KROSNO Folk Skleněná karafa na vodu, 900 ml

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzk1YzI4ODI0YzNmNGIzMGViYWVhNGIyNDc4NWE2YjFhMjQwMTZiNmFiMGI3MDE3NTFmMzUzZGUwMjQ0NzEzOHxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTc6NDQ6MjcuMjI1WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQVAyOWUyRW8tMFNMWWdfaW1sN3l2UWRwVTd6b1hLbFh4X25WV3J6WlIyTzNxNFZlUkoyNkJRS29yVTFuNnFNUGk1eXlYVTdOOWp2SEY2NS1nakNIazlRbmk0Q3R3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzk1YzI4ODI0YzNmNGIzMGViYWVhNGIyNDc4NWE2YjFhMjQwMTZiNmFiMGI3MDE3NTFmMzUzZGUwMjQ0NzEzOHxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTc6NDQ6MjcuMjI1WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQVAyOWUyRW8tMFNMWWdfaW1sN3l2UWRwVTd6b1hLbFh4X25WV3J6WlIyTzNxNFZlUkoyNkJRS29yVTFuNnFNUGk1eXlYVTdOOWp2SEY2NS1nakNIazlRbmk0Q3R3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

95 mm

Výška

230 mm

Počet kusů

1

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Objem

900 ml

Barva

Transparentnu00ed se vzorem

Index

F593950090044I70

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Folk – Karafka na Vodu: Tradiční Design pro Domov a Podávání Osvěžujících Nápojů

Folklorní Umění ve Vašem Interiéru – Oceňujete tradiční motivy? Chcete oživit svou kuchyni nebo jídelnu? Řada FOLK byla vytvořena právě s myšlenkou na ty, kdo čerpají inspiraci z tradice. Skleněná karafa na vodu o objemu 900 ml je zdobena na spodní části krásnými výřezy ve stylu polského Łowicz. Ať už ji chcete používat každodenně, nebo chcete překvapit hosty během domácího setkání nebo malého večírku v zahradě – karafa s tradičním vzorem Łowicz se skvěle hodí.

Krásný Design a Pohodlná Forma – Karafa na vodu Krosno Glass (900 ml) má jemné zužování uprostřed, což umožňuje pohodlné držení v ruce a servírování nápoje. Mírně se rozšiřuje směrem nahoru, což usnadňuje nalévání vody, džusu nebo kompotu. Doporučujeme ruční mytí.

Co je důležité si všimnout:

  • Dekorace inspirována uměním Łowicz – ideální pro tradiční a příznivce folklorního stylu.
  • Ergonomický tvar – pohodlné zužování v polovině výšky a rozšířený okraj umožňující snadné nalévání nápoje.
  • Crystalline sklo – průhledné jako křišťál, ale zároveň odolné proti škrábancům a prasklinám.

KROSNO Skleněná karafa na vodu Folk

Lidové umění u vás doma – Máte rádi tradiční motivy? Chcete oživit svou kuchyni nebo jídelnu? Řada Folk vznikla právě pro ty, kdo se inspirují tradicemi. Skleněná karafa na vodu 900 ml je v dolní části zdobená hezkými vyřezávanými dekory. Bez ohledu na to, zda tuto karafu máte pro běžné používání, nebo jí chcete překvapit své hosty při domácím setkání nebo malé párty na zahradě – karafa s tradičním łowickým dekorem se k tomu bude výborně hodit.

Hezký design a pohodlný tvar – Karafa na vodu Krosno Glass (900 ml) má mírné zúžení v polovině výšky, které zajišťuje pohodlné držení v ruce a servírování nápoje. Nahoře se mírně rozšiřuje, díky čemuž bude nalévání vody nebo šťávy úplně snadné. Je doporučeno ji mýt ručně.

Charakteristické vlastnosti: 

  • Dekorace inspirovaná łowickým lidovým uměním – dokonalé pro tradicionalisty a příznivce folkového stylu.
  • Ergonomický tvar – pohodlné zúžení v polovině výšky a rozšiřující se okraj umožňují komfortní nalévání nápoje.
  • Sklo Crystalline – je průhledné jako křišťál a zároveň odolné proti zmatnění, poškrábání a praskání.

ÄHNLICHE PRODUKTE