KROSNO Romance Sklenice na whisky, Sada 6, 320 ml, Rukodělný

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzk1YzI4ODI0YzNmNGIzMGViYWVhNGIyNDc4NWE2YjFhMjQwMTZiNmFiMGI3MDE3NTFmMzUzZGUwMjQ0NzEzOHxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTc6NDQ6MjcuMjI1WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQVAyOWUyRW8tMFNMWWdfaW1sN3l2UWRwVTd6b1hLbFh4X25WV3J6WlIyTzNxNFZlUkoyNkJRS29yVTFuNnFNUGk1eXlYVTdOOWp2SEY2NS1nakNIazlRbmk0Q3R3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzk1YzI4ODI0YzNmNGIzMGViYWVhNGIyNDc4NWE2YjFhMjQwMTZiNmFiMGI3MDE3NTFmMzUzZGUwMjQ0NzEzOHxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTc6NDQ6MjcuMjI1WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQVAyOWUyRW8tMFNMWWdfaW1sN3l2UWRwVTd6b1hLbFh4X25WV3J6WlIyTzNxNFZlUkoyNkJRS29yVTFuNnFNUGk1eXlYVTdOOWp2SEY2NS1nakNIazlRbmk0Q3R3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

84 mm

Výška

96 mm

Počet kusů

6

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Objem

320 ml

Barva

Transparentnu00ed

Index

F185151032014020

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Romance Luxusní Skleničky na Whisky – Perfektní Doplněk pro Elegantní Večery a Domácí Barmani

Elegantní Skleničky na Whisky Romance – Dokonalé pro Milovníky Rafinovaného Stylu. Tyto krásné skleničky na whisky o objemu 320 ml z kolekce Romance vás okouzlí svou klasickou estetikou a vysokou kvalitou zpracování. Moderní design a originální zdobení spirálovou optikou se hodí do každého interiéru, dodávají mu výjimečný charakter. Všimněte si válcového tvaru sklenic, který ve spojení s tlustým dnem zdůrazňuje bohaté aroma oblíbeného nápoje. Jejich tvar umožňuje volnou rotaci nápoje uvnitř, poskytujíc dokonalý chuťový zážitek whisky. Skleničky jsou vyráběny tradičními ručními metodami, což vyhovuje těm, kteří očekávají nejvyšší kvalitu. Můžete v nich podávat také džusy nebo vodu.

Skleničky na Whisky, Které Vás Přenesou do Světa Nových Zážitků – Zaměřili jsme se na dokonalé zpracování každého detailu. Sklo Crystalline zvýrazňuje šlechtickou barvu nápoje a díky výjimečnému efektu odrážení světelných paprsků zvyšuje atraktivitu sklenic a jejich obsahu. Všechny skleničky z ručně vyráběné kolekce Romance jsou malými uměleckými díly, jejichž hodnota převyšuje jejich užitkovost. Jsou to skvělá volba pro ty, kdo ocení nejvyšší kvalitu a estetiku, a proto jsou ideálním dárkem.

Charakteristické vlastnosti produktu:

  • Sada obsahuje 6 sklenic – optimální počet pro podávání nápojů na společenských setkáních.
  • Trvanlivost a dlouhá životnost – investice do produktů z kolekce Romance se opravdu vyplatí.
  • Ruční výroba – kvalita zpracování viditelná pouhým okem.
  • Sklo Crystalline – zajišťuje výjimečnou průhlednost a trvanlivost.
  • Určeno k ručnímu mytí – o skleničky Romance je třeba dobře pečovat, abyste si je mohli užívat dlouho.

KROSNO Hezké sklenice na whisku Romance

Hezké sklenice na whisku 320 ml – Sklenice na whisku řady Romance vás nadchnou svou klasickou estetikou a kvalitou zpracování. Moderní design a originální zdobení stočenou optikou jsou vhodné do každého interiéru, kterému dodají výjimečnou estetiku. Všimněte si válcového tvaru sklenic, který - ve spojení s tlustým dnem - zvýrazní bohaté aroma oblíbeného nápoje. Jejich tvar umožňuje, aby nápoj uvnitř volně kroužil, čímž poskytuje dokonalý zážitek z bohaté chuti whisky. Sklenice jsou vyráběny tradičními ručními postupy, což bude vyhovovat těm, kdo požadují nejvyšší kvalitu. Můžete v nich podávat také šťávu nebo vodu.

Sklenice na whisku, která vás přenese do světa nových zážitků – Zaměřili jsme se na zpracování každého jejího detailu. Sklo Crystalline zvýrazňuje ušlechtilou barvu nápoje a díky výjimečnému efektu odrážení světelných paprsků zvyšuje atraktivitu sklenic a jejich obsahu. Všechny sklenice z ručně vyráběné řady Romance jsou malá umělecká díla, jejichž hodnota předčí jejich použití. Je to dobrá volba pro ty, kdo oceňují špičkovou kvalitu a estetiku, proto jsou velmi vhodný dárek.

Charakteristické vlastnosti: 

  • Sada obsahuje 6 sklenic – optimální počet pro podávání nápojů na společenských setkáních.
  • Odolnost a dlouhá životnost – do produktů řady Romance je skutečně dobré investovat.
  • Ruční výroba – kvalita zpracování, kterou lze vidět pouhým okem.
  • Sklo Crystalline – zajišťuje výjimečnou průhlednost a odolnost.
  • Jsou určené pro ruční mytí – o sklenice Romance je nutné pečovat, abyste si je mohli užívat dlouhou dobu.

ÄHNLICHE PRODUKTE