KROSNO Splendour Sklenice na bílé víno, Sada 6, 200 ml

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiNmFmNjRmY2E2NmFiZWViNmY5YzJkODMxMGFkZWQ5ZDY0OWJiZDUyMDc0ZTFkODA4NzZhMDI2NzBjOThmOWFiOHxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTU6NDE6NDYuMzA4WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQVBsZXptRHI5a2k2WThGaGFhNENZVFVuaTd5MFlIdzdSRm9IY1ZPZHBhZ3VyVUwwcGVQTF9kMkpzMHJ3akZ2eGV2MkNqVE1VZ1pXRmZPTFd5SU1zRHRMeFAwbXJ3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiNmFmNjRmY2E2NmFiZWViNmY5YzJkODMxMGFkZWQ5ZDY0OWJiZDUyMDc0ZTFkODA4NzZhMDI2NzBjOThmOWFiOHxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTU6NDE6NDYuMzA4WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQVBsZXptRHI5a2k2WThGaGFhNENZVFVuaTd5MFlIdzdSRm9IY1ZPZHBhZ3VyVUwwcGVQTF9kMkpzMHJ3akZ2eGV2MkNqVE1VZ1pXRmZPTFd5SU1zRHRMeFAwbXJ3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

79 mm

Výška

227 mm

Počet kusů

6

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Objem

200 ml

Barva

Transparentnu00ed

Index

F578187020048C10

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Splendour Sklenice na Bílé Víno – Synonymum Elegance a Refinednosti

Elegantní Minimalismus – Sklenice na Bílé Víno 200 ml – Štíhlá čarka zužující se směrem nahoru, optimální délka nožky a rafinované spojení těchto dvou prvků – pokud máte rádi elegantní detaily, oceníte kvalitu zpracování kielisků na bílé víno Krosno o objemu 200 ml z kolekce SPLENDOUR. Vytvořili jsme je s využitím tradičních metod tvarování skla, takže si zakoupíte produkt, který reprezentuje nejvyšší řemeslné umění. Menší objem kieliska podporuje plné odhalení aroma bílého vína.

Kalichy na Bílé Víno Krosno – Doufáme, že si všimnete skla Crystalline, z něhož byly naše kalichy vyrobeny. Díky němu snadno posoudíte barvu vína a při zazvonění kieliska uslyšíte čistý a hluboký zvuk. Navíc, ačkoli je to sklo velmi jemné, je odolné vůči matnění a poškrábání, a co víc – kalichy lze umývat v myčce nádobí, protože jsou na to určeny.

Co je důležité si všimnout:

  • Sada 6 kalichů – pro radost z degustace ve větším společenství.
  • Elegantní design – vhodný pro každou příležitost.
  • Naše doporučení – skvělý dárek pro milovníky vín.
  • Možnost mytí v myčce nádobí – pohodlí a úspora času.

KROSNO Sklenice na bílé víno Splendour

Elegantní minimalismus – sklenice na bílé víno 200 ml – Štíhlá, nahoru se zužující kalíšek, optimální délka stopky, precizní spojení těchto dvou dílů – pokud máte rádi elegantní detaily, oceníte kvalitu zpracování sklenic na bílé víno Krosno 200 ml z kolekce Splendour. Vyrábíme je tradičními výrobními postupy, proto pokud si koupíte tyto sklenice, získáte produkt nejvyšší řemeslné úrovně. Menší objem sklenice zvýrazňuje aroma bílého vína.

Sklenice na bílé víno Krosno – Jsme přesvědčeni, že si hned všimnete skla Crystalline, ze kterého jsou naše sklenice vyrobeny. Právě díky němu můžete bez omezení obdivovat barvu vína a při ťuknutí o sklenici uslyšíte čistý a hluboký zvuk. Navíc toto sklo, přestože je velmi jemné, je odolné proti zmatnění a poškrábání a sklenice je možné mýt v myčce, protože jsou k tomu určeny. 

Charakteristické vlastnosti:

  • Sada 6 sklenic – abyste si mohli degustovat ve větší skupině.
  • Elegantní design – vhodný pro každou příležitost.
  • Naše doporučení – bude to perfektní dárek pro milovníka vína.
  • Možnost mytí v myčce – komfort a úspora.

ÄHNLICHE PRODUKTE