KROSNO Pure Sklenice na šťávu, Sada 6, 200 ml

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzYwZTNjZTg5MzAxNzZjMjQ5NTdlY2MzMTI5OTZlZTZiNjIxYjk5YzJlODBmYThlNGIxNWU5ODcyNDM4Zjk2N3xtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTg6NDQ6NDguMTgyWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5UNWQ4N2hUSU84eXowazVjWjJYaXQzODZkSHVPWVJ5ejRseHpNVnlFU1BnQ3VEY0hwNHo4cHBvZmk3dlNIWG5Bd1dWejJaRUwyZGVGUG04dWtwNUJxd1BBbnlBIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzYwZTNjZTg5MzAxNzZjMjQ5NTdlY2MzMTI5OTZlZTZiNjIxYjk5YzJlODBmYThlNGIxNWU5ODcyNDM4Zjk2N3xtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTg6NDQ6NDguMTgyWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5UNWQ4N2hUSU84eXowazVjWjJYaXQzODZkSHVPWVJ5ejRseHpNVnlFU1BnQ3VEY0hwNHo4cHBvZmk3dlNIWG5Bd1dWejJaRUwyZGVGUG04dWtwNUJxd1BBbnlBIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

52 mm

Výška

151 mm

Počet kusů

6

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Objem

200 ml

Barva

Transparentnu00ed

Index

F682505020027000

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Pure Vysoké Sklenice na Nápoje – Nezbytnost pro Každý Domov

Sada válcových sklenic na džus – Sklenice na džus Krosno o objemu 200 ml všechno, co je charakteristické pro kolekci PURE: nadčasovost a jednoduchý, čistý tvar. Skvěle se hodí nejen pro džusy, ale také pro vodu, studené nápoje a ovocně-zeleninové koktejly. Příznivci minimalistických řešení ocení především průhledné sklo, jednoduché linie, stabilní dno a posílený okraj. Sklenice jsou praktické a pohodlně se drží v ruce, a pevné sklo udržuje nápoje dlouho chladné.

Sklenice na džus Krosno PURE 200 ml – Kromě designu je nejsilnějším bodem našich sklenic sklo, ze kterého jsou vyrobeny. Perfektní průhlednost zajišťuje, že barevné džusy a nápoje se efektně prezentují na stole. Sklo je trvanlivé, výrazně odolné vůči škrábancům a prasklinám. Sada sklenic na džus 200 ml může být bez obav myta v myčce. Je to trvanlivý a praktický dárek, například do nového bytu.

Stojí za pozornost:

  • Univerzálnost – podávání vody, koktejlů a dalších studených nápojů.
  • Jednoduchý, minimalistický design – válcový tvar je pohodlný k držení v ruce.
  • Vhodné pro mytí v myčce – konec s ručním mytím sklenic.
  • Ideální jako dárek – univerzální tvar se hodí ke každému nádobí a stylu interiéru.

KROSNO Sklenice na šťávu nápoje Pure

Sada válcových sklenic na šťávu – Sklenice na šťávu Krosno 200 ml má vše, co je charakteristické pro kolekci Pure: nadčasovost a jednoduchý, čistý tvar. Dokonale se osvědčí nejenom na šťávy, ale také na vodu, studené nápoje a ovocné či zeleninové koktejly. Příznivci minimalistických řešení u nich oceňují především transparentní sklo, jednoduché linie, stabilní dno a silnější okraj. Sklenice jsou praktické a dobře se drží v ruce, díky silnému sklu zůstanou nápoje dlouho studené.

Sklenice na šťávu Krosno PURE 200 ml – Kromě designu je nejsilnějším bodem našich sklenic sklo, ze kterého je vyrábíme. Díky dokonalé průhlednosti budou barevné šťávy a nápoje vypadat na stole velmi efektně. Sklo je trvanlivé, do značné míry odolné proti poškrábání a rozbití. Sadu sklenic na šťávu 200 ml je možné bez obav mýt v myčce. Je to praktický dárek, který dlouho vydrží, např. do nového bytu.

Charakteristické vlastnosti:

  • Univerzálnost – v těchto sklenicích můžete podávat vodu, koktejly a jiné studené nápoje.
  • Jednoduchý, minimalistický design – válcový tvar se pohodlně drží v ruce.
  • Vhodné do myčky – je konec s ručním mytím sklenic.
  • Dokonalé jako dárek – díky univerzálnímu tvaru ladí s každým stolním nádobím a stylem zařízení interiéru.

ÄHNLICHE PRODUKTE