KROSNO Venezia Sklenice na vodu, Sada 6, 480 ml

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzYwZTNjZTg5MzAxNzZjMjQ5NTdlY2MzMTI5OTZlZTZiNjIxYjk5YzJlODBmYThlNGIxNWU5ODcyNDM4Zjk2N3xtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTg6NDQ6NDguMTgyWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5UNWQ4N2hUSU84eXowazVjWjJYaXQzODZkSHVPWVJ5ejRseHpNVnlFU1BnQ3VEY0hwNHo4cHBvZmk3dlNIWG5Bd1dWejJaRUwyZGVGUG04dWtwNUJxd1BBbnlBIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzYwZTNjZTg5MzAxNzZjMjQ5NTdlY2MzMTI5OTZlZTZiNjIxYjk5YzJlODBmYThlNGIxNWU5ODcyNDM4Zjk2N3xtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTg6NDQ6NDguMTgyWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5UNWQ4N2hUSU84eXowazVjWjJYaXQzODZkSHVPWVJ5ejRseHpNVnlFU1BnQ3VEY0hwNHo4cHBvZmk3dlNIWG5Bd1dWejJaRUwyZGVGUG04dWtwNUJxd1BBbnlBIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

102 mm

Výška

207 mm

Počet kusů

6

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Objem

480 ml

Barva

Transparentnu00ed

Index

F575413048047000

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Venezia Sklenice na Vodu a Gin 480 ml – Elegance a Funkčnost pro Každou Příležitost

Síla jednoduchosti: Sklenice na vodu Krosno 480 ml – Sklenice nejsou jen pro víno – v kolekci VENEZIA jsme umístili také sklenice speciálně navržené pro podávání vody a džusů. Hodí se pro elegantní večeře a oslavy, a díky vysoké, štíhlé stopce zabírají na stole méně místa. Díky klasické formě se sklenice na vodu a džusy 480 ml hodí prakticky ke každému nádobí. Velká kapacita umožňuje snadno podávat vodu nebo džus s ovocem, kostkami ledu nebo dalšími přísadami.

Křišťálové sklenice na vodu a džusy – Naše sklenice jsou vyrobené z vysoce kvalitního skla Crystalline. Průhlednost umožňuje vyniknout obsahu sklenice. Sklo Crystalline vydává při klepání čistý zvuk, což si jistě všimnete při přípitku. Bezolovnaté sklo je odolné – je velmi odolné vůči poškrábání a praskání. Rychle a pohodlně vrátíte svému nádobí zář, protože sklenice na vodu Krosno Glass 480 ml jsou vhodné do myčky na nádobí.

Stojí za to věnovat pozornost:

  • Vhodné pro vodu, džusy, studené nápoje – univerzální sada sklenic pro vaše hosty.
  • Bezolovnaté sklo Crystalline – bezpečné pro zdraví, odolné a perfektně průhledné.
  • Štíhlá, stabilní stopka – umožňuje pohodlné držení sklenice v ruce.
  • Možno mýt v myčce na nádobí – rychle umyjete sklenice s ostatním nádobím.

KROSNO Sklenice na vodu a šťávy Venezia

Síla jednoduchosti: sklenice na vodu Krosno 480 ml – Sklenice se stopkou nejsou vyhrazeny pouze pro víno – do kolekce VENEZIA jsme zařadili také sklenice určené pro podávání vody a šťáv. Osvědčí se při slavnostních obědech a slavnostech, díky vysoké štíhlé stopce zaberou na stole méně místa. Díky svému klasickému tvaru budou sklenice na vodu a šťávy 480 ml ladit prakticky s každým stolním nádobím. Díky velkému objemu můžete snadno podávat vodu nebo šťávu s ovocem, kostkami ledu nebo jinými doplňky.

Krystalické sklenice se stopkou na vodu a šťávy – Naše skleničky se stopkou jsou vyráběny z velmi kvalitního skla Crystalline. Jeho průhlednost zvýrazňuje obsah sklenice. Sklo Crystalline vydává při poklepán čistý zvuk, čehož se jistě všimnete při pronášení přípitků. Bezolovnaté sklo má také dlouhou životnost – je velmi odolné proti poškrábání a rozbití. Rychle a pohodlně obnovíte lesk svého nádobí, protože sklenice na vodu Krosno Glass 480 ml jsou vhodné do myčky.

Charakteristické vlastnosti:

  • Jsou vhodné na vodu, šťávy, studené nápoje – univerzální sada sklenic pro vaše hosty.
  • Bezolovnaté sklo Crystalline – bezpečné pro zdraví, odolné a dokonale transparentní.
  • Stabilní, štíhlá stopka – zajišťuje pohodlné držení sklenice v ruce.
  • Vhodné do myčky – rychle umyjete sklenice se zbytkem nádobí.

ÄHNLICHE PRODUKTE