KROSNO Krista Sklenice na šampaňské, Sada 6, 165 ml

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzk1YzI4ODI0YzNmNGIzMGViYWVhNGIyNDc4NWE2YjFhMjQwMTZiNmFiMGI3MDE3NTFmMzUzZGUwMjQ0NzEzOHxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTc6NDQ6MjcuMjI1WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQVAyOWUyRW8tMFNMWWdfaW1sN3l2UWRwVTd6b1hLbFh4X25WV3J6WlIyTzNxNFZlUkoyNkJRS29yVTFuNnFNUGk1eXlYVTdOOWp2SEY2NS1nakNIazlRbmk0Q3R3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzk1YzI4ODI0YzNmNGIzMGViYWVhNGIyNDc4NWE2YjFhMjQwMTZiNmFiMGI3MDE3NTFmMzUzZGUwMjQ0NzEzOHxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTc6NDQ6MjcuMjI1WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQVAyOWUyRW8tMFNMWWdfaW1sN3l2UWRwVTd6b1hLbFh4X25WV3J6WlIyTzNxNFZlUkoyNkJRS29yVTFuNnFNUGk1eXlYVTdOOWp2SEY2NS1nakNIazlRbmk0Q3R3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

70 mm

Výška

203 mm

Počet kusů

6

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Objem

165 ml

Barva

Transparentnu00ed

Index

F576030015080CX0

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Krista pohárů na šampaňské –přidávají luxusní a sofistikovaný prvek k vašemu domácímu dekoru

Elegantní Poháry na Šampaňské Inspirované Diamantem – Uctěte ty nejdůležitější okamžiky ve vašem životě. Poháry na šampaňské 165 ml z kolekce KRISTA jsou návrhem pro všechny, kteří chtějí vznášet přípitky ve skutečně elegantním stylu a na dlouho si je pamatovat. Jsou ideální pro slavení ve dvou, stejně jako na větších oslavách a ceremoniích. Poháry na šampaňské 165 ml mají vysokou nožku s bohatými zdobeními – charakteristický krychlový tvar připomíná diamant, což činí sklo opravdu vybraným. Kalich se lehce rozevírá směrem nahoru, takže aroma šampaňského se jemně vznáší a nápoj jemně perluje.

Elegantní Poháry na Šampaňské jako Dárek – Hrubé, trvanlivé Crystalline sklo umožnilo vytvořit dokonale průhledné, a přesto odolné poháry. V kombinaci s exkluzivním designem to znamená, že elegantní poháry na šampaňské 165 ml jsou vynikajícím nápadem na svatební, narozeninový, výroční dárek a další speciální příležitosti. Sada obsahuje šest praktických pohárů, které můžete bez obav mýt v myčce nádobí.

Na co si dát pozor:

  • Luxusní design – charakteristický skleněný diamant na nožce.
  • Vhodné pro mytí v myčce – poháry jsou elegantní a praktické.
  • Ideální nápad na dárek – luxusní poháry na svatbu, výročí a další příležitosti.

KROSNO Elegantní sklenice na sekt šampaňské Krista

Sklenice na sekt inspirované diamantem – Umožní oslavit nejdůležitější okamžiky vašeho života. Sklenice na sekt 165 ml z kolekce Krista jsou určeny pro všechny, kdo si chtějí připít skutečně stylově a nadlouho si to zapamatovat. Jsou dokonale pro slavení ve dvou i ve větší společnosti během různých oslav a akcí. Sklenice na sekt 165 ml mají vysokou, bohatě zdobenou stopku – charakteristická kostka připomíná diamant, díky čemuž je tato sklenice skutečně stylová. Kalíšek se mírně otevírá nahoru, proto aroma sektu decentně stoupá a nápoj mírně šumí. 

Elegantní sklenice na sekt jako dárek – Silné, odolné sklo Crystalline nám umožnilo vytvořit dokonale transparentní a zároveň odolné sklenice. Díky tomu a exkluzivnímu designu budou tyto sklenice na sekt 165 ml dokonalý svatební dar, dárek k narozeninám, výročí i jinými výjimečným příležitostem. Sada obsahuje šest praktických sklenic, které můžete bez obav mýt v myčce.

Charakteristické vlastnosti: 

  • Luxusní design – charakteristický skleněný diamant na stopce.
  • Vhodné do myčky – sklenice jsou elegantní a praktické.
  • Dokonalý dárek – luxusní sklenice ke svatbě, výročí nebo jiným příležitostem.

ÄHNLICHE PRODUKTE