KROSNO Duet Sklenice na Gin a Tonik, Sada 2, 670 ml

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzk1YzI4ODI0YzNmNGIzMGViYWVhNGIyNDc4NWE2YjFhMjQwMTZiNmFiMGI3MDE3NTFmMzUzZGUwMjQ0NzEzOHxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTc6NDQ6MjcuMjI1WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQVAyOWUyRW8tMFNMWWdfaW1sN3l2UWRwVTd6b1hLbFh4X25WV3J6WlIyTzNxNFZlUkoyNkJRS29yVTFuNnFNUGk1eXlYVTdOOWp2SEY2NS1nakNIazlRbmk0Q3R3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzk1YzI4ODI0YzNmNGIzMGViYWVhNGIyNDc4NWE2YjFhMjQwMTZiNmFiMGI3MDE3NTFmMzUzZGUwMjQ0NzEzOHxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTc6NDQ6MjcuMjI1WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQVAyOWUyRW8tMFNMWWdfaW1sN3l2UWRwVTd6b1hLbFh4X25WV3J6WlIyTzNxNFZlUkoyNkJRS29yVTFuNnFNUGk1eXlYVTdOOWp2SEY2NS1nakNIazlRbmk0Q3R3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

118 mm

Výška

195 mm

Počet kusů

2

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Objem

670 ml

Barva

Transparentnu00ed

Index

F57C676067001010

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Duet Elegantní Skleničky na Gin – Ideální pro Milovníky Koktejlů a Sofistikovaného Stylu

Elegantní Skleničky na Gin&Tonic, Koktejly a Vodu ze Série Duet – Dokonalé pro Milovníky Nápojů. Tyto balónové skleničky na Gin&Tonic o objemu 670 ml z kolekce Duet jsou speciálně navrženy pro klasický koktejl Gin&Tonic, považovaný za ikonu mezi koktejly. Historie a popularita tohoto tradičního nápoje jsou nesporné a pro dosažení jeho ideální chuti je potřeba velké množství ledu a čerstvého citronu. Pro správné podávání Gin&Tonic naše hluboké, kulaté skleničky typu balón dokonale pojme celý koktejl včetně doplňků.

Skleničky na Speciální Příležitosti – skleničky na gin s tonikem o objemu 670 ml – Štíhlá a elegantní nožka skleničky, která zdůrazňuje lehkost a vysokou estetickou úroveň, je ideálním doplňkem pro vychutnávání tohoto klasického koktejlu. Skleničky Krosno Glass díky optimálním proporcím a použití nejkvalitnějšího, dokonale průhledného skla Crystalline jsou ideální jak pro každodenní použití, tak i pro speciální degustace. Mohou být také použity k podávání mnoha dalších nápojů – od perlivých koktejlů, přes nealkoholické směsi, až po elegantní skleničky na vodu.

Charakteristické vlastnosti produktu:

 • Sada obsahuje 2 skleničky – ideální pro výjimečné příležitosti.
 • Velký kulatý kalich – objem až 670 ml.
 • Estetická, stabilní nožka – pečlivě zpracovaná, zajišťuje stabilitu.
 • Sklo Crystalline nejvyšší kvality – dokonale průhledné.
 • Univerzální použití – jeden set skleniček můžete využít v různých situacích.
 • Vhodné do myčky – to je velmi praktické.

KROSNO Sklenice na Gin&Tonik Skleničky na Koktejly Vodu Duet

Skleničky Gin&Tonic 670 ml, protože objem je důležitý – Skleničky typu baloon s objemem 670 ml z kolekce Duet jsou navrženy speciálně pro nadčasový koktejl Gin&Tonic, který je považován za klasiku mezi koktejly. Historie a popularita tohoto klasického nápoje jsou nezpochybnitelné, a aby měl tu správnou chuť, vyžaduje velké množství ledu a čerstvý citrón. Pokud chcete podávat Gin&Tonic správně, použijte k tomu náš produkt – hlubokou, kulatou sklenici typu baloon, která pojme celý koktejl včetně doplňků.

Skleničky pro zvláštní účely skleničky na gin s tonikem 670 ml
Štíhlá a elegantní stopka skleničky, která potvrzuje lehkost a vysokou estetickou úroveň, představuje dokonalý doplněk pro vychutnávání si této koktejlové klasiky. Skleničky Krosno Glass se díky optimálním proporcím a použití nejkvalitnějšího, dokonale transparentního skla Crystalline dokonalé hodí jak pro běžné používání, tak i pro speciální degustace. Také je můžete použít k servírování mnoha jiných nápojů - na sycené koktejly, nealkoholické směsi, ale také jako elegantní sklenici na vodu.

Charakteristické vlastnosti: 

 • Sada obsahuje 2 sklenice – optimální pro výjimečné příležitosti.
 • Velký kulatý kalíšek – objem až 670 ml. 
 • Estetická, stabilní stopka – pečlivě zpracovaná, zajišťuje stabilitu. 
 • Sklo Crystalline nejvyšší kvality – dokonale transparentní.
 • Univerzální použití – jednu sadu sklenic můžete využít v různých situacích.
 • Vhodné do myčky – to je velmi praktické.

ÄHNLICHE PRODUKTE