crystalline, které je výjimečně transparentní a zároveň odolné. Díky tomu můžete snadno hodnotit barvu nápoje během degustace. Sklo Crystalline je odolné proti poškrábání a zmatnění, proto vám tato karafa budou sloužit dlouhou dobu. Dokonale se osvědčí také jako praktický dárek pro milovníka whisky.

Charakteristické vlastnosti: 

  • Ruční výroba – karafa pro milovníky whisky a prémiových produktů.
  • Exkluzivní design – kolekce Caro to není jenom funkčnost, ale také dekorativnost. 
  • Bezolovnaté sklo Crystalline – zdravotně nezávadné a dokonale transparentní.

ÄHNLICHE PRODUKTE