KROSNO Venezia Skleničky na šampaňské, Sada 6, 210 ml

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzYwZTNjZTg5MzAxNzZjMjQ5NTdlY2MzMTI5OTZlZTZiNjIxYjk5YzJlODBmYThlNGIxNWU5ODcyNDM4Zjk2N3xtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTg6NDQ6NDguMTgyWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5UNWQ4N2hUSU84eXowazVjWjJYaXQzODZkSHVPWVJ5ejRseHpNVnlFU1BnQ3VEY0hwNHo4cHBvZmk3dlNIWG5Bd1dWejJaRUwyZGVGUG04dWtwNUJxd1BBbnlBIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzYwZTNjZTg5MzAxNzZjMjQ5NTdlY2MzMTI5OTZlZTZiNjIxYjk5YzJlODBmYThlNGIxNWU5ODcyNDM4Zjk2N3xtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTg6NDQ6NDguMTgyWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5UNWQ4N2hUSU84eXowazVjWjJYaXQzODZkSHVPWVJ5ejRseHpNVnlFU1BnQ3VEY0hwNHo4cHBvZmk3dlNIWG5Bd1dWejJaRUwyZGVGUG04dWtwNUJxd1BBbnlBIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

60 mm

Výška

225 mm

Počet kusů

6

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Objem

210 ml

Barva

Transparentnu00ed

Index

F575413020094000

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Venezia Skleničky na šampaňské, které dodají vašemu domovu styl a sofistikovanost

Oslavujte s Pohárem Šampaňského – Nejen na Silvestra – Šumivé víno z Champagne se stalo symbolem luxusu a způsobem, jak slavit zvláštní příležitosti. Velmi suchý Brut intégral a Brut zéro, suchý Brut, polosuchý Sec, polosladký Demi sec nebo sladký Doux – šampaňské může mít různé podoby a jeho milovníci si cení bohaté chuti a aroma, ve kterém se objevují citrusové, květinové, dokonce zeleninové nebo droždíové tóny. Aby bylo možné plně využít jeho potenciál, je vhodné podávat jej v úzkých, speciálně pro tento účel vytvořených sklenicích.

Sada Sklenic na Šampaňské 210 ml – Klasické vysoké sklenice na šampaňské 210 ml z řady VENEZIA jsou nejlepším řešením, pokud chcete, aby bublinky neunikaly příliš rychle. Úzké, rovné sklenice typu flétna zajišťují, že bublinky a aroma se dlouho udržují, což znamená, že vůně jsou lépe cítit. Sada sklenic na šampaňské 210 ml je vyrobena z průhledného skla Crystalline, takže můžete přesně posoudit barvu nápoje při degustaci. Sklo je trvanlivé, v velké míře odolné proti matování a škrábancům. Bez obav je můžete mýt v myčce nádobí.

Na co si dát pozor:

  • Klasické sklenice na šampaňské – tvar flétny zajišťuje, že šampaňské dlouho udržuje aroma a bublinky.
  • Možnost mytí v myčce – po odchodu hostů neztrácíte čas ručním mytím sklenic.
  • Průhledné sklo Crystalline – odolné proti poškrábání, prasklinám a dalším mechanickým poškozením.
  • Nápad na dárek – sada sklenic potěší každého milovníka vína.

KROSNO Vysoké skleničky na šampaňské Venezia

Oslavujte se skleničkou šampaňského – nejenom na Silvestra – Šumivé víno pocházející z kraje Champagne se stalo symbolem luxusu a způsobem na oslavu výjimečných událostí. Velmi suché Brut intégral a Brut zéro, suché Brut, polosuché Sec, polosladké Demi sec nebo sladké Doux – šampaňské může mít různé podoby a jeho milovníci oceňují jeho bohatou chuť a vůni, v níž se objevují citrusové, květinové a dokonce zeleninové a kvasinkové tóny. Pro uvolnění celého potenciálu šampaňského je dobré ho podávat odpovídajícím způsobem, tedy v úzkých, k tomu speciálně vytvořených skleničkách.

Sada skleniček na šampaňské 210 ml – Klasické vysoké skleničky na šampaňské 210 ml řady VENEZIA jsou nejlepším řešením, pokud chcete, aby vám bublinky nevyprchaly příliš rychle. Úzké rovné skleničky typu flétny zajistí, že bublinky a aroma se udrží delší dobu, čímž zvýrazní jednotlivé tóny aroma. Sada skleniček na šampaňské 210 ml je vyrobená z transparentního skla Crystalline, proto důkladně zhodnotíte barvu tohoto nápoje při degustaci. Toto sklo je pevné, velmi odolné proti zmatnění a poškrábání. Proto je můžete tyto skleničky bez obav mýt v myčce.

Charakteristické vlastnosti:

  • Klasické skleničky na šampaňské – díky tvaru flétny si šampaňské dlouho udrží své aroma a bublinky.
  • Vhodné do myčky – po odchodu hostů nemusíte ztrácet čas ručním mytím.
  • Transparentní sklo Crystalline – není náchylné na poškrábání, praskání a jiná poškození.
  • Nápad na dárek – sada skleniček se bude líbit všem milovníkům vína.

ÄHNLICHE PRODUKTE