KROSNO Home Skleněná váza válec, Výška 25 cm, Rukodělný

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzYwZTNjZTg5MzAxNzZjMjQ5NTdlY2MzMTI5OTZlZTZiNjIxYjk5YzJlODBmYThlNGIxNWU5ODcyNDM4Zjk2N3xtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTg6NDQ6NDguMTgyWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5UNWQ4N2hUSU84eXowazVjWjJYaXQzODZkSHVPWVJ5ejRseHpNVnlFU1BnQ3VEY0hwNHo4cHBvZmk3dlNIWG5Bd1dWejJaRUwyZGVGUG04dWtwNUJxd1BBbnlBIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzYwZTNjZTg5MzAxNzZjMjQ5NTdlY2MzMTI5OTZlZTZiNjIxYjk5YzJlODBmYThlNGIxNWU5ODcyNDM4Zjk2N3xtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTg6NDQ6NDguMTgyWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5UNWQ4N2hUSU84eXowazVjWjJYaXQzODZkSHVPWVJ5ejRseHpNVnlFU1BnQ3VEY0hwNHo4cHBvZmk3dlNIWG5Bd1dWejJaRUwyZGVGUG04dWtwNUJxd1BBbnlBIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

108 mm

Výška

250 mm

Počet kusů

1

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Barva

Transparentnu00ed

Index

FWAA461025002060

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Home Váza na Květiny 25 cm – Jednoduchá a Stylová

Originální Kombinace: Mezi Klasikou a Modernou& – Ceníte si jednoduchých tvarů, ale zároveň je pro vás důležitá eleganci? Máte rádi tradici, ale často ji prolomíte moderními doplňky pro zcela originální efekt? Z klasického tvaru vázy HOME jsme vytěžili moderní twist, díky čemuž váza působí překvapivě. Skvěle se hodí do vašeho bytu – skleněná váza-cylinder (25 cm) může stát v jídelně, obývacím pokoji nebo dokonce v ložnici. Nezáleží na stylu, ve kterém je interiér zařízen – univerzální váza se hodí do každého prostředí.

Váza-tuba: Ideální pro Květinové a Rostlinné Kompozice – Skleněná váza-tuba (25 cm) je ideální pro vysoké květiny, trávy a zajímavé rostlinné kompozice. Dominuje efekt stočení skla, ale pozornost poutá také jemně zakřivený okraj a stabilní dno. Ručně tvarovaná váza je ideálním nápadem na dárek – balená v elegantní černé krabičce může být milým dárkem k příležitosti Vánoc, Valentýna nebo narozenin. U ručně vyráběného výrobku doporučujeme ruční mytí – váza si tak déle zachová svůj lesk.

Co je důležité si všimnout:

  • Jednoduchý, cylindrický tvar – hodí se do jakéhokoli interiérového aranžmá.
  • Ruční výroba – pečlivě zpracovaný efekt stočení skla.
  • Crystalline sklo – odolné a zároveň průhledné.
  • Stabilní dno – vhodné i pro velké kytice.

KROSNO Skleněná váza válec roura na květiny Home

Originální spojení klasiky a modernosti – Máte rádi jednoduché tvary, ale i stylová řešení? Máte rádi tradici, ale často ji potřebujete ozvláštnit moderními doplňky, a dosáhnout tak zcela originální efekt? Z klasického tvaru vázy Home jsme vytvořili moderní twist – díky němu váza získala velmi zajímavý vzhled. Dokonale se osvědčí u vás doma – skleněnou váza-válec (25 cm) můžete dát do jídelny, obývacího pokoje nebo i do ložnice. Styl interiéru nehraje roli – univerzální váza bude ladit s každým zařízením.

Válcová váze: dokonalá na kompozice květin a rostlin – Skleněná válcová váza (25 cm) bude optimální na vysoké květiny, trávy a zajímavé rostlinné kompozice. Do popředí vstupuje efekt stočení skla, pozornost přitahují také mírně ohrnutý okraj a stabilní dno. Ručně vyrobená váza bude dokonalý dárek – v elegantním černém obalu může představovat hezký dárek k Vánocům, na Valentýna nebo k narozeninám. Ručně vyráběné výrobky je doporučeno mýt také ručně – váza si ještě déle udrží svůj lesk.

Charakteristické vlastnosti: 

  • Jednoduchý, válcový tvar – ladí s každým stylem interiéru.
  • Ruční výroba – zajímavý efekt stočeného skla.
  • Sklo Crystalline – odolné a průhledné.
  • Stabilní dno – osvědčí se i při velkých kyticích.

ÄHNLICHE PRODUKTE