KROSNO Krista Elegantní sklenice na bílé víno, Sada 6, 150 ml

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzYwZTNjZTg5MzAxNzZjMjQ5NTdlY2MzMTI5OTZlZTZiNjIxYjk5YzJlODBmYThlNGIxNWU5ODcyNDM4Zjk2N3xtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTg6NDQ6NDguMTgyWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5UNWQ4N2hUSU84eXowazVjWjJYaXQzODZkSHVPWVJ5ejRseHpNVnlFU1BnQ3VEY0hwNHo4cHBvZmk3dlNIWG5Bd1dWejJaRUwyZGVGUG04dWtwNUJxd1BBbnlBIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzYwZTNjZTg5MzAxNzZjMjQ5NTdlY2MzMTI5OTZlZTZiNjIxYjk5YzJlODBmYThlNGIxNWU5ODcyNDM4Zjk2N3xtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTg6NDQ6NDguMTgyWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5UNWQ4N2hUSU84eXowazVjWjJYaXQzODZkSHVPWVJ5ejRseHpNVnlFU1BnQ3VEY0hwNHo4cHBvZmk3dlNIWG5Bd1dWejJaRUwyZGVGUG04dWtwNUJxd1BBbnlBIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

80 mm

Výška

168 mm

Počet kusů

6

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Objem

150 ml

Barva

Transparentnu00ed

Index

F576030015566BJ0

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Krista Elegantní skleničky na bílé víno 150 ml – dokonalé podmínky pro degustaci a krásné doplnění domácího stolování

Skleničky na bílé víno – elegantní detaily – Stylový tvar elegantních skleniček na bílé víno Krosno Glass je charakteristickým znakem našeho často vybíraného produktu. Budete nadšeni, pokud máte rádi precizní detaily a kvalitu materiálu. Vytvořili jsme elegantní skleničky na bílé víno 150 ml ze skla Crystalline. Právě toto sklo zajišťuje luxusní zážitek při degustaci, zároveň umožňuje bezproblémové mytí v myčce.

Nejvíce rozpoznatelná sklenička na bílé víno Krosno Glass – Skleničky řady KRISTA se vyznačují svým tvarem – kalich skleničky má tvar tulipánu, jemně se rozšiřuje směrem nahoru a je spojen s nožičkou ozdobenou kostkou tvarovanou jako diamant. Tyto detaily dodávají skleničkám na bílé víno eleganci a činí je dekorací stolu. Získáte mnoho – dokonalé podmínky pro degustaci a krásné doplnění domácího stolování.

Na co si dát pozor:

  • Sada 6 skleniček – jeden nákup a můžete slavit pití bílého vína ve větší společnosti.
  • Elegantní design – vhodný pro každou příležitost.
  • Sklo Crystalline – nejvyšší kvalita skla, které je krásné a trvanlivé.
  • Naše doporučení – ideální dárek pro výjimečnou příležitost.
  • Možnost mytí v myčce.

KROSNO Elegantní sklenice na bílé víno Krista

Sklenice na bílé víno – elegantní detaily – Stylový tvar elegantních sklenic na bílé víno Krosno Glass je poznávací znak našeho velmi oblíbeného produktu. Zaujmou vás, pokud máte rádi precizní detaily a kvalitní materiály. Vytvořili jsme sklenice na bílé víno 150 ml ze skla Crystalline. Toto sklo zajišťuje luxusní vjemy při degustaci a zároveň umožňuje bezproblémové mytí v myčce. 

Nejznámější sklenice na bílé víno Krosno Glass – Sklenice řady KRISTA se odlišují tvarem – kalíšek má tvar tulipánu, mírně se otevírá nahoru a je spojená se stopkou pomocí ozdobné krychle ve tvaru diamantu. Tyto detaily dodávají sklenicím na bílé víno na eleganci a díky nim tyto sklenice jsou ozdobou stolu. Získáte toho spoustu – optimální podmínky pro degustaci a hezké doplnění domácího prostírání. 

Charakteristické vlastnosti: 

  • Sada 6 sklenic – stačí koupit a můžete si užívat bílé víno ve větší společnosti.
  • Elegantní design – vhodný pro každou příležitost.
  • Sklo Crystalline – nejvyšší kvalita skla, které je hezké a odolné. 
  • Naše doporučení – dokonalý dárek k výjimečné příležitosti.
  • Možnost mytí v myčce.

ÄHNLICHE PRODUKTE