KROSNO Duet Sklenice na Prosecco, 2 ks, 225 ml

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzYwZTNjZTg5MzAxNzZjMjQ5NTdlY2MzMTI5OTZlZTZiNjIxYjk5YzJlODBmYThlNGIxNWU5ODcyNDM4Zjk2N3xtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTg6NDQ6NDguMTgyWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5UNWQ4N2hUSU84eXowazVjWjJYaXQzODZkSHVPWVJ5ejRseHpNVnlFU1BnQ3VEY0hwNHo4cHBvZmk3dlNIWG5Bd1dWejJaRUwyZGVGUG04dWtwNUJxd1BBbnlBIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzYwZTNjZTg5MzAxNzZjMjQ5NTdlY2MzMTI5OTZlZTZiNjIxYjk5YzJlODBmYThlNGIxNWU5ODcyNDM4Zjk2N3xtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTg6NDQ6NDguMTgyWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5UNWQ4N2hUSU84eXowazVjWjJYaXQzODZkSHVPWVJ5ejRseHpNVnlFU1BnQ3VEY0hwNHo4cHBvZmk3dlNIWG5Bd1dWejJaRUwyZGVGUG04dWtwNUJxd1BBbnlBIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

71 mm

Výška

238 mm

Počet kusů

2

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Objem

225 ml

Barva

Transparentnu00ed

Index

F57C602022501010

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Duet – Dvojice sklenic na Prosecco pro každou příležitost

Sklenice na Prosecco Krosno 225 ml – Unikátní sklenice z kolekce DUET, s objemem 225 ml, odrážejí náš přístup k degustaci Prosecca. Tento moment by měl být přirozený a spontánní, bez umělosti a zároveň uvolněný. Právě takové zážitky vám nabízí sklenice DUET. Lehký a praktický tvar sklenice vychází z mnoha dobrých vzorů určených pro šampaňské. Současně si určitě všimnete jejich individuálního charakteru, s typickým uzavřením horní části, které umožňuje uvolnit vůni přenášenou dlouhými proužky bublinek plynu. Díky tomu chuť vašeho oblíbeného Prosecca zůstává dokonale skvělá.

Pro degustaci prosecca ve dvojici s někým výjimečným – Naše sklenice DUET nejsou jen unikátním doplňkem pro degustaci Prosecca, ale také vynikající volbou pro milovníky jiných lehkých šumivých vín. Jemný, směrem nahoru se zužující tvar sklenice zvýrazňuje vůni nápoje. Jsme si jisti, že si zamilujete naše sklenice DUET natolik, že je nebudete chtít opustit při degustaci vašich oblíbených šumivých vín.

Věnujte pozornost:

 • Sada obsahuje 2 sklenice – produkt prémiové kvality.
 • Tvar kalíšku – odhaluje plnost vůně šumivého vína.
 • Proporce – inspirované sklenicemi na šampaňské, dokonale zdůrazňují perlení.
 • Estetická, stabilní nožka – zdůrazňuje dokonalé proporce sklenice.
 • Lehká a jemná forma – evokuje luxus a lehkost.
 • Perfektně průhledné sklo Crystalline – je krásné a praktické. Určené pro mytí v myčce, protože váš komfort je nejdůležitější.

KROSNO Sklenice na Prosecco šampaňské Duet

Sklenice na prosecco Krosno 225 ml – Výjimečné sklenice z kolekce Duet, s objemem 225 ml vyjadřují náš přístup k degustaci prosecca. Tento okamžik by měl být přirozený a spontánní, zbavený umělosti a zároveň uvolněný. Právě takové zážitky vám nabízí sklenice Duet. Lehký a kompaktní tvar sklenice přejímá hodně dobrého od sklenic na šampaňské. Zároveň si jistě všimnete jejich individuálního charakteru, s typickým uzavřením nahoře, které umožňuje zvýraznit aroma dopravované dlouhými stuhami bublinek. Díky tomu zůstane chuť vašeho oblíbeného prosecca dokonalá.

K degustaci prosecca spolu s někým výjimečným – Naše sklenice Duet jsou nejenom výjimečný doplněk pro vychutnání si prosecca, ale také dokonalá volba pro milovníky ostatních lehkých šumivých vín. Decentní, nahoru se zužující tvar sklenice zvýrazňuje aromat nápoje. Jsme přesvědčeni, že naše sklenice Duet si oblíbíte tak moc, že se jich už nebudete chtít vzdá při pití vašich oblíbených sektů.

Charakteristické vlastnosti: 

 • Sada obsahuje 2 sklenice – výrobek prémiové úrovně.
 • Tvar kalíšku – zvýrazňuje aroma šumivého vína.
 • Proporce – inspirovaly se sklenicemi na šampaňské a dokonale zvýrazňují šumivý efekt.
 • Estetická a stabilní stopka – perfektně zdůrazňuje proporce sklenice.
 • Lehká a jemná forma – pojící se s luxusem a lehkostí.
 • Dokonale průhledné sklo Crystalline – je hezké a praktické.
 • Sklenice jsou vhodné do myčky, protože nejdůležitější je vaše pohodlí.

ÄHNLICHE PRODUKTE