KROSNO Mixology Sklenice na koktejly, Sada 6, 300 ml

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzYwZTNjZTg5MzAxNzZjMjQ5NTdlY2MzMTI5OTZlZTZiNjIxYjk5YzJlODBmYThlNGIxNWU5ODcyNDM4Zjk2N3xtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTg6NDQ6NDguMTgyWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5UNWQ4N2hUSU84eXowazVjWjJYaXQzODZkSHVPWVJ5ejRseHpNVnlFU1BnQ3VEY0hwNHo4cHBvZmk3dlNIWG5Bd1dWejJaRUwyZGVGUG04dWtwNUJxd1BBbnlBIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzYwZTNjZTg5MzAxNzZjMjQ5NTdlY2MzMTI5OTZlZTZiNjIxYjk5YzJlODBmYThlNGIxNWU5ODcyNDM4Zjk2N3xtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTg6NDQ6NDguMTgyWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5UNWQ4N2hUSU84eXowazVjWjJYaXQzODZkSHVPWVJ5ejRseHpNVnlFU1BnQ3VEY0hwNHo4cHBvZmk3dlNIWG5Bd1dWejJaRUwyZGVGUG04dWtwNUJxd1BBbnlBIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

70 mm

Výška

190 mm

Počet kusů

6

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Objem

300 ml

Barva

Transparentnu00ed

Index

F750293030035250

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Mixology Ekologické a Stylové Skleněné Poháry na Koktejly – Ideální pro Domácí Bar a Večírky

Sklenice na koktejly Mixology – Klíč k luxusním domácím večírkům a elegantním večerům. Objevte naši exkluzivní kolekci vysokých sklenic na koktejly, které jsou ideální pro servírování klasických long drinků, jako jsou Mojito, Long Island Iced Tea, Cuba Libre nebo Pina Colada. Naše sklenice Mixology, vyrobené z odolného a průzračného Crystalline skla, spojují eleganci s funkčností, poskytují dokonalý estetický a chuťový zážitek.

Perfektně navržené nejen pro koktejly, ale také pro složité vrstvené dezerty, lahodnou zmrzlinu, čerstvé ovocné koktejly a osvěžující letní nápoje, naše sklenice jsou přizpůsobeny každému druhu podávané pochoutky. Doplňkový prostor umožňuje umělecké použití ledových kostek, čerstvého ovoce nebo dekorativního sirupu, což činí z každého nápoje vizuální hostinu.

S hrdostí představujeme naše sklenice s nízkou, ale stabilní nohou, které kombinují klasický design s moderní ergonomií. Sklenice se rozšiřuje dole a pak se zužuje nahoře, což nejen usnadňuje držení, ale také koncentruje vůně nápoje pro maximální požitek z degustace.

Klíčové vlastnosti naší kolekce:

  • Elegantní a stabilní noha – dodává každé sklenici rafinovanost.
  • Prémiové Crystalline sklo – vyniká dokonalou průhledností a odolností proti škrábancům.
  • Snadné čištění v myčce – tyto sklenice jsou navrženy pro snadnou údržbu.
  • Sada 6 sklenic – ideální set jak pro rodinné členy, tak pro hosty.

Naše sklenice Mixology jsou vynikající volbou pro milovníky elegance a kvality a také skvělým dárkem pro každého nadšence domácího bartendingu.

KROSNO Sklenice na koktejly Mixology

Sklenice na míchané nápoje, zmrzlinu, koktejly, dezerty – Vysoké sklenice z kolekce MIXOLOGY umožňují efektní servírování mnoha klasických koktejlů typu long drink, jako je Mojito, Long Island Iced Tea, Cuba Libre nebo Pina Colada. Osvědčí se také při podávání studených vrstvených dezertů, zmrzliny, ovocných koktejlů a studených nápojů. Díky většímu objemu než u standardní sklenice je možné chuť podávaných dezertů a nápojů obohatit o kostky ledu, kousky ovoce nebo sladký sirup.

Sklenice se stopkou – elegantní způsob podávání míchaných nápojů – Sklenice se stopkou má klasický a zároveň ergonomický tvar – rozšiřuje se dole a pak zužuje nahoře, díky čemuž se dobře drží v ruce. Díky silné nízké stopce sklenice stabilně stojí na stole nebo baru. Sklenice se stopkou 300 ml jsou vyráběny z kvalitního skla Crystalline, které je spojením odolnosti a křišťálové průzračnosti. Toto sklo není náchylné k poškrábání a poškození, proto můžete mýt tyto sklenice v myčce.

Charakteristické vlastnosti:

  • Stabilní stopka – dodává těmto sklenicím na eleganci.
  • Sklo Crystalline Premium – je dokonale transparentní a zároveň odolné proti poškrábání.
  • Možnost mytí v myčce – sklenice nevyžadují zvláštní zacházení.
  • 6 sklenic v sadě – optimální sada pro členy domácnosti a hosty.

ÄHNLICHE PRODUKTE