KROSNO Duet Sklenice Pinot Noir, Sada 2, 700 ml

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzYwZTNjZTg5MzAxNzZjMjQ5NTdlY2MzMTI5OTZlZTZiNjIxYjk5YzJlODBmYThlNGIxNWU5ODcyNDM4Zjk2N3xtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTg6NDQ6NDguMTgyWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5UNWQ4N2hUSU84eXowazVjWjJYaXQzODZkSHVPWVJ5ejRseHpNVnlFU1BnQ3VEY0hwNHo4cHBvZmk3dlNIWG5Bd1dWejJaRUwyZGVGUG04dWtwNUJxd1BBbnlBIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzYwZTNjZTg5MzAxNzZjMjQ5NTdlY2MzMTI5OTZlZTZiNjIxYjk5YzJlODBmYThlNGIxNWU5ODcyNDM4Zjk2N3xtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTg6NDQ6NDguMTgyWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5UNWQ4N2hUSU84eXowazVjWjJYaXQzODZkSHVPWVJ5ejRseHpNVnlFU1BnQ3VEY0hwNHo4cHBvZmk3dlNIWG5Bd1dWejJaRUwyZGVGUG04dWtwNUJxd1BBbnlBIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

106 mm

Výška

255 mm

Počet kusů

2

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Objem

700 ml

Barva

Transparentnu00ed

Index

F57C733070001010

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Duet Elegantní sada sklenic na červené víno Pinot Noir

Perfektně Navržené Kalichy na Pinot Noir o Objemu 700 ml – Pro fanoušky lahodného červeného vína Pinot Noir představujeme kalich s objemem 700 ml z řady DUET. Tento kalich byl navržen ve spolupráci se sommeliéry, aby co nejvíce vyzdvihl jedinečné vlastnosti tohoto druhu vína. Jeho speciálně tvarovaná čarka umožňuje vínu plně se otevřít, uvolňovat své aroma a zároveň umožňuje snadnou analýzu barvy díky průzračnému Crystalline sklu, které skvěle odráží světlo.

Kalichy Pinot Noir 700 ml – Elegance a Pohodlí při Degustaci – Každý kalich má gruszkowatou čarku, přesně formovanou nůžku a stabilní podstavu, což vše společně přispívá k pohodlí a bezpečnosti během jeho používání. Kalichy jsou navrženy tak, aby byly snadno uchopitelné, stabilně stojící a snadno se umývaly v myčce.

Důležité vlastnosti kalichů na Pinot Noir:

 • Sada obsahuje 2 kalichy – ideální pro sdílení zážitků při degustaci.
 • Perfektní vyvážení – zajistí stabilitu a pohodlí při používání.
 • Průzračné Crystalline sklo – vyzdvihuje barvu a světlo vína.
 • Tvar čarky – optimalizovaný pro uvolnění plného aroma vína.
 • Vylepšená forma nůžky – přidává elegance kieliszku.
 • Vhodné do myčky – pro snadné a rychlé čištění.

KROSNO Pinot Noir Sklenice na červené víno Duet

Sklenice navržená, aby víno Pinot Noir chutnalo lépe – Pokud jste fanoušky toho vína – oceníte sklenici Pinot Noir 700 ml z řady DUET, vyvinutou ve spolupráci se someliéry. Someliéři specifikovali způsob detailního hodnocení chuťových tónů lehkého červeného vína a podle jejich rad jsme navrhli tvar těchto sklenic. Díky němu si můžete užívat buket vína – bez omezení a zevrubně. Oceněn si zaslouží také sklo Crystalline, díky kterému zhodnotíte barvu vína. Sklo je zcela průhledné, hezky odráží paprsky světla a poskytuje dokonalý prostor Pinot Noir.

Pinot Noir sklenice 700 ml – pro elegantní degustaci vína – Hruškovitý kalíšek, speciální tvar stopky, stabilní základna, vyvážení – to vše přispívá k funkcionalitě sklenice a komfortu jeho používání. Pohodlně ji udržíte v ruce, bezpečně odložíte i umyjete v myčce. 

Charakteristické vlastnosti: 

 • Sada obsahuje 2 sklenice.
 • Dokonalé vyvážení sklenice – máte jistotu stability a komfortu.
 • Perfektně transparentní sklo – umožňuje si užívat barvu nápoje.
 • Tvar kalíšku – zvýrazňuje buket vína.
 • Inovovaný tvar stopky.
 • Vhodné do myčky.

ÄHNLICHE PRODUKTE