KROSNO Splendour Sklenice na nápoje, Sada 6, 400 ml

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzk1YzI4ODI0YzNmNGIzMGViYWVhNGIyNDc4NWE2YjFhMjQwMTZiNmFiMGI3MDE3NTFmMzUzZGUwMjQ0NzEzOHxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTc6NDQ6MjcuMjI1WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQVAyOWUyRW8tMFNMWWdfaW1sN3l2UWRwVTd6b1hLbFh4X25WV3J6WlIyTzNxNFZlUkoyNkJRS29yVTFuNnFNUGk1eXlYVTdOOWp2SEY2NS1nakNIazlRbmk0Q3R3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzk1YzI4ODI0YzNmNGIzMGViYWVhNGIyNDc4NWE2YjFhMjQwMTZiNmFiMGI3MDE3NTFmMzUzZGUwMjQ0NzEzOHxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTc6NDQ6MjcuMjI1WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQVAyOWUyRW8tMFNMWWdfaW1sN3l2UWRwVTd6b1hLbFh4X25WV3J6WlIyTzNxNFZlUkoyNkJRS29yVTFuNnFNUGk1eXlYVTdOOWp2SEY2NS1nakNIazlRbmk0Q3R3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

89 mm

Výška

109 mm

Počet kusů

6

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Objem

430 ml

Barva

Transparentnu00ed

Index

F688596040061M80

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Splendour Sklenice na nápoje 430 ml – ideální spojení funkčnosti a moderního designu, vhodné pro každodenní použití

Klasické Sklenice pro Osvěžující Nápoje – Sklenice na studené nápoje o objemu 430 ml mají všechny přednosti charakteristické pro kolekci SPLENDOUR: klasický, elegantní tvar a design, který umožňuje plně rozvinout chuť každého nápoje. Sklenice se směrem nahoru mírně zužuje, což pomáhá udržet nápoj déle chladný, a ploché dno zajišťuje stabilitu a usnadňuje držení nádoby v ruce.

Sklenice na Nápoje Krosno Glass 430 ml – Objavte Kvalitu Crystalline Skla – Jste-li příznivcem průhledného, lesklého, ale současně odolného skla, na vašem stole se bude vyjímat nádobí vyrobené z Crystalline skla – kombinace trvanlivosti klasického skla a lesku křišťálu. Právě z něj jsou vyrobeny sklenice SPLENDOUR – jsou mimořádně průhledné a zároveň bezpečné pro zdraví. Sklenice jsou výrazně odolné vůči poškození a mohou být myty v myčce.

Stojí za pozornost:

  • Průhledné, odolné Crystalline sklo – sklenice nejsou náchylné k matnění ani škrábancům.
  • Klasický tvar – hodí se ke stolování a interiérům různých stylů.
  • Posílené okraje – zvyšují trvanlivost a dodávají eleganci.

KROSNO Sklenice na studené nápoje Splendour

Klasické sklenice na osvěžující nápoje – Sklenice na studené nápoje 430 ml mají všechny přednosti charakteristické pro kolekci Splendour: klasický, elegantní tvar optimálně zvýrazňující chuť každého nápoje. Sklenice se mírně zužuje nahoru, díky čemuž nápoj vydrží déle studený, ploché dno pak zajišťuje stabilitu a snadné držení v ruce.

Sklenice na nápoje Krosno Glass 430 ml – Hledáte transparentní, zářivé a zároveň odolné sklo? Na vašem stole se osvědčí vybavení vyrobené ze skla Crystalline – spojení odolnosti klasického skla a křišťálového lesku. Právě z něj jsou vyráběny sklenice Splendour – je výjimečně transparentní a zároveň zdravotně nezávadné. Sklenice jsou velmi odolné proti poškození a je možné je mýt v myčce.

Charakteristické vlastnosti:

  • Transparentní, odolné sklo – sklenice nejsou náchylné na zmatnění a poškrábání.
  • Klasický tvar – ladí se stolní nádobím a interiéry různého stylu.
  • Zesílené okraje – zvětšují odolnost a dodávají na eleganci.

ÄHNLICHE PRODUKTE