KROSNO Home Elegantní skleněná váza, Výška 28 cm, Rukodělný

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "Ae3DZ5w-UBvoOVVVkxZerVOdnvf82EjtYE7tJd8JXrNwBPqnOYdwu6nH1kgrJyT6YIgXBetTAAeVbpFM"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiZjBlOTRmYzIyYjMxZDdhMWNiNzRhYWU1OGQxMTc2NzcwMjExODI0NmM0ODI4ZWQ3MWYzMTcxNDBjZjc3N2ZmN3xtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDctMTRUMTQ6NDE6NTUuODAxWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU9lWUZLNHZieGgxYV91amF6alJpbXFYRDNnakJWQ2tVeFNzQ0FGc1VMaWRiTTZGMnA4WXJnQ0wwQkl3bHlWZ0Jab2NzZmhyLTBzWUo5YVNDck4xUDB6cjlVTlh3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "Ae3DZ5w-UBvoOVVVkxZerVOdnvf82EjtYE7tJd8JXrNwBPqnOYdwu6nH1kgrJyT6YIgXBetTAAeVbpFM"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiZjBlOTRmYzIyYjMxZDdhMWNiNzRhYWU1OGQxMTc2NzcwMjExODI0NmM0ODI4ZWQ3MWYzMTcxNDBjZjc3N2ZmN3xtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDctMTRUMTQ6NDE6NTUuODAxWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU9lWUZLNHZieGgxYV91amF6alJpbXFYRDNnakJWQ2tVeFNzQ0FGc1VMaWRiTTZGMnA4WXJnQ0wwQkl3bHlWZ0Jab2NzZmhyLTBzWUo5YVNDck4xUDB6cjlVTlh3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

209 mm

Výška

280 mm

Počet kusů

1

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Barva

Transparentnu00ed

Index

FWAA445028009020

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Home Váza na Květiny 28 cm – Elegance a Funkčnost pro Váš Domov

Elegantní Váza 28 cm, Skleněná Váza 28 cm – Ručně Vyrobená Pro Vaše Oblíbené Květiny

Jakmile ucítíte první sluneční paprsky blížící se jara, sníte o tom, jak trochu toho jarního nálady přenést do svého domova? Jarní kytice květin je skvělým nápadem, jak si každý den užívat nádhernou atmosféru. Elegantní váza (28 cm výška) z kolekce HOME umožňuje vystavit karafiáty, narcisy, tulipány, růže – vyberte si své oblíbené květiny a každý den se jimi těšte.

Moderní Twist Klasické Formy – Skleněná váza (28 cm) byla ručně vyrobena ze skla – jemně stočeného, což dává klasické formě moderní twist, který jistě ocení každý milovník elegance. Puklatá váza se směrem nahoru mírně zužuje, aby se u okraje opět rozevřela, což umožňuje krásné rozložení květů, a ve velkých kyticích. Výška vázy umožňuje prezentovat i dlouhé růže. Váza byla vyrobena ručně, proto doporučujeme neumývat ji v myčce.

Co je důležité si všimnout:

  • Ručně vyráběná – moderní efekt stočeného skla.
  • Výška 28 cm – ideální i pro dlouhé květiny.
  • Stabilní dno – váza se hodí i pro těžké, velké kytice.
  • Ideální jako dárek – praktický dárek pro každou paní domu.

KROSNO Elegantní skleněná váza na květiny Home

Ručně vyrobená váza na vaše oblíbené květiny – Už cítíte první paprsky jarního slunce a chtěli byste trochu této atmosféry přivést k sobě domů? Jarní kytice je dokonalý nápad, jak si užívat tuto nádhernou atmosféru každý den. Elegantní váza (výška 28 cm) z kolekce Home umožní prezentovat karafiáty, narcisy, růže – vyberte si své oblíbené květiny a užívejte si jejich krásu každý den.

Moderní twist v klasické formě – Skleněná váza (28 cm) ručně vyráběná ze skla – které je mírně stočené, díky čemuž klasickou formu ozvláštňuje moderní twist, což jistě ocení všichni milovníci krásy. Baňatá váza se mírně zužuje nahoru, aby se u okraje otevřela a umožnila hezké uspořádání květin, a to i v případě velkých kytic. Díky výšce lze tuto vázu použít i na velmi dlouhé růže. Je vyráběna ručně, proto doporučujeme, abyste ji nemyli v myčce.

Charakteristické vlastnosti: 

  • Ruční výroba – moderní efekt stočení skla.
  • Výška 28 cm – optimální i pro dlouhé květiny.
  • Stabilní dno – váza se osvědčí také pro velké a těžké kytice.
  • Dokonalý dárek – praktický dárek pro paní domu.

ÄHNLICHE PRODUKTE