KROSNO Krista Křišťálové skleničky na lihoviny na stopce, Sada 6, 50 ml

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzYwZTNjZTg5MzAxNzZjMjQ5NTdlY2MzMTI5OTZlZTZiNjIxYjk5YzJlODBmYThlNGIxNWU5ODcyNDM4Zjk2N3xtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTg6NDQ6NDguMTgyWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5UNWQ4N2hUSU84eXowazVjWjJYaXQzODZkSHVPWVJ5ejRseHpNVnlFU1BnQ3VEY0hwNHo4cHBvZmk3dlNIWG5Bd1dWejJaRUwyZGVGUG04dWtwNUJxd1BBbnlBIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzYwZTNjZTg5MzAxNzZjMjQ5NTdlY2MzMTI5OTZlZTZiNjIxYjk5YzJlODBmYThlNGIxNWU5ODcyNDM4Zjk2N3xtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTg6NDQ6NDguMTgyWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5UNWQ4N2hUSU84eXowazVjWjJYaXQzODZkSHVPWVJ5ejRseHpNVnlFU1BnQ3VEY0hwNHo4cHBvZmk3dlNIWG5Bd1dWejJaRUwyZGVGUG04dWtwNUJxd1BBbnlBIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

57 mm

Výška

135 mm

Počet kusů

6

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Barva

Transparentnu00ed

Index

F576030005057770

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Krista – Luxusní Skleničky na Vodku: Stylizovaný Doplněk pro Váš Domov

Oslavujte silné alkoholické nápoje výjimečným způsobem – Pro ty, kteří si rádi vychutnávají nejdůležitější chvíle s klasickými, silnými nápoji. Elegantní sklenice na podávání vodky jsou ideální pro oslavu zvláštních příležitostí v rodinném kruhu nebo mezi přáteli. Vynikají díky originálnímu designu – dlouhá nožka ozdobená skleněným diamantem upoutá pozornost každého, nejenže krásně vypadají, ale také brání zahřívání alkoholu v rukou. Křišťálové skleničky na vodku na nožce 50 ml jsou výjimečnou nabídkou pro ty, kteří si cení vysoké kvality, nejen alkoholu, ale i skla.

Elegantní skleničky na vodku na nožce 50 ml – Vyrobené ze skla Crystalline skleničky na vodku na nožce 50 ml z řady KRISTA jsou nepostradatelné v baru každého domu, kde se slaví výjimečné příležitosti. Průhledné sklo krásně rozptyluje světlo a je odolné proti matování, díky čemuž budou sklenice vypadat po letech stále jako nové – a navíc je můžete bez obav umývat v myčce.

Co je důležité si všimnout:

  • Luxusní design – ozdobná nožka inspirovaná diamantem.
  • Tvar vytvořený pro degustaci vodky – kalich ve tvaru tulipánu.
  • Crystalline sklo – dokonale průhledné a odolné proti škrábancům.
  • Možnost mytí v myčce – sklenice jsou nejen elegantní, ale i praktické.

KROSNO Křišťálové skleničky na lihoviny na stopce Krista

Užijte si silnější pití stylově – Pro ty, kdo rádi oslavují nejdůležitější události klasickými, ostřejšími nápoji. Elegantní skleničky na podávání lihovin se dokonale osvědčí při oslavách důležitých událostí s rodinou nebo přáteli. Vyznačují se originálním designem – vysoká stopka zdobená skleněným diamantem přitahuje pozornost všech nejenom tím, že hezky vypadá, ale také předchází zahřívání nápoje v dlaních. Křišťálové skleničky na lihoviny se stopkou 60 ml jsou výjimečnou nabídkou pro ty, kdo oceňují vysokou kvalitu, a to nejenom nápoje, ale i skla.

Elegantní skleničky na lihoviny se stopkou 60 ml – Skleničky na lihoviny 60 ml se stopkou řady Krista, které jsou vyrobeny ze skla Crystalline, musíte mít v každém baru v domácnosti, kde se slaví důležité události. Průhledné sklo hezky rozptyluje světelné paprsky, přitom je odolné proti zmatnění, díky čemuž budou tyto sklenice dlouho vypadat jako nové – navíc je bez obav můžete mýt v myčce.

Charakteristické vlastnosti: 

  • Luxusní design – ozdobná stopka inspirovaná diamantem.
  • Tvar vyvinutý pro degustaci lihovin – kalíšek ve tvaru tulipánu.
  • Sklo Crystalline – je dokonale průhledné a odolné proti poškrábání.
  • Možnost mytí v myčce – skleničky jsou elegantní a praktické.

ÄHNLICHE PRODUKTE