KROSNO Pure Skleničky na lihoviny se stopkou, Sada 6, 35 ml

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzYwZTNjZTg5MzAxNzZjMjQ5NTdlY2MzMTI5OTZlZTZiNjIxYjk5YzJlODBmYThlNGIxNWU5ODcyNDM4Zjk2N3xtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTg6NDQ6NDguMTgyWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5UNWQ4N2hUSU84eXowazVjWjJYaXQzODZkSHVPWVJ5ejRseHpNVnlFU1BnQ3VEY0hwNHo4cHBvZmk3dlNIWG5Bd1dWejJaRUwyZGVGUG04dWtwNUJxd1BBbnlBIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzYwZTNjZTg5MzAxNzZjMjQ5NTdlY2MzMTI5OTZlZTZiNjIxYjk5YzJlODBmYThlNGIxNWU5ODcyNDM4Zjk2N3xtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTg6NDQ6NDguMTgyWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5UNWQ4N2hUSU84eXowazVjWjJYaXQzODZkSHVPWVJ5ejRseHpNVnlFU1BnQ3VEY0hwNHo4cHBvZmk3dlNIWG5Bd1dWejJaRUwyZGVGUG04dWtwNUJxd1BBbnlBIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

52 mm

Výška

100 mm

Počet kusů

6

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Barva

Transparentnu00ed

Index

F573729003511000

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Pure Poháry na Vodku – Kombinace funkčnosti a elegance - dokonalý doplněk pro každou příležitost

Poháry na Vodku s Nožkou Krosno 35 ml – Tento soubor pohárů na vodku o objemu 35 ml od Krosna není určen pouze pro servírování klasické nebo aromatizované vodky, ale také pro likéry a domácí likérové nápoje. Tvarově zajímavá číše je podpírána jednoduchou, štíhlou nožkou, která stojí na elegantní a stabilní základně. Celkový design pohárů představuje klasiku v prémiové verzi – sada 6 pohárů je ideální volbou pro každý domácí bar nebo vitrínu. Poháry na vodku Krosno Glass (35 ml) jsou vyráběny bez použití olova nebo jiných kontroverzních látek, takže o bezpečnost nemusíte mít obavy.

Poháry na Vodku pro Domácí Párty – Použité sklo Crystalline vyniká mimořádnou průhledností, což umožňuje dokonale prezentovat každý nápoj, ať už je to hustý likér s příchutí kávy nebo karamelu nebo aromatický višňový likér. Poháry z kolekce PURE se stanou nepostradatelnými na každé domácí párty. Jsou také skvělou volbou pro restaurace nebo firemní setkání. Navíc poháry na vodku s nožkou 35 ml jsou praktické – mohou být myty v myčce.

Na co si dát pozor:

  • Univerzálnost – lze servírovat nejen vodku, ale také likéry a domácí likérové nápoje.
  • Sklo Crystalline – bezolovnaté, průhledné a odolné proti poškození.
  • 6 kusů v sadě – ideální pro setkání s rodinou nebo přáteli.
  • Možnost mytí v myčce – nemusíte ztrácet čas ručním mytím a leštěním pohárů.

KROSNO Skleničky na lihoviny se stopkou Pure

Skleničky nejenom na lihoviny – Skleničky s objemem 35 ml jsou vhodné pro podávání klasických nebo ochucených lihovin, ale také na likéry. Baňatý kalíšek je umístěný na jednoduché štíhlé stopce se stabilní základnou. Celá sklenička je klasika v prémiovém provedení – sada 6 skleniček je optimální volba pro každý domácí bar nebo vitrínu. Skleničky na lihoviny Krosno Glass (35 ml) jsou vyráběny bez používání olova nebo jiných nebezpečných látek – nemusíte se obávat o bezpečnost.

Skleničky na lihoviny na domácí oslavy – Sklo Crystalline, ze kterého jsou tyto skleničky vyráběny, se vyznačuje výjimečnou průhledností – což umožňuje optimálně prezentovat každý nápoj, a to jak hustý kávový likér, nebo aromatický višňový likér. Skleničky z kolekce PURE jsou nenahraditelnou součástí domácí oslavy. Je to také dobrá volba pro restaurace a na firemní integrační akce. Skleničky na lihoviny se stopkou 35 ml jsou také praktické – je možné je mýt v myčce.

Charakteristické vlastnosti: 

  • Všestrannost – můžete podávat lihoviny a likéry.
  • Sklo Crystalline – bezolovnaté, průhledné a odolné proti poškození.
  • Sada obsahuje 6 skleniček – optimální na rodinná a přátelská setkání.
  • Možnost mytí v myčce – neztrácejte čas ručním mytím a leštěním sklenic.

ÄHNLICHE PRODUKTE