KROSNO Venezia Skleničky na lihoviny s vysokou stopkou, Sada 6, 50 ml

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "Ae3DZ5w-UBvoOVVVkxZerVOdnvf82EjtYE7tJd8JXrNwBPqnOYdwu6nH1kgrJyT6YIgXBetTAAeVbpFM"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiNmZiNjBjNjc1YjIxM2M1ZmE2MTg2YWI3MmU3ZTU1MmY0YWFlNzhiYTYzZTFiZTNmMmRmNzQzMWVlZjgwNTFlNHxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDctMDdUMjM6NTY6NDEuNTAyWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQVB3VV9Nam5JSVZuSmVWT3l1dDRCdkZwN2ZlT0k0YzM1MHBjc2ViaWVPQTg1RTczZzdaT3F5dGJpeUxQZThqQjV2NXlERm9Qdy13el8zeVJwWHJROU8tU3lXYUFBIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "Ae3DZ5w-UBvoOVVVkxZerVOdnvf82EjtYE7tJd8JXrNwBPqnOYdwu6nH1kgrJyT6YIgXBetTAAeVbpFM"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiNmZiNjBjNjc1YjIxM2M1ZmE2MTg2YWI3MmU3ZTU1MmY0YWFlNzhiYTYzZTFiZTNmMmRmNzQzMWVlZjgwNTFlNHxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDctMDdUMjM6NTY6NDEuNTAyWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQVB3VV9Nam5JSVZuSmVWT3l1dDRCdkZwN2ZlT0k0YzM1MHBjc2ViaWVPQTg1RTczZzdaT3F5dGJpeUxQZThqQjV2NXlERm9Qdy13el8zeVJwWHJROU8tU3lXYUFBIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

50 mm

Výška

149 mm

Počet kusů

6

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Barva

Transparentnu00ed

Index

F575413005018000

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Venezia – Skleničky na vodku: Luxusní Design pro Stylový Domov a Výjimečné Chvíle

Kalichy na Vodku VENEZIA – Kompromis mezi Luxusem a Jednoduchostí – Velmi vysoká noha – to je první, co upoutá pozornost, když se díváme na kalichy na vodku z kolekce VENEZIA. Jsou zakončeny klasickým kalichem s hladkým okrajem, což vytváří neuvěřitelně elegantní, ale zároveň jednoduchou kombinaci. Sklo Crystalline je dokonale průhledné a odolné vůči matování, takže bude zdobit váš stůl a domácí bar po mnoho let.

Kalichy na Vodku Stvořené pro Elegantní Příjmy – Středomořská atmosféra a relaxace s silným nápojem v ruce, a přitom nádech elegance – to jsou charakteristické rysy kalichů z řady VENEZIA. Pokud chcete právě takto ozdobit společenské setkání, večírek nebo zvláštní oslavu – kalichy na vodku na vysoké noze 50 ml se skvěle hodí. Určené pro podávání lihovin umožní zdobit mnoho příležitostí. Nejsou pouze elegantní, ale také praktické – můžete je bez obav mýt v myčce.

Co je důležité si všimnout:

  • Dlouhá, štíhlá noha – umožňuje držet kalich v ruce bez ohřívání nápoje.
  • Průhledné sklo Crystalline – zůstává lesklé po mnoho let.
  • 6 kalichů v sadě – komplet pro degustaci pro vás a vaše hosty.
  • Možnost mytí v myčce – zapomeňte na časově náročné ruční mytí.

KROSNO Skleničky na lihoviny s vysokou stopkou Venezia

Skleničky na lihoviny VENEZIA – kompromis mezi luxusem a jednoduchostí – Výjimečně vysoká stopka – je první, co přitáhne naší pozornost, když se podíváme na skleničky na lihoviny z kolekce Venezia. Jsou ukončeny klasickým kalíškem s hladkým okrajem, což dává velmi elegantní a zároveň jednoduché spojení. Sklo Crystalline je dokonale transparentní a odolné proti zmatnění, proto bude zdobit váš stůl a domácí bar dlouhá léta. 

Skleničky na lihoviny určené pro slavnostní příležitosti – Středomořské klima a relaxace s něčím ostřejším v ruce a zároveň trocha elegance – to jsou charakteristické vlastnosti skleniček řady Venezia. Chcete-li právě takto zpestřit společenské setkání, návštěvu nebo výjimečnou slavnost – skleničky na lihoviny s vysokou stopkou 50 ml se k tomu výborně hodí. Jsou určeny k podávání lihovin, umožní vám oslavit nejednu příležitost. Jsou nejenom stylové, ale i praktické – bez obav je můžete mýt v myčce.

Charakteristické vlastnosti: 

  • Dlouhá, štíhlá stopka – můžete držet skleničku v ruce, aniž byste rukou zahřívali nápoj.
  • Průhledné sklo Crystalline – bude zářit mnoho let.
  • Sada obsahuje 6 skleniček – komplet pro vás i vaše hosty.
  • Vhodné do myčky – můžete zapomenout na ruční mytí.

ÄHNLICHE PRODUKTE