KROSNO Pure Vysoké sklenice na nápoje, Sada 6, 350 ml

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMmQ4YzU0ZDk2MTQ3MDg5Y2ViYWVjMTI2NTE2Mzk0ZmU5NGMwZjE0ZmY1ODUwMjk2OWQwZjM0MWI3MDNlNzU2YXxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDItMjRUMTI6NDA6MTQuNDI0WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQVBFLXZiZWhfNjJFYkEwdENMMjUzTVVST04xZi1GcjNJMThYbFdyN19GbjZtMW1XcFl6UWY1cU1pdEVLMGtUM0xIM21NRzhqSW5iWkpJYy10MWUwNG9hUVBHOEpRIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMmQ4YzU0ZDk2MTQ3MDg5Y2ViYWVjMTI2NTE2Mzk0ZmU5NGMwZjE0ZmY1ODUwMjk2OWQwZjM0MWI3MDNlNzU2YXxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDItMjRUMTI6NDA6MTQuNDI0WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQVBFLXZiZWhfNjJFYkEwdENMMjUzTVVST04xZi1GcjNJMThYbFdyN19GbjZtMW1XcFl6UWY1cU1pdEVLMGtUM0xIM21NRzhqSW5iWkpJYy10MWUwNG9hUVBHOEpRIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

75 mm

Výška

145 mm

Počet kusů

6

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Objem

350 ml

Barva

Transparentnu00ed

Index

F689613035040000

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Pure – Vysoké Sklenice na Nápoje: Čistý Design pro Stylový Domov

Vysoká Sklenice na Vaše Oblíbené Nápoje – Os refreshing pomerančový džus s ledovými kostkami, studený ovocný koktejl nebo prostě chladnou vodu – abychom v létě uhasili žízeň, obvykle sáhneme po svém oblíbeném nápoji. Proto jsou vysoké sklenice s stabilním dnem, které se mírně roztahují směrem nahoru, dobrou volbou pro každou domácnost. Ideální pro každodenní použití, stejně jako pro podávání nápojů při rodinných oslavách nebo společenských setkáních. V minimalistickém stylu, vysoké sklenice na nápoje 350 ml jsou oceněny každým, kdo si cení spojení jednoduchosti s elegancí – a proto by neměly chybět na vašem stole.

Kolekce PURE: jednoduchost a praktičnost – Sada sklenic na nápoje 350 ml je také velmi praktická – jednoduchý design znamená, že sklenice se hodí ke každému stolnímu servisu: nemusíte již mít několik sad, aby vždy dobře ladily s konkrétním stylem – sklenice z řady PURE byly navrženy tak, aby se hodily do každé situace. Také v praktických aspektech nezklamou – můžete je pohodlně mýt v myčce.

Co je důležité si všimnout:

  • Praktický, minimalistický design – komplet 6 sklenic se hodí ke každému servisu.
  • Objem 350 ml – ideální pro podávání studených nápojů s ledovými kostkami, ovocem atd.
  • Možnost mytí v myčce – zapomeňte na časově náročné ruční mytí.

KROSNO Vysoké sklenice na nápoje Pure

Vysoká sklenice na vaše oblíbené nápoje – Osvěžující pomerančová šťáva s kostkami ledu, studený ovocný koktejl, nebo prostě studená voda – abychom v létě uhasili žízeň, rádi sáhneme po svém oblíbeném nápoji. Právě proto vysoké sklenice se stabilním dne, které se mírně rozšiřují nahoru, jsou dobrou volbou pro každou domácnost. Optimálně se hodí pro běžné používání i pro podávání nápojů na rodinných oslavách a společenských akcích. Vysoké sklenice na nápoje 350 ml v minimalistickém stylu ocení všichni, kdo mají rádi spojení jednoduchosti s elegancí – právě proto nesmí chybět na vašem stole.

Kolekce PURE: jednoduchost a praktičnost – Sada sklenic na nápoje 350 ml je také velmi praktická – díky jednoduchým tvarům tyto sklenice ladí s každým stolním nádobím: už nemusíte mít několik sad k tomu, abyste je vždy sladili s určitým stylem – sklenice řady PURE jsou navrženy tak, aby se osvědčily v každé situaci. Nezklamou ani z praktického hlediska – můžete je pohodlně mýt v myčce.

Charakteristické vlastnosti: 

  • Praktický, minimalistický design – sada 6 sklenic bude ladit s každým stolním nádobím.
  • Objem 350 ml – optimální pro podávání studených nápojů s ledem, ovocem apod.
  • Možnost mytí v myčce – můžete zapomenout na zdlouhavé ruční mytí.

ÄHNLICHE PRODUKTE