KROSNO Pure Sklenice na bílé víno, Sada 6, 280 ml

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzk1YzI4ODI0YzNmNGIzMGViYWVhNGIyNDc4NWE2YjFhMjQwMTZiNmFiMGI3MDE3NTFmMzUzZGUwMjQ0NzEzOHxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTc6NDQ6MjcuMjI1WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQVAyOWUyRW8tMFNMWWdfaW1sN3l2UWRwVTd6b1hLbFh4X25WV3J6WlIyTzNxNFZlUkoyNkJRS29yVTFuNnFNUGk1eXlYVTdOOWp2SEY2NS1nakNIazlRbmk0Q3R3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzk1YzI4ODI0YzNmNGIzMGViYWVhNGIyNDc4NWE2YjFhMjQwMTZiNmFiMGI3MDE3NTFmMzUzZGUwMjQ0NzEzOHxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTc6NDQ6MjcuMjI1WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQVAyOWUyRW8tMFNMWWdfaW1sN3l2UWRwVTd6b1hLbFh4X25WV3J6WlIyTzNxNFZlUkoyNkJRS29yVTFuNnFNUGk1eXlYVTdOOWp2SEY2NS1nakNIazlRbmk0Q3R3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

74 mm

Výška

189 mm

Počet kusů

6

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Objem

280 ml

Barva

Transparentnu00ed

Index

FKMA357025017010

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Pure Sklenice na Bílé Víno – Nadčasová Elegance pro Milovníky Vína

Sklenice na Bílé Víno 280 ml – Elegance a Styl na Vašem Stole – Čiré barvy bílého vína si zaslouží náležitou prezentaci. Sklenice na bílé víno Krosno z kolekce PURE nabízí průzračnost, díky které snadno posoudíte barvu nápoje – ať už preferujete jemná vína se slámovým odstínem nebo silnější s tmavším, mírně zlatavým nádechem. Kalich o objemu 280 ml má optimální velikost pro vychutnávání vína v správné teplotě a s plně rozvinutou vůní.

Praktická Řešení pro Každodenní Použití – Sklenice na bílé víno Krosno poskytuje nejen vizuální a chuťový zážitek při pití vína, ale také praktické výhody. Pohodlně ji držíte mezi prsty, protože štíhlá nožka je nejen elegantní, ale také stabilní. Sklenici můžete mýt v myčce bez obav o poškrábání nebo jiná poškození. K její výrobě používáme odolné a průzračné Crystalline sklo.

Stojí za pozornost:

  • Klasický design – doplní jak elegantní, tak každodenní prostírání stolu.
  • Hladký okraj – zdůrazňuje precizní zpracování každého detailu sklenice.
  • Ideálně průhledné Crystalline sklo – krásně vypadá a je trvanlivé.
  • Vhodné pro mytí v myčce.

KROSNO Sklenice na bílé víno Pure

Sklenice na bílé víno 280 ml – elegance s tyl na vašem stole – Čistá barva bílého vína si zaslouží vhodnou prezentaci. Sklenice na bílé víno Krosno z kolekce PURE vám zajistí průhlednost, díky které snadno zhodnotíte barvu nápoje – bez ohledu na to, zda máte rádi lehčí vína slámové barvy nebo těžší s tmavým, trochu kouřovým odstínem. Kalíšek s objemem 280 ml má optimální velikost pro to, abyste si mohli užívat víno správné teploty a s výrazným aroma. 

Praktické řešení pro běžné použití – Sklenice na bílé víno Krosno kromě zajištění vizuálních a chuťových vjemů při pití vína se také osvědčí, pokud jde o praktické hledisko. Můžete ji držet pohodlně konečky prstů, neboť štíhlá stopka je nejenom elegantní, ale také stabilní. Můžete je mýt v myčce, aniž byste se museli obávat, že se poškrábou nebo jinak poškodí. K jejich výrobě používáme odolné a průhledné sklo Crystalline.

Charakteristické vlastnosti: 

  • Klasický design – doplní elegantní i všední stolní prostírání.
  • Hladký okraj – zdůrazňuje zpracování všech detailů sklenic.
  • Dokonale průhledné sklo Crystalline – hezky vypadá a je odolné.
  • Vhodné do myčky.

ÄHNLICHE PRODUKTE