KROSNO Mixology Sklenice na pivo typu Nonic, Sada 6, 500 ml

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "Ae3DZ5w-UBvoOVVVkxZerVOdnvf82EjtYE7tJd8JXrNwBPqnOYdwu6nH1kgrJyT6YIgXBetTAAeVbpFM"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiOWJkZjAyNmU4YzJkNDcwZTc1NDQxZDdkZDgwOTRhYzNlNTk3NDY4MDY1MmJjMDY1YWFmM2EwMTc1MmQ0YzAxOHxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDctMDdUMTk6NTI6MDYuODk5WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQVBUOHY2R2dXS3BGWGtEcGJZWmFFZ1VmYmFNREc3VzkzLTFpYUZMNDE3UFZsVWdOWGQ5U2lRdUlfa2FmYTd0ampDa1FVaFFMbmhId3VzQVFTX3dZcWYwS2pHSC1nIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "Ae3DZ5w-UBvoOVVVkxZerVOdnvf82EjtYE7tJd8JXrNwBPqnOYdwu6nH1kgrJyT6YIgXBetTAAeVbpFM"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiOWJkZjAyNmU4YzJkNDcwZTc1NDQxZDdkZDgwOTRhYzNlNTk3NDY4MDY1MmJjMDY1YWFmM2EwMTc1MmQ0YzAxOHxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDctMDdUMTk6NTI6MDYuODk5WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQVBUOHY2R2dXS3BGWGtEcGJZWmFFZ1VmYmFNREc3VzkzLTFpYUZMNDE3UFZsVWdOWGQ5U2lRdUlfa2FmYTd0ampDa1FVaFFMbmhId3VzQVFTX3dZcWYwS2pHSC1nIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

91 mm

Výška

156 mm

Počet kusů

6

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Objem

500 ml

Barva

Transparentnu00ed

Index

F68A144050017680

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Mixology Sklenice na pivo typu Nonic – Dokonalý doplněk pro milovníky tradičního piva

Ideální Sklenice na Degustaci Piva – Vysoká pěna a intenzivní barva piva – sklenice Nonic 500 ml z kolekce MIXOLOGY vám umožní vyčerpat z piva to nejlepší. Díky své univerzálnosti se hodí pro degustaci každého druhu piva – můžete v ní podávat jak stout, tak i ale. Skvělá pro domácí degustaci, ale také pro bar, hospodu nebo dokonce restauraci. Kolekce MIXOLOGY je klasickým řešením, které si získá přízeň znalců zlatého moku. Sklenice nejsou jen elegantní, ale také praktické, vhodné pro mytí v myčce.

Kolekce MIXOLOGY – zajímavě prolamovaná jednoduchost formy – Sklenice na pivo 500 ml typu Nonic mají pohodlnou, kompaktní konstrukci – snadno se drží v ruce a umožňují klidně se vychutnat nápoj. Sklenice se na vrchu mírně roztahuje, což jemně prolamuje její jednoduchost, a zároveň umožňuje déle udržet pěnu na povrchu piva. Charakteristický zesílený prstenec a posílený okraj ji odlišují od jiných sklenic na pivo.

Stojí za pozornost:

  • Ergonomická konstrukce – zesílený okraj a rovné stěny zajišťují pohodlné držení sklenice v ruce.
  • Tvar ideální pro degustaci piva – umožňuje, aby se pěna déle udržela.
  • Možnost mytí v myčce – po degustaci vás nečeká náročné ruční mytí sklenic.

KROSNO Sklenice na pivo typu Nonic Mixology

Nejlepší sklenice na degustaci piva – Vysoká pěna a intenzivní barva piva – sklenice Nonic 500 ml z kolekce MIXOLOGY dostane z piva to nejlepší. Díky své všestrannosti je vhodná pro degustaci všech druhů piv – můžete ji použít na stout i ale. Dokonalá pro domácí degustaci, ale také do baru a restaurace. Kolekce MIXOLOGY nabízí klasická řešení, která budou odpovídat vkusu milovníkům zlatého moku. Sklenice jsou stylové i praktické, jsou vhodné do myčky.

Kolekce Mixology – zajímavě ozvláštněná jednoduchost formy – Sklenice na pivo 500 ml typu Nonic mají komfortní kompaktní tvar – snadno se drží v ruce a umožňují klidné vychutnání nápoje. Sklenice se nahoře mírně rozšiřuje, což trochu ozvláštňuje její jednoduchost a umožňuje, aby pěna na pivu vydržela déle. Charakteristický rozšířený kruh a silnější okraj ji odlišují od jiných pivních sklenic. 

Charakteristické vlastnosti: 

  • Ergonomický tvar – silnější okraj a rovné stěny zajišťují pohodlné držení.
  • Optimální tvar pro degustaci piva – zajišťuje delší udržení pěny.
  • Lze mýt v mčce nádobí - už žádné zdlouhavé ruční mytí sklenic po ochutnávce.

ÄHNLICHE PRODUKTE