KROSNO Avant-Garde Karafa na víno, 1500 ml, Rukodělný

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzk1YzI4ODI0YzNmNGIzMGViYWVhNGIyNDc4NWE2YjFhMjQwMTZiNmFiMGI3MDE3NTFmMzUzZGUwMjQ0NzEzOHxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTc6NDQ6MjcuMjI1WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQVAyOWUyRW8tMFNMWWdfaW1sN3l2UWRwVTd6b1hLbFh4X25WV3J6WlIyTzNxNFZlUkoyNkJRS29yVTFuNnFNUGk1eXlYVTdOOWp2SEY2NS1nakNIazlRbmk0Q3R3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzk1YzI4ODI0YzNmNGIzMGViYWVhNGIyNDc4NWE2YjFhMjQwMTZiNmFiMGI3MDE3NTFmMzUzZGUwMjQ0NzEzOHxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTc6NDQ6MjcuMjI1WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQVAyOWUyRW8tMFNMWWdfaW1sN3l2UWRwVTd6b1hLbFh4X25WV3J6WlIyTzNxNFZlUkoyNkJRS29yVTFuNnFNUGk1eXlYVTdOOWp2SEY2NS1nakNIazlRbmk0Q3R3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

228 mm

Výška

274 mm

Počet kusů

1

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Objem

1500 ml

Barva

Transparentnu00ed

Index

F093877150020010

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Avant-Garde Unikátní Karafa na Víno o Objemu 1500 ml Moderní Design a Funkčnost

Karafky pro víno pro znalce – V řadě AVANT-GARDE jsme shromáždili sklo, které by nemělo chybět v žádné sbírce milovníka vín. Dekantační karafka, také známá jako dekanter, zajišťuje, že degustace je ještě dokonalejší. Nalití vína do karafky místo přímo do sklenic zlepšuje jeho kvalitu: sediment se odděluje od vína, chuť se stává jemnější a provzdušnění zajišťuje, že aroma a chuťové vlastnosti jsou ještě více výrazné. Dekantační karafka od Krosno Glass o objemu 1500 ml je perfektním darem pro každého milovníka kvalitního vína.

Ručně vyráběná dekantační karafka pro víno 1500 ml – Dekanter slouží nejen praktickému účelu, ale je také dekorativní. Jedná se o precizní, řemeslnou práci – ergonomický tvar karafky je vytvořen ručně. Moderní tvar dekanteru není jen otázkou estetiky – dekantační karafka pro víno 1500 ml má široké dno, kulatý tvar a dlouhý krk, který se rozšiřuje směrem nahoru. Tato konstrukce umožňuje dobře okysličit víno a vyniknout jeho aroma. Jde o ruční práci, proto doporučujeme karafku umývat ručně.

Na co je třeba si dát pozor:

  • Ruční výroba – umožňuje důkladně propracovat každý detail.
  • Ideální dárek pro znalce vína – tvar navržen tak, aby zdůrazňoval to nejlepší z každého typu vína.
  • Exkluzivní design – karafka zdobí stůl a dodává mu luxusní charakter.
  • Olovnaté sklo Crystalline – je dokonale průhledné, a tak vyniká barva vína.

KROSNO Dekantační Karafa na vino Avant-Garde

Karafy na víno pro znalce – Řada Avant-Garde obsahuje sklo, které nesmí chybět v kolekci žádného milovníka vína. Díky dekantační karafě bude degustace ještě komplexnější. Pokud přelijete víno do karafy, a nikoliv hned do sklenic, zvýší se tím jeho kvalita: oddělí se sediment, víno získá decentnější chuť, díky přístupu vzduchu bude mít výraznější chuť i vůni. Karafa na víno Krosno Glass 1500 ml je dokonalý dárek pro milovníky dobrého vína.

Ručně vyráběná dekantační karafa na víno 1500 ml – Dekantační karafa plní nejenom praktickou, ale i ozdobnou funkci. Jedná se o precizní řemeslnou práci – ergonomický tvar karafy je tvořen ručně. Moderní tvar dekantační karafy není jenom estetickou záležitostí – dekantační karafa na víno 1500 ml má široké dno, baňatý tvar a dlouhý krk, který se rozšiřuje nahoru. Díky tomuto tvaru se víno dobře okysličí a uvolní své aroma. Jedná se o rukodělný výrobek, proto je vhodné ji mýt ručně.

Charakteristické vlastnosti:

  • Ruční výroba – pečlivé zpracování v každém detailu.
  • Dokonalý dárek pro milovníky vína – tvar je navržený tak, aby uvolnil z každého vína to nejlepší.
  • Exkluzivní design – karafa ozdobí stůl a dodá mu luxusní charakter.
  • Bezolovnaté sklo Crystalline – je dokonale transparentní, proto zvýrazňuje barvu vína.

ÄHNLICHE PRODUKTE