KROSNO Krista Skleněné poháry na dezerty, Sada 6, 380 ml

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "Ae3DZ5w-UBvoOVVVkxZerVOdnvf82EjtYE7tJd8JXrNwBPqnOYdwu6nH1kgrJyT6YIgXBetTAAeVbpFM"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiOGU4OWU1YzdjMzJlN2EyNmUyOWEzYTY4YzgyMmRlZjMxNjkxZDU5ZDAyM2Q3NmM2NjcxZjIzNzA3MjE5MTBhMHxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDctMDVUMDA6NDg6MTUuNjc1WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU9LczUxWnQtNC12VE9fN1lWWlQ4Q3ZuUEtGU0VXV0FBd0xaNzRaS3dZWTVOTUh3Qk14YmFFTDgzc3A3cVhKR3FuQjVkT3QyWGVBZ0d4cGJ1Mmhkb01LVzNPQXZRIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "Ae3DZ5w-UBvoOVVVkxZerVOdnvf82EjtYE7tJd8JXrNwBPqnOYdwu6nH1kgrJyT6YIgXBetTAAeVbpFM"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiOGU4OWU1YzdjMzJlN2EyNmUyOWEzYTY4YzgyMmRlZjMxNjkxZDU5ZDAyM2Q3NmM2NjcxZjIzNzA3MjE5MTBhMHxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDctMDVUMDA6NDg6MTUuNjc1WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU9LczUxWnQtNC12VE9fN1lWWlQ4Q3ZuUEtGU0VXV0FBd0xaNzRaS3dZWTVOTUh3Qk14YmFFTDgzc3A3cVhKR3FuQjVkT3QyWGVBZ0d4cGJ1Mmhkb01LVzNPQXZRIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

115 mm

Výška

132 mm

Počet kusů

6

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Objem

380 ml

Barva

Transparentnu00ed

Index

F540243038029500

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Krista Pohárky na dezerty – ideální pohárky pro příznivce luxusního stolování

Pohárky na zmrzlinu inspirované křišťálem – Pohárky vynikají designem charakteristickým pro kolekci KRISTA – bohatě zdobená, vyřezávaná nožička evokuje asociace s klasickou elegancí křišťálového stolování. Pohárek tedy vytvoří soudržný set s kelímky řady KRISTA. Prostorný kalich byl umístěn na nízké nožičce a stabilní základně. Pohárky se dokonale hodí nejen pro podávání zmrzliny, ale také pro vrstvené studené dezerty a želé. Tlusté, pevné sklo zpomaluje tání zmrzliny a udržuje dezerty déle chlazené.

Skleněné pohárky na dezerty KRISTA 380 ml – Inspirace křišťálem nekončí u formy, protože pro výrobu pohárků používáme bezolovnaté sklo Crystalline. Je bezpečné, protože je vytvořeno bez použití těžkých kovů. Sklo se vyznačuje prémiovou kvalitou – je dokonale průhledné a vysokou měrou odolné proti škrábancům a prasklinám. Pohárky na zmrzlinu a dezerty o objemu 380 ml nevyžadují speciální péči – mohou být myty v myčce.

Na co si dát pozor:

  • Bohatě zdobená nožička – ideální pohárky pro příznivce luxusního stolování.
  • Možnost mytí v myčce – můžete zapomenout na časově náročné mytí pohárků po zmrzlině a dezertech.
  • Velká kapacita (380 ml) – snadno podáte zmrzlinu a dezerty s přílohami, např. šlehačkou, ovocem.
  • Ideální jako dárek – pohárky na zmrzlinu se hodí jako praktický dárek pro každou paní domu.

KROSNO Skleněné poháry na dezerty a zmrzlinu Krista

Poháry na zmrzlinu inspirované křišťálem – Poháry se vyznačují charakteristickým designem kolekce KRISTA – bohatě zdobená, broušená stopka přivádí na mysl asociace s klasickou elegancí křišťálového náčiní. Pohár bude ladit se skleničkami řady KRISTA. Objemná číše je posazená na nízké stopce a stabilní základně. Poháry se dokonale osvědčí nejenom při podávání zmrzliny, ale také studených vrstvených dezertů a želé. Díky silnému a pevnému sklu zmrzlina roztéká pomaleji a dezerty zůstanou déle studené.

Skleněné poháry na dezerty KRISTA 380 ml – Inspirace křišťálem nekončí tvarem, protože při jejich výrobě používáme bezolovnaté sklo Crystalline. Je bezpečné, protože vzniká bez použití těžkých kovů. Vyznačuje se prémiovou kvalitou – je dokonale transparentní a velmi odolné proti poškrábání a rozbití. Poháry na zmrzlinu a dezerty 380 ml nevyžadují zvláštní zacházení – můžete je mýt v myčce.

Charakteristické vlastnosti:

  • Bohatě zdobená stopka – dokonalé poháry pro příznivce luxusní stolní výbavy.
  • Vhodné do myčky – můžete zapomenout na zdlouhavé mytí pohárů po zmrzlině a dezertech.
  • Velký objem (380 ml) – můžete snadno podávat zmrzlinu a dezerty s doplňky, např. se šlehačkou nebo ovocem.
  • Dokonalý dárek – poháry na zmrzlinu se hodí jako praktický dárek pro každou paní domu.

ÄHNLICHE PRODUKTE