KROSNO Roly-Poly Skleničky na lihoviny, Sada 6, 40 ml, Rukodělný

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzk1YzI4ODI0YzNmNGIzMGViYWVhNGIyNDc4NWE2YjFhMjQwMTZiNmFiMGI3MDE3NTFmMzUzZGUwMjQ0NzEzOHxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTc6NDQ6MjcuMjI1WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQVAyOWUyRW8tMFNMWWdfaW1sN3l2UWRwVTd6b1hLbFh4X25WV3J6WlIyTzNxNFZlUkoyNkJRS29yVTFuNnFNUGk1eXlYVTdOOWp2SEY2NS1nakNIazlRbmk0Q3R3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzk1YzI4ODI0YzNmNGIzMGViYWVhNGIyNDc4NWE2YjFhMjQwMTZiNmFiMGI3MDE3NTFmMzUzZGUwMjQ0NzEzOHxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTc6NDQ6MjcuMjI1WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQVAyOWUyRW8tMFNMWWdfaW1sN3l2UWRwVTd6b1hLbFh4X25WV3J6WlIyTzNxNFZlUkoyNkJRS29yVTFuNnFNUGk1eXlYVTdOOWp2SEY2NS1nakNIazlRbmk0Q3R3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

47 mm

Výška

65 mm

Počet kusů

6

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Barva

Transparentnu00ed

Index

F078174004009010

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Roly-Poly Exkluzivní sklenice na vodku – originální, neobvyklý tvar a funkčnost

Originální kapitánské sklenice – Překvapující forma – perfektně vyvážená a tvarovaná sklenice, která se na stole efektně houpe, jako loď na rozbouřeném moři – ale nepřevrátí se. Je to výborná dekorace, která zpestří každé společenské setkání nebo rodinnou oslavu – díky své originalitě vždy upoutá pozornost. Dekorativní sklenice na vodku 40 ml byly vyrobeny ručně zkušenými skláři, takže si můžete být jisti jejich prémiovou kvalitou. Sada je skvělým dárkem pro znalce silných nápojů.

Luxusní dárek pro každého muže – Exkluzivní sklenice na vodku (40 ml) z kolekce ROLY-POLY jsou vynikajícím nápadem na dárek pro každého muže, který si cení silných nápojů a prémiových produktů. Kapitánské sklo je ideální pro přípitky na nejdůležitější okamžiky v životě. Díky výrobě z Crystalline skla a odolnosti proti poškození budou sklenice nepostradatelným prvkem oslav i po mnoho let.

Na co si dát pozor:

  • Originální design – překvapivý efekt houpání, jako na mořských vlnách.
  • Perfektní vyvážení a tvarování – vodku nelze rozlít i přes specifický tvar sklenice.
  • Ruční výroba z Crystalline skla – luxusní produkt pro příznivce prémiového skla.
  • Zajímavá volba na dárek – ideální pro znalce silných nápojů.
  • Možnost mytí v myčce – ušetříte si čas a námahu při ručním mytí.

KROSNO Exkluzivní skleničky na lihoviny Roly-Poly

Originální kapitánské skleničky – Zajímavý tvar – dokonale vyvážená a profilovaná sklenička, která se na stole houpá jako loď na rozbouřeném moři – ale se nepřevrhne. Je to dokonalá ozdoba, která ozvláštní každé společenské setkání i rodinnou akci – díky své originalitě bude stále přitahovat pohledy. Ozdobné skleničky na lihoviny 40 ml vyrábějí ručně zkušení mistři skláři, proto můžete si být jistí, že získáte prémiovou kvalitu zpracování. Tato sada bude dokonalý dárek pro milovníky něčeho ostřejšího.

Luxusní dárek pro každého muže – Exkluzivní skleničky na lihoviny (40 ml) z kolekce Roly-Poly budou dokonalý dárek pro každého muže, který umí ocenit kvalitní lihovinu i prémiový výrobek. Kapitánské sklenice se výborně hodí k pronášení přípitků na počest nejdůležitějších životních událostí. Díky použití skla Crystalline a odolnosti proti poškození se tyto skleničky na mnoho let stanou nedílnou součástí oslav.

Charakteristické vlastnosti: 

  • Originální design – zajímavý efekt houpání jako na mořských vlnách.
  • Perfektní vyvážení a profilování – nápoj se nerozlije navzdory specifickému tvaru skleničky.
  • Ruční výroba ze skla Crystalline – luxusní produkt pro příznivce prémiového skla.
  • Zajímavý nápad na dárek – nejlepší dárek pro milovníka něčeho ostřejšího.
  • Vhodné do myčky – ušetříte svůj čas a námahu spojenou s ručním mytím.

ÄHNLICHE PRODUKTE