KROSNO Krista Elegantní sklenice na červené víno, Sada 6, 220 ml

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMWY5YjVmMGVmZTdmMDdmOTUyODgwZTRmNzkwYjY0ODM5OTE0YWRmNDY0NjkyMTIxNjE3OTg0Yjc4ODU1OGQzYXxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDItMjFUMDU6MzM6NDAuMjg3WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5xQnZRSnZfc2pLM2NkVjZ1NnJwLUNpMk1VeHI0eEpaMExmZlc1TFVIREVaaVNFWDlJMkxmNHd2ODRVUjEtOXdTdW9WTkFXQU9YZ2lkR00zY1locXNLc0dWZ29nIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMWY5YjVmMGVmZTdmMDdmOTUyODgwZTRmNzkwYjY0ODM5OTE0YWRmNDY0NjkyMTIxNjE3OTg0Yjc4ODU1OGQzYXxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDItMjFUMDU6MzM6NDAuMjg3WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5xQnZRSnZfc2pLM2NkVjZ1NnJwLUNpMk1VeHI0eEpaMExmZlc1TFVIREVaaVNFWDlJMkxmNHd2ODRVUjEtOXdTdW9WTkFXQU9YZ2lkR00zY1locXNLc0dWZ29nIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

87 mm

Výška

181 mm

Počet kusů

6

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Objem

220 ml

Barva

Transparentnu00ed

Index

F576030022086EJ0

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Krista Elegantní vinné sklenice na červené víno 220 ml – Skvěle se hodí k jakékoliv sestavě a dodávají třídu každé události

Ideální pro degustace – sklenice na červené víno 220 ml – Elegantní vinné sklenice na červené víno 220 ml z řady KRISTA jsou navrženy pro milovníky elegance. Jsou dokonalým doplňkem k tomu, že červené víno si zaslouží adekvátní prezentaci. Co dělá sklenici na červené víno 220 ml výjimečnou? Především originální tvar číše, která připomíná tvar rozevírajícího se tulipánu. Je umístěna na bohatě zdobené nožce, zdobené vzorem připomínajícím diamant.

Celkový dojem je ohromující – držení sklenice v ruce umožňuje cítit její kvalitu, která podporuje plný zážitek z chuti a vůně vína.

Detaily, které dělají rozdíl při degustaci – Premium kvalitu sklenice na červené víno 220 ml jsme dosáhli díky materiálům, které vám budou dlouho a dobře sloužit. Díky Crystalline sklu získáte perfektní podmínky pro hodnocení barvy nápoje, a navíc po degustaci sklenici snadno umyjete v myčce. A můžete si být jisti, že na ní nevzniknou žádné škrábance nebo poškození.
 

Stojí za pozornost:

  • Sada 6 sklenic – kompletní sada pro větší příležitosti.
  • Elegantní design – skvěle se hodí k jakékoliv sestavě a dodávají třídu každé události.
  • Crystalline sklo – vysoce kvalitní, odolné proti škrábancům a matnění.
  • Naše doporučení – ideální dárek pro speciální příležitost.

KROSNO Elegantní sklenice na červené víno Krista

Dokonalé na degustaci – sklenice na červené víno 220 ml – Elegantní sklenice na červené víno 220 ml řady KRISTA jsou určené pro milovníky elegance. Dokonale plní předpoklad, že červené víno potřebuje vhodnou sklenici. Čím se vyznačuje sklenice na červené víno 220 ml? Především originálním tvarem kalíšku, který se podobá otevírajícímu se tulipánu. Je posazený na bohatě ozdobené stopce s prvkem ve tvaru diamantu. 
Celek dělá mimořádný dojem – když držíte sklenici v ruce, cítíte jeho kvalitu, která usnadňuje vnímání chutí a vůně vína.

Detaily, které činí rozdíl při degustaci – Prémiovou kvalitu sklenice na červené víno 220 ml jsme dosáhli díky materiálům, které vám budou sloužit dlouho a dobře. Díky sklu Crystalline dosáhnete perfektní podmínky k hodnocení barvy nápoje a po degustaci umyjete skleničku snadno v myčce. Navíc s jistotou, že se na něm neobjeví žádné škrábance nebo poškození. 

Charakteristické vlastnosti: 

  • Sada 6 sklenic – komplet pro větší příležitosti.
  • Elegantní design – ladí s každým prostíráním a dodají styl každé události. 
  • Sklo Crystalline – kvalitní, odolné proti poškrábání a zmatnění.
  • Naše doporučení – dokonalý dárek k výjimečné příležitosti.

ÄHNLICHE PRODUKTE