KROSNO Harmony Široké Skleničky na šampaňské, Sada 6, 280 ml

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzk1YzI4ODI0YzNmNGIzMGViYWVhNGIyNDc4NWE2YjFhMjQwMTZiNmFiMGI3MDE3NTFmMzUzZGUwMjQ0NzEzOHxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTc6NDQ6MjcuMjI1WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQVAyOWUyRW8tMFNMWWdfaW1sN3l2UWRwVTd6b1hLbFh4X25WV3J6WlIyTzNxNFZlUkoyNkJRS29yVTFuNnFNUGk1eXlYVTdOOWp2SEY2NS1nakNIazlRbmk0Q3R3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzk1YzI4ODI0YzNmNGIzMGViYWVhNGIyNDc4NWE2YjFhMjQwMTZiNmFiMGI3MDE3NTFmMzUzZGUwMjQ0NzEzOHxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTc6NDQ6MjcuMjI1WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQVAyOWUyRW8tMFNMWWdfaW1sN3l2UWRwVTd6b1hLbFh4X25WV3J6WlIyTzNxNFZlUkoyNkJRS29yVTFuNnFNUGk1eXlYVTdOOWp2SEY2NS1nakNIazlRbmk0Q3R3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

112 mm

Výška

170 mm

Počet kusů

6

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Objem

280 ml

Barva

Transparentnu00ed

Index

F57B575024002020

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Harmony Ploché sklenice na šampaňské – Elegance pro Každou Speciální Příležitost

Pijte šampaňské ve stylu Velkého Gatsbyho – Vintage inspirace se mohou objevit nejen v módním světě, ale také na stolech. Kdo by neznal slavnou scénu, ve které Leonardo DiCaprio zvedá toast šampaňským Moët & Chandon? V současnosti je šampaňské často podáváno ve vysokých, úzkých sklenicích, ale ve skutečnosti existuje mnoho způsobů, jak ho servírovat. Jedním z nich jsou právě ploché sklenice typu coupe, které na stole i v ruce působí luxusně.

Ploché Sklenice na Šampaňské 280 ml z kolekce HARMONY – Plochý, široký tvar kalichu zvyšuje intenzitu uvolňování aroma a bublinek – tyto sklenice jsou vhodné nejen pro podávání šampaňského, ale také jiných šumivých vín. Dlouhá, štíhlá nožka dodává eleganci a plní praktickou funkci – díky ní se sklenice pohodlně drží, aniž by se šampaňské ohřívalo od ruky. Crystalline sklo je velmi průhledné, což umožňuje posoudit barvu nápoje během degustace. Současně je natolik odolné, že bez obav můžete široké sklenice na šampaňské 280 ml mýt v myčce.

Stojí za pozornost:

  • Luxusní design – ideální pro milovníky šampaňského a vintage stylu.
  • Průhledné Crystalline sklo – je tak odolné, že poslouží vám a vašim hostům po mnoho let.
  • Možnost mytí v myčce – sklenice snadno umyjete spolu s ostatním nádobím.
  • Nápad na dárek – ideální sklenice pro každého milovníka šampaňského a šumivých vín.

KROSNO Harmony Široké Skleničky na šampaňské

Pijte šampaňské ve stylu Velkého Gatsbyho – Vintage inspirace se mohou objevovat nejenom v módě, ale také na stolech. Kdo by si nezapamatoval slavnou scénu, kdy Leonardo di Caprio pronáší přípitek se šampaňským Moët & Chandon? V současnosti si šampaňské spojujeme s rovnými vysokými skleničkami, ale ve skutečnosti ho můžeme podávat různými způsoby. Jedním z nich jsou právě široké skleničky coupe, které vypadají luxusně na stole i v ruce.

Široké skleničky na šampaňské 280 ml z kolekce Harmony – Díky širokému kalíšku dochází k intenzivnímu uvolňování aromatu a bublinek – tyto skleničky se osvědčí nejenom k podávání šampaňského, ale také na jiná šumivá vína. Dlouhá štíhlá stopka dodává na eleganci a plní praktickou funkci – díky ní se sklenička pohodlně drží, aniž byste šampaňské zahřívali svou rukou. Sklo Crystalline je velmi průhledné a umožňuje hodnotit barvu nápoje během degustace. Zároveň je tak odolné, že široké sklenice na šampaňské 280 ml můžete bez obav mýt v myčce.

Charakteristické vlastnosti:

  • Luxusní design – dokonalý pro milovníky šampaňského a vintage stylu.
  • Transparentní sklo Crystalline – je tak odolné, že vám a vašim hostům bude sloužit dlouhé roky.
  • Vhodné do myčky – skleničky rychle umyjete společně s ostatním nádobím.
  • Nápad na dárek – dokonalé skleničky pro všechny milovníky šampaňského a sektů.

ÄHNLICHE PRODUKTE