KROSNO Pure Sklenice na koňak whisky, Sada 6, 100 ml

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiYmFjMmQ3NjVkZDNhOTMxNmMwODRkZmE3MGJhODVhNzU1MDdhY2Y5NTg3MWM1OWFjNjEyMzRkOGVhN2NlODNlZHxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDItMjZUMTI6MDM6NDUuNTUxWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU1aclVXT2tKcWd1Q0JFbXBlYWUyMUIyOW43dENRUHVPaFdDUTBTQUdtN3czWVM1eXNVZjFLWU9Qal92a3R3cjdfM0txZGxzU3B1TndOVVNyenlMSzBwNGZlOUhBIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiYmFjMmQ3NjVkZDNhOTMxNmMwODRkZmE3MGJhODVhNzU1MDdhY2Y5NTg3MWM1OWFjNjEyMzRkOGVhN2NlODNlZHxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDItMjZUMTI6MDM6NDUuNTUxWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU1aclVXT2tKcWd1Q0JFbXBlYWUyMUIyOW43dENRUHVPaFdDUTBTQUdtN3czWVM1eXNVZjFLWU9Qal92a3R3cjdfM0txZGxzU3B1TndOVVNyenlMSzBwNGZlOUhBIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

58 mm

Výška

132 mm

Počet kusů

6

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Objem

100 ml

Barva

Transparentnu00ed

Index

F577337010019000

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Pure Poháry na whisky – zlepšují chuťový zážitek z whisky, ale také přidávají sofistikovanost a styl k vašemu domácímu dekoru

Tulipánové Poháry na Degustaci Whisky 100 ml – Ideální jak pro domácí degustaci whisky v útulném kruhu, tak i pro oficiálnější příjmy a oslavy – poháry z kolekce PURE jsou nepostradatelnou volbou pro každého znalce skotské, americké nebo irské whisky. Perfektní velikosti, pohár má baňatý tvar, který se mírně zužuje směrem nahoru, což umožňuje udržet aroma nápoje déle a tím pádem dokonale rozvíjí postupné uvolňování jednotlivých vůní. Poháry na degustaci whisky 100 ml nejenže elegantně vypadají, ale jsou také funkční – dlouhá stopka zabraňuje příliš rychlému ohřívání nápoje a zároveň zajišťuje pohodlí při držení.

Degustace s Sto Procentní Třídou – Degustační poháry na whisky 100 ml znamenají přechod na vyšší úroveň ochutnávání vysokoprocentních nápojů. Průzračnost skla Crystalline a odraz světla umožňují vidět hloubku barvy servírované whisky. Poháry jsou precizně zpracované v každém detailu – mají stabilní podstavce a hladké okraje. Nezklamou ani pokud jde o funkčnost, mohou být myty v myčce.

Na co si dát pozor:

  • Dlouhá stopka na stabilním podstavci – umožňuje pohodlně držet pohár v ruce bez ohřívání nápoje.
  • Specializované určení – poháry ideální pro degustaci whisky.
  • Možnost mytí v myčce – po degustaci stačí vložit poháry do myčky.

KROSNO Sklenice na degustaci whisky koňak Pure

Tulipánové sklenice na degustaci whisky 100 ml – Dokonalé pro domácí degustaci whisky v menší společnosti i pro formálnější akce a slavnosti – sklenice z kolekce Pure jsou nenahraditelnou volbou pro každého milovníka skotské, americké nebo irské whisky. Optimální velikost, baňatý kalíšek, která se mírně zužuje nahoru, zadržuje déle aroma nápoje a prodlužuje uvolňování jednotlivých aromatických tónů. Sklenice na degustaci whisky 100 ml vypadají stylově a zároveň jsou funkční – dlouhá stopka zabraňuje příliš rychlém zahřívání nápoje a zajišťuje komfortní držení v ruce.

Degustace ve 100% stylu – Degustační sklenice na whisky 100 ml představují přechod na vyšší úroveň degustace. Průhlednost skla Crystalline a odraz světelných paprsků zvýrazňují hloubku barvy podávané whisky. Sklenice jsou pečlivě zpracované v každém detailu – mají stabilní stopky a hladké okraje. Nezklamou ani, pokud jde o funkčnost, neboť je můžete mýt v myčce.

Charakteristické vlastnosti: 

  • Dlouhá stopka na stabilní základně – zajišťuje pohodlné držení sklenice v ruce, aniž by docházelo k zahřívání nápoje.
  • Zvláštní určení – sklenice jsou optimální pro degustaci whisky.
  • Možnost mytí v myčce – po použití stačí dát sklenice do myčky.

ÄHNLICHE PRODUKTE