KROSNO Duet Sklenice na červené víno, Sada 2, 580 ml

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "Ae3DZ5w-UBvoOVVVkxZerVOdnvf82EjtYE7tJd8JXrNwBPqnOYdwu6nH1kgrJyT6YIgXBetTAAeVbpFM"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiYzRiMWUyNzY1NmFiMDg2OGQxNmJiNjJiZTUyZTcxOWNlMGFhMmFiOGY2MzQ0NmVhYzdjYzJiNGMyYTczMDZjN3xtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDctMDRUMTQ6Mzg6MDQuNDk2WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5JRzFsNmpZRDFiQ3pvRzNFSmI0cnVxb0NERUFzcVZ2X29DVFlSTTNzYmFmclJ6RG5oeVM5Rjg0MUFlZXJWbXczWk0yekRtNzhWZ0piQXFZcldpcXJNbWZPV1d3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "Ae3DZ5w-UBvoOVVVkxZerVOdnvf82EjtYE7tJd8JXrNwBPqnOYdwu6nH1kgrJyT6YIgXBetTAAeVbpFM"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiYzRiMWUyNzY1NmFiMDg2OGQxNmJiNjJiZTUyZTcxOWNlMGFhMmFiOGY2MzQ0NmVhYzdjYzJiNGMyYTczMDZjN3xtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDctMDRUMTQ6Mzg6MDQuNDk2WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5JRzFsNmpZRDFiQ3pvRzNFSmI0cnVxb0NERUFzcVZ2X29DVFlSTTNzYmFmclJ6RG5oeVM5Rjg0MUFlZXJWbXczWk0yekRtNzhWZ0piQXFZcldpcXJNbWZPV1d3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

100 mm

Výška

240 mm

Počet kusů

2

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Objem

580 ml

Barva

Transparentnu00ed

Index

F57C733058001010

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Duet Kolekce sklenic na červené víno – Rafinovaný prvek do výzdoby vašeho domova

Velké Sklenice na Červené Víno 580 ml z Kolekce DUET – Představujeme vám výjimečné sklenice na červené víno z kolekce DUET s velkou kapacitou 580 ml, které jsou součástí exkluzivní degustační kolekce. Tyto sklenice jsou výsledkem průlomu v mechanické výrobě skla, jelikož sklenice formované mechanicky nikdy předtím nebyly tak blízké ručně vyráběným produktům. Sklenice DUET vás osloví nejen svým dokonalým vyvážením, ale i designem a perfektními proporcemi. Všechny tyto aspekty zajišťují, že sklenice jsou ergonomické, stabilní a elegantní.

Vynikající Sklo pro Plnější Degustaci – Sklenice na červené víno 580 ml jsme vytvořili z nejvyšší kvality skla Crystalline. Díky tomu si všimnete dokonalého průniku světla a můžete plně zkoumat hloubku barvy všech druhů vína. Sklenice na červené víno DUET jsou také ideální jako "one4all" - univerzální degustační sklenice pro všechny druhy vín, včetně bílých a šumivých. Naše nabídka je skvělým nápadem na dárek pro začínajícího sommeliéra i milovníka vín, protože kombinuje vynikající uživatelské vlastnosti s atraktivní cenou.

Na co si dát pozor:

 • Sada obsahuje 2 sklenice – exkluzivní sada pro dva.
 • Ideální vyvážení sklenice – usnadňuje stabilní držení v ruce, což je při kapacitě 580 ml velmi důležité.
 • Štíhlá noha a stabilní podstavec – prvky, které jsou vizuálně velmi atraktivní.
 • Perfektně průhledné sklo – má velký význam při pozorování barvy vína.
 • Propracovaný tvar kalíšku – vyzdvihuje plnost aroma.
 • Vylepšený způsob formování nohy – díky němu je krásná a opravdu pohodlná.

KROSNO Velké Skleniče na červené víno Duet

Sklenice na červené víno 580 ml – Výjimečné sklenice na červené víno z kolekce Duet s velkým objemem 580 ml jsou součástí exkluzivní degustační kolekce. Jsou výsledkem průlomu ve strojové výrobě skla, protože strojově tvarované skleničky se dosud nikdy tak nepodobaly ruční výrobě. Sklenice Duet vás zaujmou nejenom dokonalým vyvážením, ale také designem a optimálními proporcemi. Díky tomu všemu jsou ergonomické, stabilní a elegantní.

Výjimečné sklo pro plnější degustaci – Sklenice na červené víno 580 ml vyrábíme z velmi kvalitního skla Crystalline. Díky němu můžete pozorovat dokonalé pronikání paprsků světla a plně prozkoumat hloubku barvy vín všech druhů. Sklenice na červené víno Duet se dokonalé hodí pro použití jako "one4all", tedy jako univerzální degustační sklenice na všechny druhy vína (včetně bílých a šumivých). Náš návrh je ideálním dárkem pro začínající sommeliéry a milovníky vína, protože kombinuje vynikající poměr ceny a kvality s atraktivní cenou.

Charakteristické vlastnosti: 

 • Sada obsahuje 2 sklenice – exkluzivní sada pro dva.
 • Dokonalé vyvážení sklenice – usnadňuje jeho stabilní držení v ruce, což při objemu 580 ml je velmi důležité.
 • Štíhlá stopka a stabilní základna – prvky, které jsou vizuálně velmi atraktivní.
 • Dokonale transparentní sklo – je velmi důležité při zkoumání barvy vína.
 • Důmyslný tvar kalíšku – uvolňující plné aroma
 • Inovovaný způsob tvarování stopky – díky němu je hezká a skutečně komfortní. 

ÄHNLICHE PRODUKTE