KROSNO Harmony Skleněná točna na dort, 32 cm, Rukodělný

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzYwZTNjZTg5MzAxNzZjMjQ5NTdlY2MzMTI5OTZlZTZiNjIxYjk5YzJlODBmYThlNGIxNWU5ODcyNDM4Zjk2N3xtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTg6NDQ6NDguMTgyWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5UNWQ4N2hUSU84eXowazVjWjJYaXQzODZkSHVPWVJ5ejRseHpNVnlFU1BnQ3VEY0hwNHo4cHBvZmk3dlNIWG5Bd1dWejJaRUwyZGVGUG04dWtwNUJxd1BBbnlBIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzYwZTNjZTg5MzAxNzZjMjQ5NTdlY2MzMTI5OTZlZTZiNjIxYjk5YzJlODBmYThlNGIxNWU5ODcyNDM4Zjk2N3xtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTg6NDQ6NDguMTgyWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5UNWQ4N2hUSU84eXowazVjWjJYaXQzODZkSHVPWVJ5ejRseHpNVnlFU1BnQ3VEY0hwNHo4cHBvZmk3dlNIWG5Bd1dWejJaRUwyZGVGUG04dWtwNUJxd1BBbnlBIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

320 mm

Výška

92 mm

Počet kusů

1

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Barva

Transparentnu00ed

Index

FPA1570032007010

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Harmony Elegantní Miska na Dort – Ideální pro Prezentaci Pečiva a Dekoraci Stolu

Elegantní Skleněná Otočná Miska na Dort ze Série Harmony – Perfektní Dekorativní Prvek na Stůl. Naše skleněná otočná miska na dort o průměru 32 cm ze sbírky Harmony je nejen praktickým řešením na každý stůl, ale také nádhernou dekorací. Průhledné sklo krásně vystavuje každý dezert a jistě přitáhne pozornost vašich hostů. Bez ohledu na příležitost, tato miska bude ideálním doplňkem každého stolního aranžmá.

Kvalita, která okouzlí – Ručně vyrobená miska se vyznačuje pečlivým zpracováním. Je vyrobena z odolného skla Crystalline, které se vyznačuje výjimečnou průzračností. Naše miska na dort nejen krásně vypadá, ale je také velmi odolná a stabilní, což je ideální při podávání dortů. Navíc se snadno myje – doporučujeme ruční mytí.

Charakteristické vlastnosti produktu:

  • Zajímavý design a dokonalé zpracování – viditelné při podávání koláčů.
  • Odolnost a dlouhodobá životnost – koupíte produkt, který vydrží roky.
  • Precizní zpracování, funkční forma – krása, která zaujme každého.
  • Stabilní základna – dokončená v každém detailu.
  • Ideální jako dárek – miska se hodí do každé domácnosti.

KROSNO Skleněná točna na dort Harmony Otočný stojan

Točna na dort Krosno 32 cm – hezká ozdoba vašeho stolu – Naše skleněná točna na dort 32 cm z kolekce Harmony není jenom praktické řešení pro váš stůl, ale i velmi hezká dekorace. Její průhledné sklo oživí každý dezert a určitě si získá pozornost vašich hostů. Bez ohledu na příležitosti bude tato točna dokonalým doplňkem stolního prostírání.

Kvalita, která okouzlí – Ruční výrobek přitahuje pozornost pečlivým zpracováním. Je vyrobená z odolného skla Crystalline, které je výjimečně transparentní. Naše točna na dort je nejenom hezká, ale také velmi odolná a stabilní, proto se dobře osvědčí při podávání dortu. Navíc se snadno myje - doporučujeme ruční mytí.

Charakteristické vlastnosti: 

  • Zajímavý design a dokonalé zpracování – což je vidět při servírování zákusků.
  • Odolnost a dlouhá životnost – kupujete si produkt, který dlouho vydrží.
  • Precizní zpracování, funkční forma – krása, která se bude líbit. 
  • Stabilní noha – dotažená v každém detailu. 
  • Dokonalá jako dárek – točna se hodí do každé domácnosti.

ÄHNLICHE PRODUKTE