KROSNO Venezia Sklenice na bílé víno, Sada 6, 280 ml

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzk1YzI4ODI0YzNmNGIzMGViYWVhNGIyNDc4NWE2YjFhMjQwMTZiNmFiMGI3MDE3NTFmMzUzZGUwMjQ0NzEzOHxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTc6NDQ6MjcuMjI1WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQVAyOWUyRW8tMFNMWWdfaW1sN3l2UWRwVTd6b1hLbFh4X25WV3J6WlIyTzNxNFZlUkoyNkJRS29yVTFuNnFNUGk1eXlYVTdOOWp2SEY2NS1nakNIazlRbmk0Q3R3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzk1YzI4ODI0YzNmNGIzMGViYWVhNGIyNDc4NWE2YjFhMjQwMTZiNmFiMGI3MDE3NTFmMzUzZGUwMjQ0NzEzOHxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTc6NDQ6MjcuMjI1WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQVAyOWUyRW8tMFNMWWdfaW1sN3l2UWRwVTd6b1hLbFh4X25WV3J6WlIyTzNxNFZlUkoyNkJRS29yVTFuNnFNUGk1eXlYVTdOOWp2SEY2NS1nakNIazlRbmk0Q3R3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

79 mm

Výška

207 mm

Počet kusů

6

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Objem

280 ml

Barva

Transparentnu00ed

Index

F575413025058000

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Venezia Poháry na bílé víno – elegance a sofistikovanost s funkčním designem

Poháry na Bílé Víno Krosno 280 ml – Kolekce VENEZIA nabízí vše, co potřebujete k plnému vychutnání chuti a aroma bílého vína. Doufáme, že oceníte tvar číše, který zajišťuje správný povrchový kontakt s vzduchem a udržuje aroma nápoje déle. Optimální objem poháru podporuje degustaci, zatímco elegantní vysoká stopka zajišťuje pohodlné držení a zabraňuje přehřívání nápoje.

Klasika a Modernita v Nejlepším Vydání – Poháry na Bílé Víno – Pohár na bílé víno 280 ml skvěle zapadne do dekorace stolu během slavnostního příjmu, ale bude také pohodlný při neformálním setkání. Ať už ho používáte v jakékoli situaci – průhlednost skla, eleganci designu a funkčnost jistě zpříjemní každý okamžik. Poháry na bílé víno byly vyrobeny ze skla Crystalline, které se vyznačuje odolností a vysokou odolností proti matování. Skvěle se hodí i jako dárek.

Na co si dát pozor:

  • Sada 6 pohárů – abyste mohli nabídnout víno i hostům.
  • Klasický design – hodí se ke každému uspořádání stolu.
  • Sklo Crystalline – odolné vůči škrábancům a matování a zároveň výjimečně průhledné.
  • Poháry lze mýt v myčce – ušetříte čas.

KROSNO Sklenice na bílé víno Venezia

Sklenice na bílé víno Krosno 280 ml – Kolekce Venezia nabízí vše, co potřebujete k tomu, abyste si mohli vychutnat chuť a vůni vína. Doufáme, že se vám bude líbit tvar číše, která zajišťuje kontakt vzduchu s vínem a delší udržení jeho vůně. Optimální velikost sklenice je vhodná pro degustaci, kdežto elegantní vysoká stopka umožňuje komfortní držení sklenice a předchází zahřívání nápoje. 

Klasika a modernost v nejlepším vydání – sklenice na bílé víno – Sklenice na bílé víno 280 ml bude dokonale ladit s dekorací stolu při slavnostním setkání, ale dobře poslouží také při neformálním přátelském setkání. Bez ohledu na to, za jakých okolností ji použijete – průhlednost skla, elegantní design a funkčnost určitě zpříjemní každý okamžik. Sklenice na bílé víno jsou vyráběny ze skla Crystalline, které se vyznačuje pevností s vysokou odolnosti proti zmatnění. Dokonale se hodí také jako dárek.

Charakteristické vlastnosti:

  • Sada 6 skleniček – abyste mohli nabídnout víno také hostům. 
  • Klasický design – ladí s každou úpravou stolu.
  • Sklo Crystalline – je odolné proti poškrábání a zmatnění, navíc je výjimečně průhledné.
  • Sklenice je možné mýt v myčce – získáte volný čas.

ÄHNLICHE PRODUKTE