KROSNO Romance Sklenice na šampaňské, Sada 6, 170 ml, Rukodělný

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzYwZTNjZTg5MzAxNzZjMjQ5NTdlY2MzMTI5OTZlZTZiNjIxYjk5YzJlODBmYThlNGIxNWU5ODcyNDM4Zjk2N3xtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTg6NDQ6NDguMTgyWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5UNWQ4N2hUSU84eXowazVjWjJYaXQzODZkSHVPWVJ5ejRseHpNVnlFU1BnQ3VEY0hwNHo4cHBvZmk3dlNIWG5Bd1dWejJaRUwyZGVGUG04dWtwNUJxd1BBbnlBIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzYwZTNjZTg5MzAxNzZjMjQ5NTdlY2MzMTI5OTZlZTZiNjIxYjk5YzJlODBmYThlNGIxNWU5ODcyNDM4Zjk2N3xtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTg6NDQ6NDguMTgyWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5UNWQ4N2hUSU84eXowazVjWjJYaXQzODZkSHVPWVJ5ejRseHpNVnlFU1BnQ3VEY0hwNHo4cHBvZmk3dlNIWG5Bd1dWejJaRUwyZGVGUG04dWtwNUJxd1BBbnlBIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

60 mm

Výška

213 mm

Počet kusů

6

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Objem

170 ml

Barva

Transparentnu00ed

Index

F073346017020050

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Romance – Skleničky na šampaňské: Vášnivý Design pro Oslavný Interiér

Výjimečné Rámování pro Šampaňské – Ručně Vyrobené Kalichy 170 ml – Kalichy na šampaňské z kolekce ROMANCE představují unikátní spojení jemnosti a originálního designu. S naším sklem uděláte dojem na každého hosta. Buďte si jisti, že tento krásný komplet kalichů bude skvělou ozdobou elegantních večírků a rodinných setkání, které zůstanou dlouho v paměti. Ruční výroba kalichů na šampaňské z kolekce ROMANCE jim dodává kvalitu, která tvoří dokonalou kulisu pro degustaci šlechtitého šampaňského. Klasický tvar kalichů byl zdůrazněn elegantním dekoračním prvkem ve formě zkroucené optiky, ve které krásně odráží světlo.

Detaily, Které Stojí za Pozornost - Kalich na Šampaňské – Dlouhá noha chrání obsah kalichu před teplem ruky, umožňující dlouhé vychutnávání perfektně vychlazeného šampaňského. Štíhlý kalich a úzké dno poskytují ideální podmínky pro udržení bublinek ve šampaňském, což zaručuje, že bude šumět až do poslední kapky. Kalichy z kolekce ROMANCE byly vyrobeny z nejvyšší kvality skla Crystalline, což zaručuje jejich výjimečnou odolnost proti matování a mechanickému poškození. Jsme si jisti, že kalichy ROMANCE si získají vaše srdce - je to kombinace unikátního designu, dokonalé kvality provedení a praktické funkčnosti. Jejich elegantní tvar a neopakovatelné zdobení zaručí, že dokonale doplní stůl každého elegantního prostředí.

Co je důležité si všimnout:

  • Sada obsahuje 6 kalichů – ideální množství pro malé, elegantní večírky.
  • Vytříbený design – zvýší hodnotu každého přípitku.
  • Ruční výroba – pečlivé zpracování každého detailu kielichu z něj činí produkt prémiové kvality.
  • Crystalline sklo – nejprůhlednější a vydávající hluboký zvuk.
  • Ideální jako dárek – vhodné pro nový byt, svatbu, výročí a mnoho dalších příležitostí.

KROSNO Ručně vyráběné sklenice na šampaňské Romance

Výjimečný způsob servírování šampaňského ručně vyráběné sklenice 170 ml – Sklenice na šampaňské z kolekce Romance jsou výjimečným spojením decentnosti a unikátního designu. S našimi sklenicemi uděláte dojem na všech hostech. Můžete si být jistí, že tato krásná sada sklenic bude dokonalou ozdobou úspěšných společenských a rodinných setkání, na které dlouhou nezapomenete. Ruční výroba sklenic na šampaňské řady Romance je zárukou jejich kvality. Tyto sklenice představují dokonalý způsob, jak si vychutnat ušlechtilé šampaňské. Klasický tvar sklenic podtrhuje dekorativní stočená optika, v níž se hezky odráží světlo.

Detaily, které stojí za pozornost sklenice na šampaňské – Dlouhá stopka chrání obsah sklenice před teplem ruky a umožňuje si dlouho užívat dokonale vychlazené šampaňské. Štíhlý kalíšek a úzké dno zajišťují dokonalé podmínky pro udržení bublinek v šampaňském, díky čemuž šumí do poslední kapky. Sklenice z kolekce Romance jsou vyráběny z kvalitního skla Crystalline, což garantuje jejich výjimečnou odolnost proti zmatnění a poškození. Jsme si jistí, že sklenice Romance si získají vaše srdce - jsou spojením výjimečného designu, dokonalé kvality zpracování a praktické funkčnosti. Díky jejich estetickému tvaru a neopakovatelným ozdobám je můžete použít při prostírání každé slavnostní tabule.

Charakteristické vlastnosti: 

  • Sada obsahuje 6 sklenic – což je optimální množství pro menší slavnosti. 
  • Stylový design – zajistí styl každému přípitku. 
  • Ruční výroba – díky ručnímu zpracování každého detailu patří tyto sklenice mezi prémiové výrobky.
  • Sklo Crystalline – nejprůhlednější a vydávající hluboký zvuk.
  • Dokonalý dárek – hodí se jako dárek k novému bytu, svatbě, výročí a mnoha jiným příležitostem.

ÄHNLICHE PRODUKTE