KROSNO Duet Sklenice na bílé víno, Sada 2, 460 ml

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiODI1M2U2NzI3OTQ3OTdkOWY1OWU3NWRjYTI1OWM0MTRjNDdhNzY5NzllNWIyN2VlOTRlZjIzNjEyOTI5ODdiOHxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDUtMjhUMDk6MzI6NDguMDA0WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU9ualZkNnJVQ3kxa3g4UEdOWEo1VGFiLVB1b3ViRm5ibGk5RlJlbmpvVG1UYkhMT0ZiRjVWU2hud0toQlNMdmIzWkdLRkM3MUZNMXIwMXg1cW1DaDhJU1VzRkh3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiODI1M2U2NzI3OTQ3OTdkOWY1OWU3NWRjYTI1OWM0MTRjNDdhNzY5NzllNWIyN2VlOTRlZjIzNjEyOTI5ODdiOHxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDUtMjhUMDk6MzI6NDguMDA0WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU9ualZkNnJVQ3kxa3g4UEdOWEo1VGFiLVB1b3ViRm5ibGk5RlJlbmpvVG1UYkhMT0ZiRjVWU2hud0toQlNMdmIzWkdLRkM3MUZNMXIwMXg1cW1DaDhJU1VzRkh3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

90 mm

Výška

231 mm

Počet kusů

2

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Objem

460 ml

Barva

Transparentnu00ed

Index

F57C733046001010

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Duet Sada Exkluzivních Vinných Sklenic pro Bílé Víno – Ideální pro Elegentní Večeře a Degustace

Duet Elegantní Sklenice pro Degustaci Bílého Vína – Objavte Dokonalost v Každém Loku. Pro someliéry-amatéry a milovníky vína naše sklenice ze série Duet představují esenci elegance a funkčnosti. Perfektně vyvážený tvar kalichu, s elegantní a stabilní základnou a vyrobené z krystalicky čistého skla Crystalline, tyto sklenice jsou navrženy tak, aby vydobyly plnost chuti a aroma bílého vína. Vyváženost a pohodlí, které oceňují znalci, zaručují, že každá degustace se stává čistým potěšením. Speciálně tvarovaný kalich umožňuje plně ocenit kytici vinných vůní.

Sklenice na bílé víno Krosno o objemu 460 ml – Váš klíč k nezapomenutelným chuťovým zážitkům. Vysoká kvalita skla Crystalline zajišťuje nejen dokonalou průzračnost, ale také odolnost proti poškození, což zaručuje dlouhodobé používání. Jemný, avšak výrazný zvuk po lehkém poklepání přidává exkluzivní nádech každému přípitku. Sklenice jsou také snadné na údržbu, protože je možné je mýt v myčce.

Charakteristické rysy produktu:

 • Sada obsahuje 2 sklenice.
 • Ideální vyvážení – stabilita a pohodlí při používání.
 • Absolutní průzračnost skla – zvýrazňuje barvu vína.
 • Tvar kalichu – zvýrazňuje vůni.
 • Aktualizovaný design stonku.
 • Možnost mytí v myčce.

KROSNO Sklenice na bílé víno Duet

Degustační sklenice DUET – optimální podmínky pro degustaci bílého vína – Pokud jste someliéři–začátečníci nebo prostě milovníci vína, budou degustační sklenice DUET pro vás dokonalou volbou. Mají dokonalý tvar kalíšku, elegantní a stabilní základnu a průhledné sklo Crystalline. Všechny tyto prvky zajišťují perfektní podmínky pro degustaci bílého vína. Určitě oceníte vyvážení sklenice, které je při tak velkém objemu velmi důležité. Právě toto vyvážení vám poskytne prostor, abyste se při degustaci mohli plně soustředit. Díky tvaru sklenice snadno proniknete k aromatu vína.

Sklenice na bílé víno Krosno 460 ml – Zasloužíte si výjimečné zážitky, jaké vám může poskytnout degustace bílého vína. Postarali jsme se o nejvyšší kvalitu skla Crystalline – právě ono garantuje průhlednost a odolnost. Nakonec – třešinka na dortu – hezký a hluboký tón, který zazní po lehkém ťuknutí. Sklenice je možné mýt v myčce. 

Charakteristické vlastnosti:

 • Sada obsahuje 2 sklenice.
 • Dokonalé vyvážení sklenice – máte jistotu stability a komfortu.
 • Perfektně transparentní sklo – umožňuje si užívat barvu vína.
 • Tvar kalíšku – zvýrazňující aroma.
 • Inovovaný tvar stopky.
 • Vhodné do myčky.

ÄHNLICHE PRODUKTE