KROSNO Wine Connoisseur Karafa na víno, 1000 ml, Rukodělný

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzk1YzI4ODI0YzNmNGIzMGViYWVhNGIyNDc4NWE2YjFhMjQwMTZiNmFiMGI3MDE3NTFmMzUzZGUwMjQ0NzEzOHxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTc6NDQ6MjcuMjI1WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQVAyOWUyRW8tMFNMWWdfaW1sN3l2UWRwVTd6b1hLbFh4X25WV3J6WlIyTzNxNFZlUkoyNkJRS29yVTFuNnFNUGk1eXlYVTdOOWp2SEY2NS1nakNIazlRbmk0Q3R3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzk1YzI4ODI0YzNmNGIzMGViYWVhNGIyNDc4NWE2YjFhMjQwMTZiNmFiMGI3MDE3NTFmMzUzZGUwMjQ0NzEzOHxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTc6NDQ6MjcuMjI1WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQVAyOWUyRW8tMFNMWWdfaW1sN3l2UWRwVTd6b1hLbFh4X25WV3J6WlIyTzNxNFZlUkoyNkJRS29yVTFuNnFNUGk1eXlYVTdOOWp2SEY2NS1nakNIazlRbmk0Q3R3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

175 mm

Výška

260 mm

Počet kusů

1

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Objem

1000 ml

Barva

Transparentnu00ed

Index

F097197100002010

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Wine Connoisseur Karafa na víno – skvělým dárkem pro každého milovníka vína

Karafa na Dekantaci Vína pro Opravdové Znalky – Kolekce WINE CONNOISSEUR byla vytvořena s ohledem na opravdové znalce vína. Jednou z klasických nabídek pro milovníky tohoto nápoje je ručně vyrobená karafa na víno s dřevěným korkem o objemu 1000 ml. Tato karafa je skvělou volbou pro každého, kdo si chce dopřát degustaci ve vysoce kvalitním stylu a zároveň ocení luxusní design. Je ideální jako dárek pro milovníka vznešených nápojů. Karafa na dekantaci vína 1000 ml má dobře navrženou hrdlo, což umožňuje přelévat nápoj do pohárů bez rizika prolití. Nádobí je uzavíráno dřevěným korkem, který uchovává aroma vína na dlouhou dobu a neovlivňuje jeho vůně.

Karafa na Víno s Korkem – Kvalita Hand Made – Karafa na víno s korkem bude efektně vypadat v baru, vitríně nebo na stole, ale není jen dekorací: byla vytvořena tak, aby z degustace vytěžila to nejlepší. Vysoce průzračné sklo Crystalline zdůrazní barvu nápoje, a dobře navržená hrdlo zajišťuje optimální okysličení vína, aby z něj bylo možné vytěžit plnou chuť a aroma. Karafa je ruční práce, proto doporučujeme její ruční mytí, aby si zachovala svůj lesk po mnoho let.

Na co si dát pozor:

  • Ideálně navržený tvar – zajišťuje optimální okysličení vína a snadné přelévání do pohárů.
  • Kork z dřeva – pro příznivce přírodních materiálů a klasických řešení.
  • Ruční výroba – získáváte karafu, která byla dotažena ručně v každém detailu.
  • Sklo Crystalline – nečerná s časem, ale uchovává svůj lesk.

KROSNO Karafa na dekantaci vína se zátkou Wine Connoisseur

Karafa na dekantaci vína pro skutečné znalce – Kolekce Wine Connoisseur byla vyvinutá pro skutečné znalce vína. Jedním z klasických produktů pro milovníky tohoto nápoje je ručně vyrobená karafa na víno s dřevěnou zátkou (1000 ml). Je to dobrá volba pro všechny, kdo si chtějí darovat degustaci prémiové kvality a zároveň oceňují luxusní design. Dokonale se osvědčí jako dárek pro milovníky ušlechtilých nápojů. Karafa na dekantaci vína 1000 ml má tvarovaný krček pro nalévání vína do sklenic bez rozlití jediné kapky. Karafu uzavírá dřevěná zátka, která udrží aroma vína dlouhou dobu a neovlivní jeho aromatické tóny.

Karafa na víno se zátkou – rukodělná kvalita – Karafa na víno se zátkou bude efektně vypadat v baru, vitríně nebo na stole, není to ale jenom ozdoba, neboť byla vyrobena tak, aby při degustaci zpřístupnila to nejlepší. Dokonale průhledné sklo Crystalline zvýrazní barvu nápoje a profilovaný krček zajistí optimální provzdušnění vína, aby uvolnilo celou svou chuť a vůni. Džbánek je ruční výrobek, proto doporučujeme jej mýt ručně, aby si dlouho udržel svůj lesk.

Charakteristické vlastnosti: 

  • Dokonale profilovaný tvar – garantuje optimální okysličení vína a jeho snadné nalévání do sklenic.
  • Dřevěná zátka – pro příznivce přírodních materiálů a klasických řešení.
  • Ruční výroba – získáte karafu s ručním zpracováním každého detailu.
  • Sklo Crystalline – nezmatní a udrží si svůj lesk.

ÄHNLICHE PRODUKTE