KROSNO Splendour Sklenice na řemeslné pivo, Sada 6, 400 ml

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzYwZTNjZTg5MzAxNzZjMjQ5NTdlY2MzMTI5OTZlZTZiNjIxYjk5YzJlODBmYThlNGIxNWU5ODcyNDM4Zjk2N3xtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTg6NDQ6NDguMTgyWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5UNWQ4N2hUSU84eXowazVjWjJYaXQzODZkSHVPWVJ5ejRseHpNVnlFU1BnQ3VEY0hwNHo4cHBvZmk3dlNIWG5Bd1dWejJaRUwyZGVGUG04dWtwNUJxd1BBbnlBIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzYwZTNjZTg5MzAxNzZjMjQ5NTdlY2MzMTI5OTZlZTZiNjIxYjk5YzJlODBmYThlNGIxNWU5ODcyNDM4Zjk2N3xtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTg6NDQ6NDguMTgyWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5UNWQ4N2hUSU84eXowazVjWjJYaXQzODZkSHVPWVJ5ejRseHpNVnlFU1BnQ3VEY0hwNHo4cHBvZmk3dlNIWG5Bd1dWejJaRUwyZGVGUG04dWtwNUJxd1BBbnlBIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

78 mm

Výška

200 mm

Počet kusů

6

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Objem

400 ml

Barva

Transparentnu00ed

Index

F68A784040014460

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Splendour Sklenice na pivo IPA – Stylový doplněk pro milovníky speciálních piv

Kvalita, ne množství – ocenění chuti řemeslných piv – Jste příznivcem řemeslných piv z malých, lokálních pivovarů? Takové nápoje jsou vytvářeny s důrazem na chuť, nikoliv na počet vyrobených lahví, a proto je k jejich degustaci potřeba vytvořit vhodné podmínky. Naše sklenice na řemeslné pivo o objemu 400 ml z kolekce SPLENDOUR jsou ideální pro piva typu IPA a APA – klasiky mezi milovníky řemeslných piv.

Sklenice navržené pro řemeslná piva – Zúžený tvar sklenice vám umožní ucítit bohaté chuťové nuance: zemité, květinové, kořeněné, citrusové – v oblasti řemeslných piv jsou možnosti neomezené. Průhledné sklo umožňuje ocenit hlubokou barvu piva vařeného podle řemeslných receptur. Sklenice na řemeslné pivo 400 ml má v dolní části charakteristické rýhování – je nejen elegantní, ale také usnadňuje držení sklenice v ruce. Profilovaný tvar zajišťuje, že aroma je intenzivnější a pěna se déle udržuje. Pro výrobu používáme odolné sklo Crystalline, a sklenice jsou vhodné pro mytí v myčce.

Stojí za pozornost:

  • Navržené pro řemeslné pivo – sklenice pro znalce řemeslných piv.
  • Možnost mytí v myčce – snadno obnovíte lesk sklenic po degustaci.
  • Elegantní rýhování – dodává originální design a usnadňuje držení sklenice v ruce.

KROSNO Splendour Sklenice na řemeslné pivo

Kvalita, a nikoliv množství – oceňte chuť řemeslných piv – Jste příznivci řemeslných piv z malých lokálních pivovarů? Tyto nápoje vznikají s důrazem na chuť, a nikoliv množství vyrobených lahví, proto k jejich degustaci jsou potřeba vhodné podmínky. Naše sklenice na řemeslné pivo 400 ml z kolekce Splendour se dokonale osvědčí na piva IPA a APA – klasiku mezi milovníky řemeslných piv.

Sklenice navržené pro řemeslná piva – Nahoru se zužující sklenice vám umožní si vychutnat bohaté chuťové tóny: zemité, květinové, kořenité, citrusové – pokud jde o řemeslná piva, možností je spousta. Transparentní sklo umožňuje ocenit hlubokou barvu piva vařeného podle řemeslných receptur. Sklenice na řemeslné pivo 400 ml má ve spodní části charakteristické vroubkování – je nejenom elegantní, ale také usnadňuje držení sklenice v ruce. Profilovaný tvar zvýrazňuje aroma a déle udrží pěnu. Při výrobě používáme odolné sklo Crystalline, sklenice jsou vhodné do myčky.

Charakteristické vlastnosti:

  • Navrženo speciálně na řemeslné pivo – sklenice pro znalce řemeslných piv.
  • Vhodné do myčky – po použití snadno sklenicím vrátíte jejich lesk.
  • Elegantní vroubkování – dodává originální tvar a usnadňuje držení sklenice v ruce.

ÄHNLICHE PRODUKTE