KROSNO Splendour Sklenice na burgundské, Sada 6, 860 ml

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiOTZlMmFiNDIzZTM0NzUxMGY4NmEwM2ZjOWM2MTc0ODdjZGZjZTU3YTVhYzAxZTZjOTNjMTMyM2ZhNmUxZWYwZnxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDItMjRUMTg6NDY6NTcuODMzWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU91WmJoNGc5VlUtaG1HN1drSVJQY05zV2JfaVY1YkFEc1VEQ2s2ajNRdTd5T3VWcENxSy1mYlk1MUpwdzF4VVN3dWI2Qk9wRzlLQkpYakw5X1dkaUxOSW9kZ3hRIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiOTZlMmFiNDIzZTM0NzUxMGY4NmEwM2ZjOWM2MTc0ODdjZGZjZTU3YTVhYzAxZTZjOTNjMTMyM2ZhNmUxZWYwZnxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDItMjRUMTg6NDY6NTcuODMzWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU91WmJoNGc5VlUtaG1HN1drSVJQY05zV2JfaVY1YkFEc1VEQ2s2ajNRdTd5T3VWcENxSy1mYlk1MUpwdzF4VVN3dWI2Qk9wRzlLQkpYakw5X1dkaUxOSW9kZ3hRIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

115 mm

Výška

255 mm

Počet kusů

6

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Objem

860 ml

Barva

Transparentnu00ed

Index

F578187086010120

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Splendour Luxusní Sklenice na červené víno Burgund – Dopřejte si a svým hostům nezapomenutelný zážitek

Sklenice na burgundská vína 860 ml – Oceňte lehkost burgundských vín. Čerstvá, lehká chuť, krémová textura, tóny ovoce, ořechů a koření – důvodů, proč si ceníme burgundská vína, je mnoho. Každý znalec vína ví, že každý druh nápoje by měl být ošetřován trochu jinak, aby se vydobyla plnost chuti a vůně. Francouzská Burgundie je jedním z nejznámějších vinařských regionů, proto není divu, že se vyrábějí sklenice speciálně určené pro vína z tohoto regionu. V naší kolekci Splendour jsme tedy umístili klasické sklenice na burgundská vína 860 ml, navržené pro degustaci lehkých červených vín z Burgundie.

Velké sklenice na burgundská vína 860 ml – Chuť a vůně burgundských vín se plně uvolňují ve velkých sklenicích s kulatou číší. Sklenice na burgundská vína 860 ml z řady SPLENDOUR mají také dlouhou, štíhlou nohu, která usnadňuje pohodlné držení sklenice v ruce. Při výrobě používáme sklo Crystalline s vynikající průhledností – oceníte každý odstín degustovaného vína. Sklo prémiové kvality je vysoké odolnosti vůči mechanickému poškození, proto je možné sklenice rychle a pohodlně umýt v myčce. Sada sklenic se skvěle hodí jako praktický dárek pro milovníky francouzských vín a nejen pro ně.

Věnujte pozornost:

  • Speciálně vytvořené pro burgundská vína – kulatá číše vyzdvihuje chuť a vůni lehkého červeného vína.
  • Křišťálové sklo Crystalline – bude vám sloužit po mnoho let, protože není náchylné k poškrábání a matovění.
  • Vhodné pro mytí v myčce – ušetříte čas na ručním mytí a leštění sklenic.
  • Sada 6 sklenic – s takovou sadou se můžete podělit o chuť burgundského vína s rodinou a přáteli.

KROSNO Sklenice na burgundské Splendour

Oceňte lehkost burgundských vín – Svěží, lehká chuť, krémová textura, tóny ovoce, ořechů a koření – důvodů, proč máme rádi burgundská vína, je mnoho. Každý milovník vína ví, že s každým typem tohoto nápoje je potřeba zacházet trochu jinak, aby uvolnil svou chuť a vůni. Francouzské Burgundsko je jednou z nejznámějších vinařských oblastí, proto nepřekvapuje, že vznikají sklenice určené na vína z této oblasti. Do kolekce Splendour jsme proto zařadili klasické sklenice na burgundské 860 ml, které jsou navrženy pro lehká červená vína původem z Burgundska.

Velké sklenice na burgundské 860 ml – Chuť a aroma burgundských vín se plně uvolní ve velkých sklenicích s baňatým kalíškem. Sklenice na burgundské 860 ml řady Splendour mají také dlouhou štíhlou stopku, která usnadňuje pohodlné držení sklenice v ruce. Při výrobě používáme sklo Crystalline s dokonalou průhledností – oceníte každý odstín degustovaného vína. Sklo prémiové kvality je velmi odolné proti poškození, proto můžete rychle a pohodlně mýt sklenice v myčce. Sada sklenic se dokonale osvědčí jako praktický dárek nejenom pro milovníky francouzských vín.

Charakteristické vlastnosti:

  • Vytvořené speciálně pro burgundská vína – kulatý kalíšek uvolňuje chuť a vůni lehkého červeného vína.
  • Krystalické sklo Crystalline – bude vám sloužit dlouhá léta, protože je odolné proti poškrábání a zmatnění.
  • Vhodné do myčky – už nebudete ztrácet čas ručním mytím a leštěním sklenic.
  • Sada 6 sklenic – s touto sadou můžete sdílet chuť burgundského s rodinou a známými.

ÄHNLICHE PRODUKTE