KROSNO Avant-Garde Degustační sklenice na pivo, Sada 6, 420 ml

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzk1YzI4ODI0YzNmNGIzMGViYWVhNGIyNDc4NWE2YjFhMjQwMTZiNmFiMGI3MDE3NTFmMzUzZGUwMjQ0NzEzOHxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTc6NDQ6MjcuMjI1WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQVAyOWUyRW8tMFNMWWdfaW1sN3l2UWRwVTd6b1hLbFh4X25WV3J6WlIyTzNxNFZlUkoyNkJRS29yVTFuNnFNUGk1eXlYVTdOOWp2SEY2NS1nakNIazlRbmk0Q3R3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzk1YzI4ODI0YzNmNGIzMGViYWVhNGIyNDc4NWE2YjFhMjQwMTZiNmFiMGI3MDE3NTFmMzUzZGUwMjQ0NzEzOHxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTc6NDQ6MjcuMjI1WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQVAyOWUyRW8tMFNMWWdfaW1sN3l2UWRwVTd6b1hLbFh4X25WV3J6WlIyTzNxNFZlUkoyNkJRS29yVTFuNnFNUGk1eXlYVTdOOWp2SEY2NS1nakNIazlRbmk0Q3R3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

94 mm

Výška

206 mm

Počet kusů

6

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Objem

420 ml

Barva

Transparentnu00ed

Index

F57A764042013420

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Avant-Garde Tulipánové sklenice na pivo – ideální pro milovníky zlatého moku

Pro (ne)profesionální degustátory piva: Sklenice na pivo s nožkou 420 ml – Degustace piva je umění, kde se posuzuje barva, pěna, průzračnost, chuťové a aromatické tóny, textura – všechny tyto faktory jsou důležité. Nemusíte být profesionálním pivovarníkem – různé druhy zlatého moku můžete testovat v pohodlí vašeho domova. Pro milovníky zlatého moku jsme navrhli degustační sklenici na pivo s objemem 420 ml. Od designu, přes materiál, až po charakteristický tvar kolekce AVANT-GARDE, vše je promyšlené tak, aby z chmelového nápoje vydobylo plnost chuti a vůně.

Avantgardní degustační sklenice na pivo 420 ml – Dlouhá, štíhlá nožka umožňuje pohodlné držení sklenice v ruce bez ohřívání obsahu. Tvar sklenice zajišťuje, že pěna vydrží déle. Sklenice na pivo s nožkou 420 ml jsou vyrobeny z prémiového Crystalline skla, které je odolné vůči matnění a škrábancům a při zaznění vydává čistý zvuk. Sklo je vyrobeno bez přídavku olova, což zaručuje bezpečnost pro zdraví. Sklenice jsou vhodné pro mytí v myčce.

Hodnotné vlastnosti:

  • Speciální degustační sklenice na pivo – ideální pro milovníky zlatého moku.
  • Možnost mytí v myčce – ušetříte čas na ručním mytí.
  • Bezołowiowe sklo Crystalline – bezpečné, dokonale průhledné a odolné.
  • Sada 6 sklenic – perfektní sada pro setkání přátel milovníků piva.

KROSNO Avant-Garde Degustační sklenice na pivo na nůžky

Sklenice pro (ne)profesionální degustátory piva – Barva, pěna, čirost, tóny chutí a vůní, textura – to vše je při degustaci důležité. Nemusíte být profesionální ochutnávač – různé druhy zlatavého moku můžete testovat v pohodlí svého domova. Pro milovníky zlatavého moku jsme navrhli degustační sklenici na pivo 420 ml. Počínaje tvarem, přes použitý materiál, konče pro kolekci Avant-Garde charakteristický kalíšek, je promyšlená tak, aby získala z chmelového nápoje plnou chuť a aroma. 

Degustačí sklenice na pivo Avant-Garde 420 ml – Dlouhá štíhlá stopka umožňuje pohodlné držení sklenice v ruce, aniž by se zahříval její obsah. Díky tvaru sklenice se déle udrží pěna. Pivní sklenice na stopce 420 ml jsou vyráběné ze skla Crystalline prémiové kvality, proto nejsou náchylné na zmatnění a poškrábání a při klepnutí vydávají čistý zvuk. Sklo je vyráběno bez přidáván olova, proto je zdraví nezávadné. Skleničky jsou vhodné do myčky.

Charakteristické vlastnosti:

  • Speciální sklenice na degustaci piva – dokonalé pro milovníky zlatavého moku.
  • Jsou vhodné do myčky – nebudete ztrácet čas s ručním mytím skleniček.
  • Bezolovnaté sklo Crystalline – bezpečné, dokonale transparentní a odolné.
  • Sada 6 sklenic – sada je dokonalá na setkání milovníků piva.

ÄHNLICHE PRODUKTE