KROSNO Celebration Karafa na víno, 1200 ml, Rukodělný

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "Ae3DZ5w-UBvoOVVVkxZerVOdnvf82EjtYE7tJd8JXrNwBPqnOYdwu6nH1kgrJyT6YIgXBetTAAeVbpFM"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiZjJkNjBhNmNhNDc0OGI1OWQ0OWFhZTkxNTJkZWQxNzYyMTYwZTA5ZjMwOGU4YWVhMTFiNTU5Y2YyZjQyNDE4ZXxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDctMDVUMDE6NTE6NTcuOTg4WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5QVFM4QWt1Wi1JWDNTcXFzM0xLd2ZiR2pxQ3dFSkpGZEVJYjZXV19oZWRva1BjMWVBMDlpbW04cTgwbGxTY0VoWXZWNTM3R1R2M3B4YWdqT0E3cnZ1Wm1NNzh3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "Ae3DZ5w-UBvoOVVVkxZerVOdnvf82EjtYE7tJd8JXrNwBPqnOYdwu6nH1kgrJyT6YIgXBetTAAeVbpFM"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiZjJkNjBhNmNhNDc0OGI1OWQ0OWFhZTkxNTJkZWQxNzYyMTYwZTA5ZjMwOGU4YWVhMTFiNTU5Y2YyZjQyNDE4ZXxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDctMDVUMDE6NTE6NTcuOTg4WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5QVFM4QWt1Wi1JWDNTcXFzM0xLd2ZiR2pxQ3dFSkpGZEVJYjZXV19oZWRva1BjMWVBMDlpbW04cTgwbGxTY0VoWXZWNTM3R1R2M3B4YWdqT0E3cnZ1Wm1NNzh3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

140 mm

Výška

260 mm

Počet kusů

1

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Objem

1200 ml

Barva

Transparentnu00ed

Index

F098170120001020

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Celebration Karafa 1200 ml – Vynikající pro Speciální Příležitosti

Klasika s Moderním Dotykem – Karafa z kolekce Celebration s objemem 1,2 litru představuje klasickou nádobu s zajímavým tvarem, který je zdůrazněn vertikálním optickým zdobením. Ať už je vaše oblíbené víno jakékoliv, ve této karafě bude vypadat ohromující. Speciální skleněný optický efekt zajistí, že světlo se krásně rozptýlí po celém povrchu a bude lákat pohledy. Zúžené hrdlo karafy zaručuje pevné a pohodlné držení při nalévání. Tento produkt byl vyroben ručně s největší precizností, jeho leštěné okraje dokazují dokonalost formy.

Elegantní a Funkční Karafa pro Každou Příležitost – Elegantní karafa Celebration dodá třpyt a styl každému výjimečnému okamžiku. Tento vynikající dekantér je také skvělým dárkovým nápadem. Díky svému designu umožňuje nápoji obohatit se o vzduch a uvolnit jedinečné chuťové tóny, což dělá z degustace vína skutečnou smyslovou hostinu. Karafa je také ideální pro servírování vody nebo jiných studených nápojů. Byla vyrobena tradiční ruční metodou z nejkvalitnějšího Crystalline skla. Pro udržení jejího nesrovnatelného lesku doporučujeme ruční mytí.

Co je důležité si všimnout:

  • Propracovaný design
  • Vertikální optický efekt
  • Objem 1200 ml
  • Elegantní a praktická
  • Perfektně vyvážená
  • Ručně vyrobená z nejlepších materiálů

Karafa Celebration – Oslavte 100 let tradice Krosno Glass!

Představujeme vám naši kolekci Celebration – speciální sérii skla, která vznikla k oslavě 100 let řemesla a sklářského umění. Naše elegantní karafa Celebration dodá atraktivitu každému výjimečnému okamžiku a zároveň je skvělým dárkem pro vaše blízké.

Ruční výroba pro dokonalost – Tato karafa se hodí nejen pro podávání vína, ale také pro vodu a další chlazené nápoje. Je vyrobena tradiční ruční metodou s nejvyšší precizností ze skla Crystalline nejvyšší kvality. Leštěné okraje dodávají karafce dokonalý tvar a lesk. Doporučujeme ruční mytí, aby si udržela svůj bezvadný vzhled.

Krásná a propracovaná forma – Karafa z kolekce Celebration s objemem 1200 ml má klasický tvar zdůrazněný zajímavým vertikálním optickým vzorem. Bez ohledu na to, jaké víno máte rádi, v této karafce bude vypadat neuvěřitelně elegantně a působivě.

Pohodlná a vyvážená – Skleněný optický vzor umožňuje rovnoměrné rozptylování světla po celé ploše a upoutává pozornost. Zužující se krk karafy umožňuje pohodlné a jisté držení během nalévání. Díky své konstrukci umožňuje nápoji dostatek kyslíku a uvolňuje jedinečné chuťové tóny. Toto řešení dělá degustaci vína opravdovým pohoštěním pro vaše smysly.

Oslavte každý okamžik s naší karafkou Celebration, která zdůrazní krásu a eleganci každého vína.

ÄHNLICHE PRODUKTE