KROSNO Venezia Sklenice na červené víno, Sada 6, 350 ml

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMWY5YjVmMGVmZTdmMDdmOTUyODgwZTRmNzkwYjY0ODM5OTE0YWRmNDY0NjkyMTIxNjE3OTg0Yjc4ODU1OGQzYXxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDItMjFUMDU6MzM6NDAuMjg3WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5xQnZRSnZfc2pLM2NkVjZ1NnJwLUNpMk1VeHI0eEpaMExmZlc1TFVIREVaaVNFWDlJMkxmNHd2ODRVUjEtOXdTdW9WTkFXQU9YZ2lkR00zY1locXNLc0dWZ29nIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMWY5YjVmMGVmZTdmMDdmOTUyODgwZTRmNzkwYjY0ODM5OTE0YWRmNDY0NjkyMTIxNjE3OTg0Yjc4ODU1OGQzYXxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDItMjFUMDU6MzM6NDAuMjg3WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5xQnZRSnZfc2pLM2NkVjZ1NnJwLUNpMk1VeHI0eEpaMExmZlc1TFVIREVaaVNFWDlJMkxmNHd2ODRVUjEtOXdTdW9WTkFXQU9YZ2lkR00zY1locXNLc0dWZ29nIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

87 mm

Výška

215 mm

Počet kusů

6

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Objem

350 ml

Barva

Transparentnu00ed

Index

F5754130350C5000

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Venezia – Skleničky na červené víno: Luxusní Design pro Váš Domov a Dokonalý Večer

Sada Kalichů na Červené Víno – Klasika se hodí do každé situace, a proto je kielich na červené víno o objemu 350 ml vynikající volbou. Pokud si ceníte nadčasovosti a univerzálnosti – VENEZIA je charakterizována právě těmito vlastnostmi. Decentně doplní elegantní stolní servis, osvědčí se při neformálních setkáních s přáteli i při relaxaci s kielichem vína v ruce.

Krosno Kalichy na Červené Víno 350 ml – Při výrobě kalichů na víno VENEZIA jsme použili sklo Crystalline, díky čemuž jsou kielichy odolné vůči matování nebo poškození. To sklo rozhoduje o největším přednosti této sady – průhlednosti kalichů, která umožňuje pečlivě si prohlédnout barvu nápoje. Sada je praktická - můžete ji mýt v myčce. Ušetříte čas, který můžete věnovat vychutnávání výjimečného nápoje. To vše dělá z VENEZIA ideální kielich na červené víno.

Co je důležité si všimnout:

  • Sada 6 kalichů – to je dostatečné množství na podávání vína hostům.
  • Crystalline sklo – je trvanlivé a krásné.
  • Elegantní design – kalichy doplní jakoukoliv sestavu a jsou skvělým dárkem.
  • Možnost mytí v myčce – úspora vašeho času.

KROSNO Sklenice na červené víno Splendour

Sada sklenic na červené víno – Klasika se hodí pro každou situaci, proto sklenice na červené víno 350 ml je dokonalou volbou. Pokud oceňujete nadčasovost a univerzálnost – Venezia se vyznačuje právě těmito vlastnostmi. Decentně doplní elegantní stolní nádobí, osvědčí se při přátelských setkáních a relaxaci se sklenicí vína v ruce.

Krosno sklenice na červené víno 350 ml – K výrobě sklenic na víno Venezia jsme použili sklo Crystalline, díky kterému jsou tyto sklenice odolné proti zmatnění a poškození. Právě sklo rozhoduje o největší předností této sady – o průhlednosti sklenic, která umožňuje důkladně zkoumat barvu vína. Sada je praktická – je vhodná do myčky. Získáte tak čas, který můžete strávit vychutnáváním výjimečného nápoje. Díky tomu všemu je VENEZIA ideální sklenice na červené víno.

Charakteristické vlastnosti:

  • Sada 6 sklenic – stačí k tomu, abyste mohli nabídnout víno hostům.
  • Sklo Crystalline – je odolné a krásné. 
  • Elegantní design – sklenice doplňují každé stolní nádobí a jsou velmi vhodné jako dárek.
  • Možnost mytí v myčce – úspora vašeho času.

ÄHNLICHE PRODUKTE