KROSNO Sterling Skleničky na lihoviny, Sada 6, 50 ml

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzk1YzI4ODI0YzNmNGIzMGViYWVhNGIyNDc4NWE2YjFhMjQwMTZiNmFiMGI3MDE3NTFmMzUzZGUwMjQ0NzEzOHxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTc6NDQ6MjcuMjI1WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQVAyOWUyRW8tMFNMWWdfaW1sN3l2UWRwVTd6b1hLbFh4X25WV3J6WlIyTzNxNFZlUkoyNkJRS29yVTFuNnFNUGk1eXlYVTdOOWp2SEY2NS1nakNIazlRbmk0Q3R3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzk1YzI4ODI0YzNmNGIzMGViYWVhNGIyNDc4NWE2YjFhMjQwMTZiNmFiMGI3MDE3NTFmMzUzZGUwMjQ0NzEzOHxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTc6NDQ6MjcuMjI1WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQVAyOWUyRW8tMFNMWWdfaW1sN3l2UWRwVTd6b1hLbFh4X25WV3J6WlIyTzNxNFZlUkoyNkJRS29yVTFuNnFNUGk1eXlYVTdOOWp2SEY2NS1nakNIazlRbmk0Q3R3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

42 mm

Výška

74 mm

Počet kusů

6

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Barva

Transparentnu00ed

Index

F68C042005001010

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Sterling Skleničky na Vodku 74 mm – Elegance a Preciznost

Skleničky pro Milovníky Silných Alkoholů 50 ml – Skleničky navržené pro degustaci kvalitní vodky. Vše od tvaru po materiál, ze kterého jsou skleničky vyrobeny, bylo navrženo tak, aby plně ocenily chuť, aroma a texturu alkoholu. Tlusté, pevné sklo zajišťuje stabilitu a udržuje vodku déle chlazenou. Skleničky na vodku o objemu 50 ml jsou vyrobeny z vysoce kvalitního skla Crystalline, které kombinuje odolnost s průhledností křišťálu. V lesklých skleničkách se dokonale prezentují jak klasické, tak i ochucené vodky. Odolné sklo Crystalline je vhodné pro mytí v myčce nádobí.

Klasický Sada Skleniček na Vodku 50 ml – Tento set připomíná klasické skleničky na shoty, ale mírně se zužující tvar směrem nahoru, charakteristický pro kolekci STERLING, dodává eleganci. Kapacita umožňuje nejen podávání tradiční vodky, ale i oblíbených minidrinků – jako jsou například "naštvaný pes" nebo "kamikaze".

Co je důležité si všimnout:

  • Velká kapacita (50 ml) – ideální nejen pro vodku, ale také pro minidrinky.
  • Možnost mytí v myčce nádobí – usnadňuje údržbu.
  • Tlusté, pevné sklo – skleničky vydrží dlouho.

KROSNO Sterling Skleničky na likéry a lihoviny

Skleničky pro znalce lihovin – Skleničky navržené pro degustaci kvalitních lihovin. Vše, počínaje tvarem po materiál, vzniklo pro to, abyste si mohli plně užít chuť, aroma na texturu nápoje. Silné, pevné sklo zajišťuje stabilitu a udrží nápoj déle studený. Skleničky na lihoviny 50 ml jsou vyráběny z kvalitního skla Crystalline, které je spojením odolnosti a křišťálové průzračnosti. V zářících skleničkách dokonale vypadají klasické i ochucené lihoviny. Odolné sklo Crystalline je vhodné do myčky.

Klasická sada skleniček na lihoviny 50 ml – Tato sada připomíná klasické skleničky na panáky, eleganci jim dodává nahoru mírně se zužující tvar, který je charakteristický pro kolekci STERLING. Díky jejich velikosti je můžete používat na tradiční lihoviny, ale i na oblíbené mini míchané nápoje – chuťových symfonií jako je vzteklý pes nebo kamikadze. 

Charakteristické vlastnosti:

  • Velký objem (50 ml) – vhodný nejenom na lihoviny, ale i mini míchané nápoje.
  • Vhodné do myčky – nemusíte ztrácet čas ručním mytím.
  • Silné a odolné sklo – tyto skleničky vám budou sloužit mnoho let.

ÄHNLICHE PRODUKTE