KROSNO Romance Sklenice na bílé víno, Sada 6, 270 ml, Rukodělný

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzYwZTNjZTg5MzAxNzZjMjQ5NTdlY2MzMTI5OTZlZTZiNjIxYjk5YzJlODBmYThlNGIxNWU5ODcyNDM4Zjk2N3xtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTg6NDQ6NDguMTgyWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5UNWQ4N2hUSU84eXowazVjWjJYaXQzODZkSHVPWVJ5ejRseHpNVnlFU1BnQ3VEY0hwNHo4cHBvZmk3dlNIWG5Bd1dWejJaRUwyZGVGUG04dWtwNUJxd1BBbnlBIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzYwZTNjZTg5MzAxNzZjMjQ5NTdlY2MzMTI5OTZlZTZiNjIxYjk5YzJlODBmYThlNGIxNWU5ODcyNDM4Zjk2N3xtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTg6NDQ6NDguMTgyWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5UNWQ4N2hUSU84eXowazVjWjJYaXQzODZkSHVPWVJ5ejRseHpNVnlFU1BnQ3VEY0hwNHo4cHBvZmk3dlNIWG5Bd1dWejJaRUwyZGVGUG04dWtwNUJxd1BBbnlBIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

75 mm

Výška

208 mm

Počet kusů

6

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Objem

270 ml

Barva

Transparentnu00ed

Index

F073346027022020

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Romance sklenice na bílé víno – trocha elegance a sofistikovanosti v každé domácnosti

Elegance v Každém Sklenici na Bílé Víno – Sklenice na bílé víno Krosno o objemu 270 ml z řady ROMANCE přitahují pozornost a okouzlují pokaždé, když jsou používány. Klasický tvar sklenic a jejich jemné zdobení ve formě zkroucené optiky, v kombinaci s použitým Crystalline sklem, zaručují spektakulární rozptyl světla a nezapomenutelný estetický zážitek. Ruční způsob výroby dodává sklenicím jedinečnost a řadí je mezi prémiové sklenice, což vysvětluje jejich popularitu mezi znalci bílého vína.

Sklenice na Bílé Víno Krosno Glass – Stabilní podstavec a úzký kalíšek sklenic vám pomůže odhalit hloubku aroma bílého vína a zároveň udržet správnou teplotu nápoje. Sklenice na bílé víno z řady ROMANCE se vyznačují, protože jsou dokonalou kombinací elegantního designu, mimořádné kvality provedení a funkčnosti. Jejich univerzální tvar a jemné zdobení zajistí, že budou dokonale doplňovat každý stůl, ať už v elegantním nebo v casual stylu.

Na co si dát pozor:

  • Sada obsahuje 6 sklenic – ideální pro degustaci vína ve společnosti.
  • Vynikající design – dodává eleganci každé události.
  • Ručně vyrobené – kvalita, která není v dnešní době snadná k nalezení.
  • Sklo Crystalline – záruka trvanlivosti a jedinečných estetických zážitků.
  • Naše doporučení – ideální dárek na svatbu, výročí a další významné příležitosti.

KROSNO Sklenice na bílé víno Romance

Elegance v každé sklenici – Sklenice na bílé víno Krosno 270 ml řady Romance získají pozornost a zaujmou vždy, když je použijete. Klasický tvar a decentní zdobení stočenou optikou spolu se sklem Crystalline, z něhož jsou vyráběné, zaručují úžasné rozptýlení paprsků světla a nezapomenutelné estetické dojmy. Ruční způsob výroby dodává skleničkám na výjimečnosti a řadí je mezi prémiové výrobky, což vysvětluje jejich popularitu mezi milovníky bílého vína.

Sklenice na bílé víno Krosno Glass – Stabilní stopka a úzký kalíšek sklenic vám pomohou uvolnit hluboké aroma bílého vína a zároveň umožní udržet jeho správnou teplotu. Sklenice na bílé víno řady Romance nabízejí dokonalé spojení estetického designu, výjimečné kvality zpracování a funkčnosti. Díky jejich univerzálnímu tvaru a decentnímu zdobení nimi dokonale doplníte každý stůl prostřený ve slavnostním nebo neformálním stylu.

Charakteristické vlastnosti: 

  • Sada obsahuje 6 sklenic – optimální pro degustaci vína v dobré společnosti.
  • Exkluzivní design – zvyšuje slavnostní styl každé události.
  • Ruční výroba – kvalita, jaká je v současnosti vzácná.
  • Sklo Crystalline – záruka dlouhé životnosti a neopakovatelných estetických dojmů.
  • Naše doporučení – dokonalý dárek na svatbu, k výročí a další výjimečné příležitosti.

ÄHNLICHE PRODUKTE