KROSNO Celebration Sklenice na bílé víno, Sada 4, 610 ml, Rukodělný

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzk1YzI4ODI0YzNmNGIzMGViYWVhNGIyNDc4NWE2YjFhMjQwMTZiNmFiMGI3MDE3NTFmMzUzZGUwMjQ0NzEzOHxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTc6NDQ6MjcuMjI1WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQVAyOWUyRW8tMFNMWWdfaW1sN3l2UWRwVTd6b1hLbFh4X25WV3J6WlIyTzNxNFZlUkoyNkJRS29yVTFuNnFNUGk1eXlYVTdOOWp2SEY2NS1nakNIazlRbmk0Q3R3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzk1YzI4ODI0YzNmNGIzMGViYWVhNGIyNDc4NWE2YjFhMjQwMTZiNmFiMGI3MDE3NTFmMzUzZGUwMjQ0NzEzOHxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTc6NDQ6MjcuMjI1WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQVAyOWUyRW8tMFNMWWdfaW1sN3l2UWRwVTd6b1hLbFh4X25WV3J6WlIyTzNxNFZlUkoyNkJRS29yVTFuNnFNUGk1eXlYVTdOOWp2SEY2NS1nakNIazlRbmk0Q3R3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

106 mm

Výška

270 mm

Počet kusů

4

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Objem

610 ml

Barva

Transparentnu00ed

Index

F07C999061001020

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Celebration Poháry na víno – přidávají sofistikovanost a luxusní styl k vašemu domácímu dekoru a atmosféře při každé příležitosti

Objemné Poháry z Kolekce KROSNO Celebration Ručně Vyrobené – Představujeme vám objemné poháry z kolekce KROSNO Celebration, vyráběné zcela ručně. Tyto poháry jsou ideálním příkladem spojení řemeslné zručnosti a moderního designu. Průzračné sklo Crystalline ve spojení s optickým efektem vytváří efekt nádherně rozptýleného světla, což zdůrazňuje barvu podávaného nápoje. Důraz na každý detail je zřejmý z broušených okrajů pohárů, což dodává souboru jedinečný charakter. Poháry jsou nejen krásné, ale i funkční, a hodí se pro podávání jakéhokoliv druhu vína nebo vody.

Elegantní a Funkční Design Pohárů Celebration – Poháry Celebration z kolekce KROSNO jsou vyjádřením elegance a funkčnosti. Jejich zajímavý tvar a vertikální optický efekt činí tyto poháry mimořádně efektními a elegantními, což je zvláště důležité při slavnostních příležitostech. Pohodlně padnou do ruky, což umožňuje snadné a příjemné držení. Ruční výroba každého kusu zaručuje, že máte kousek unikátního řemeslného díla. Poháry jsou doporučeny k ručnímu mytí, což zajišťuje jejich dlouhodobou krásu a lesk.

Na co si dát pozor:

  • Zajímavý tvar
  • Vertikální optický efekt
  • Mimořádně efektní a elegantní
  • Pohodlně padnou do ruky
  • Ručně vyrobené

KROSNO Sklenice na bílé víno Celebration – Oslavte okamžiky s jedinečnou kolekcí!

Kolekce sklenic na bílé víno Celebration – vám umožní oslavit ty nejkrásnější chvíle života. Tato exkluzivní kolekce byla vytvořena právě k oslavě 100. výročí řemesla a sklářského umění.

Ruční výroba pro dokonalost – Tyto elegantní sklenice na bílé víno jsou pečlivě ručně vyrobeny s důrazem na každý detail. Vysoká kvalita Crystalline skla a perfektně leštěné hrany dodávají sklenicím výjimečný vzhled.

Ideální pro víno – Sklenice pro bílé víno mají rozkvetlou číši a dlouhou nohu, která se pohodlně drží v ruce a zabraňuje ohřevu nápoje. Široká patka navíc zajišťuje skvělou stabilitu.

Elegantní design pro vaše hostiny – Sklenice Celebration zaujmou vás i vaše hosty svým půvabem. Jsou nejen krásné, ale také velmi praktické. S velkým objemem až 610 ml jsou skvělou volbou pro podávání jakéhokoli druhu vína nebo vody.

Oslavte každý okamžik života s elegancí a vkusem díky sklenicím na bílé víno Celebration!

ÄHNLICHE PRODUKTE