KROSNO Romance Sklenice na červené víno, Sada 6, 320 ml, Rukodělný

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "Ae3DZ5w-UBvoOVVVkxZerVOdnvf82EjtYE7tJd8JXrNwBPqnOYdwu6nH1kgrJyT6YIgXBetTAAeVbpFM"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiZTZkZjc3MDIxMmEwZjY0ZDA1Y2U4N2VmYWEzNjQ4MmI0ODk3YmJjN2JlM2E5NGVjYTViMGU2NjQ3ZjNmYTEyYnxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDctMDRUMTA6NDI6MzIuOTgyWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5ZcmxNWHA2VG1pQXVGbmF6ZUg4RUc3OHZuSW5NREU4MlJfOUIxWDZ4dTR3bGd4VTAwWG5LdXZwTnJXbzlnM1BRcThYNkNHcXRFYk9hREFvX3VZWWhZdTR4ZXZ3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "Ae3DZ5w-UBvoOVVVkxZerVOdnvf82EjtYE7tJd8JXrNwBPqnOYdwu6nH1kgrJyT6YIgXBetTAAeVbpFM"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiZTZkZjc3MDIxMmEwZjY0ZDA1Y2U4N2VmYWEzNjQ4MmI0ODk3YmJjN2JlM2E5NGVjYTViMGU2NjQ3ZjNmYTEyYnxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDctMDRUMTA6NDI6MzIuOTgyWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5ZcmxNWHA2VG1pQXVGbmF6ZUg4RUc3OHZuSW5NREU4MlJfOUIxWDZ4dTR3bGd4VTAwWG5LdXZwTnJXbzlnM1BRcThYNkNHcXRFYk9hREFvX3VZWWhZdTR4ZXZ3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

83 mm

Výška

222 mm

Počet kusů

6

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Objem

320 ml

Barva

Transparentnu00ed

Index

F073346032020020

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Romance – Skleničky na červené víno: Vášnivý Design pro Útulný Domov

Ručně Vyrobené Kalichy 320 ml – Nejen pro Zvláštní Příležitosti – Kalichy na červené víno z řady ROMANCE jsou harmonickým spojením vytříbeného designu a jemnosti. Jejich jemné zdobení ve formě zkroucené optiky, ve které se krásně odráží světelné reflexe, jim dodává elegantní a jedinečný vzhled.
Kalichy z řady ROMANCE skvěle ladí jak s tradičními, tak s moderními interiéry. Crystalline sklo, použité při jejich výrobě, zdůrazňuje šlechtitou barvu vína a zajišťuje trvanlivost a odolnost vůči poškození. Pokud jste milovníkem unikátních předmětů, ruční výroba s důrazem na každý detail jistě padne do oka.

Kalichy na Červené Víno 320 ml – Tento komplet nejen zaujme během romantických večerů ve dvou, ale také na rodinných a společenských setkáních v širším kruhu. Měli byste vědět, že kalichy na červené víno 320 ml z řady ROMANCE jsou jedním z nejčastěji vybíraných produktů vyráběných firmou Krosno Glass, což je nejlepším potvrzením jejich kvality a elegance. Jsme hrdí, že mohou být součástí i vašeho domova a dělat vám radost po dlouhou dobu.

Co je důležité si všimnout:

  • Sada obsahuje 6 kalichů – pro degustaci ve společnosti.
  • Vytříbený design – ideální pro zvláštní příležitosti.
  • Ruční výroba určená pro ruční mytí – ruční výroba zaručuje jedinečnou kvalitu, kterou je v dnešním světě těžké najít, proto si ji zaslouží odpovídající péči.
  • Crystalline sklo – osvědčuje se při dlouhodobém používání, jelikož je trvanlivé, ale také spektakulárně průhledné.
  • Naše doporučení – ideální svatební dárek.

KROSNO Ručně vyráběné sklenice na červené víno Romance

Výjimečné ručně vyráběné sklenice 320 ml - nejenom pro výjimečné příležitosti – Sklenice na červené víno řady Romance jsou harmonickým spojením stylového designu a vkusu. Jejich decentní zdobení v podobě stočené optiky, ve které se krásně odrážejí paprsky světla, jim dodávají elegantní a výjimečný vzhled. 
Sklenice řady Romance dokonale ladí s tradičními i moderními interiéry. Sklo Crystalline, z něhož jsou vyráběny, zvýrazňuje ušlechtilý odstín vína a zajišťuje dlouhou životnost a odolnost proti poškození. Pokud jste milovníky unikátních věcí, pak ruční výroba s důrazem na každý detail bude určitě vyhovovat vašemu vkusu.

Sklenice na červené víno 320 ml – Tato sada zaujme nejenom při romantických večerech ve dvou, ale také během větších rodinných a společenských setkání. Sklenice na červené víno 320 ml řady Romance patří k nejoblíbenějším výrobků značky Krosno Glass, což je nejlepší potvrzení jejich kvality a krásy. Jsme hrdí na to, že mohou být také u vás a přinášet vám potěšení dlouhou dobu.

Charakteristické vlastnosti: 

  • Sada obsahuje 6 sklenic – pro pití vína ve společnosti.
  • Exkluzivní design – vhodný pro výjimečné příležitosti.
  • Ručně vyrobené sklenice určené k ručnímu mytí – ruční výroba zaručuje unikátní kvalitu, kterou postrádáme v současném světě, proto je dobré o ní správně pečovat. 
  • Sklo Crystalline – svou kvalitu prokáže při dlouhém používání, protože je odolné a úžasně průhledné. 
  • Naše doporučení – dokonalý svatební dar.

ÄHNLICHE PRODUKTE