KROSNO Avant-Garde Sklenice na červené víno, Sada 6, 490 ml

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "Ae3DZ5w-UBvoOVVVkxZerVOdnvf82EjtYE7tJd8JXrNwBPqnOYdwu6nH1kgrJyT6YIgXBetTAAeVbpFM"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiNGE1MjFkZGUxMWExYjQwYmJiZmE3NzEwN2ZjNmEyYmZlYTE2N2YxN2MxZWRhNjI1YTVlMzY4ZTIwODAwYmI3M3xtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDctMTNUMDg6MTE6MjAuODQzWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU1jNWJQbnA1eEVONTZMcGVLSnROanlrYV9Qa2NfNjE3dmlMOWhtYjlkYjRUbGphQm1RYi15VlRVcGNZd3R5Vks1MnhCaktYUkZIVjg0aU1LMFNUbXVkQXg1U3pnIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "Ae3DZ5w-UBvoOVVVkxZerVOdnvf82EjtYE7tJd8JXrNwBPqnOYdwu6nH1kgrJyT6YIgXBetTAAeVbpFM"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiNGE1MjFkZGUxMWExYjQwYmJiZmE3NzEwN2ZjNmEyYmZlYTE2N2YxN2MxZWRhNjI1YTVlMzY4ZTIwODAwYmI3M3xtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDctMTNUMDg6MTE6MjAuODQzWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU1jNWJQbnA1eEVONTZMcGVLSnROanlrYV9Qa2NfNjE3dmlMOWhtYjlkYjRUbGphQm1RYi15VlRVcGNZd3R5Vks1MnhCaktYUkZIVjg0aU1LMFNUbXVkQXg1U3pnIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

99 mm

Výška

240 mm

Počet kusů

6

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Objem

550 ml

Barva

Transparentnu00ed

Index

F579917049038600

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Avant-Garde Sklenice na červené víno – jsou ideální spojit kvalitu a moderní design

Avant-Garde sklenice na červené víno – Hluboká chuť červeného vína vyžaduje správnou prezentaci, aby bylo možné z něho vyčerpat to nejlepší. Jedním z oblíbenců našich zákazníků jsou sklenice na červené víno z kolekce AVANT-GARDE. Tvar číše je charakteristický nejen pro avantgardní styl této řady, ale také pro degustaci červeného vína. Velká, boulivá číše, která připomíná tvar tulipánu, umožňuje vínu dobře se okysličit a uvolnit plnost své chuti a vůně. Sada sklenic je ideálním dárkem pro znalce vína i pro ty, kteří si rádi v klidném okamžiku vychutnají skleničku Bordeaux nebo Merlota.

Sklenice na červené víno Krosno AVANT-GARDE 550ml – Naše sklenice na červené víno Krosno Glass o objemu 550 ml jsou vyrobeny z bezolovnatého Crystalline skla. Jeho průhlednost umožňuje plně ocenit barvu degustovaného nápoje. Křišťálové sklo je také mimořádně odolné vůči škrábancům a prasklinám – bez obav můžete umýt sadu sklenic v myčce.

Stojí za pozornost:

  • Pro znalce červeného vína – ideální nápad na dárek.
  • Možnost mytí v myčce – po degustaci stačí vložit sklenice do myčky.
  • Bezolovnaté Crystalline sklo – odolné a dokonale průhledné.

KROSNO Sklenice na červené víno Avant-Garde

Avantgardní sklenice na červené víno – Hluboká chuť červeného vína vyžaduje vhodné servírování, aby ze sebe vydala to nejlepší. Velké oblibě našich zákazníků se těší sklenice na červené víno z kolekce Avant-Garde. Tvar kalíšku je charakteristický nejenom pro avantgardní styl této řady, ale také pro vychutnávání červeného vína. Velký, baňatý kalíšek připomíná svým tvarem tulipán – díky tomu se víno dobře okysličí a uvolní svou plnou chuť a vůni. Sada sklenic je dokonalý dárek pro milovníky vína a ty, kdo rádi ve volném čase relaxují se sklenicí vína z Bordeaux nebo Merlotu.

Sklenice na červené víno Krosno AVANT-GARDE 550 ml – Naše sklenice na červené víno Krosno Glass 550  ml jsou vyrobeny z bezolovnatého skla Crystalline. Díky jeho průhlednosti snadno zhodnotíte barvu degustovaného nápoje. Krystalické sklo je také velmi odolné proti poškrábání a rozbití – sadu sklenic můžete bez obav mýt v myčce.

Charakteristické vlastnosti:

  • Pro milovníky červeného vína – dokonalý nápad na dárek.
  • Vhodné do myčky – po použití stačí dát sklenice do myčky.
  • Bezolovnaté sklo Crystalline – odolné a dokonale transparentní.

ÄHNLICHE PRODUKTE