KROSNO Synergy Mátová mísa, Průměr 15 cm, Rukodělný

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzYwZTNjZTg5MzAxNzZjMjQ5NTdlY2MzMTI5OTZlZTZiNjIxYjk5YzJlODBmYThlNGIxNWU5ODcyNDM4Zjk2N3xtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTg6NDQ6NDguMTgyWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5UNWQ4N2hUSU84eXowazVjWjJYaXQzODZkSHVPWVJ5ejRseHpNVnlFU1BnQ3VEY0hwNHo4cHBvZmk3dlNIWG5Bd1dWejJaRUwyZGVGUG04dWtwNUJxd1BBbnlBIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzYwZTNjZTg5MzAxNzZjMjQ5NTdlY2MzMTI5OTZlZTZiNjIxYjk5YzJlODBmYThlNGIxNWU5ODcyNDM4Zjk2N3xtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTg6NDQ6NDguMTgyWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5UNWQ4N2hUSU84eXowazVjWjJYaXQzODZkSHVPWVJ5ejRseHpNVnlFU1BnQ3VEY0hwNHo4cHBvZmk3dlNIWG5Bd1dWejJaRUwyZGVGUG04dWtwNUJxd1BBbnlBIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

150 mm

Výška

80 mm

Počet kusů

1

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Barva

Mu00e1tovy

Index

FSA5382015002090

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Synergy – Mátová Mísa na Salát: Moderní Design pro Oslnivý Domov a Stylizovaný Zážitek ze Stolování

Barevná Skleněná Miska ze Série Synergy – Dokonalé Doplnění Interiéru. Klasické sklo je oblíbenou volbou pro mnoho lidí, ale někdy hledáme něco, co do interiéru vnese více barvy a doplní výzdobu obývacího pokoje nebo jídelny – na tyto požadavky našich zákazníků odpovídá kolekce SYNERGY, která se vyznačuje výjimečnými barvami. Skleněná miska (průměr 15 cm) v barvě mátové zeleně je ideální jak pro klasické, tak pro moderní interiéry.

Ručně vyráběné skleněné misky – Barevné misky (15 cm) jsou ideální pro podávání jídla, bonbonů a sladkostí. Nejen barva je jejich význačnou znakem, ale také svislá optika, která dokonale odráží paprsky světla a zdůrazňuje odstín skla. Masivní dno zajišťuje stabilitu a mírně zvlněný okraj je dalším dekorativním prvkem, díky kterému se tyto misky dokonale ladí s dalšími produkty z kolekce SYNERGY. Jedná se o ručně vyráběný produkt, který se doporučuje mýt ručně.

Charakteristické vlastnosti produktu:

  • Mátová barva – ručně malované misky tvoří set s dalšími produkty z kolekce SYNERGY.
  • Sklo Crystalline – průhledné a odolné vůči poškození.
  • Ruční výroba – misky jsou pečlivě zpracované v každém detailu, od stabilního dna po mírně zvlněný okraj.

Objevte celou řadu váz a salátových misek Synergy, které se na první pohled velmi liší, ale společně nabízí mnohem více než samostatně - díky synergii tvoří neopakovatelnou a zajímavou kolekci!

KROSNO Barevna skleněná mísa Synergy

Barevné mísy pro vás a vaše hosty – Klasické sklo je první volbou pro mnoho lidí, avšak někdy hledáme něco, co přivede do interiéru trochu více barvy a doplní zařízení obývacího pokoje nebo jídelny – odpovědí na tyto potřeby našich zákazníků je kolekce SYNERGY, která se vyznačuje výjimečnými barvami. Skleněná mísa (průměr 15 cm) v mátově zelené barvě se osvědčí v klasickém i moderním interiéru.

Skleněné ručně vyráběné mísy – Barevné mísy (15 cm) mohou být používány na podávání jídla, bonbónu a sladkostí. Vyznačují se nejenom svou barvou, ale také svislou optikou která dokonale odráží paprsky světla a zvýrazňuje odstín skla. Masivní dno zajišťuje stabilitu a mírně zvlněný okraj je další dekorativní prvek, díky kterému tyto mísy dokonale ladí s ostatními produkty z kolekce SYNERGY. Jedná se o ruční výrobek, který je vhodné mýt ručně.

Charakteristické vlastnosti: 

  • Mátová barva – ručně barvené mísy vytvoří komplet s jinými produkty z kolekce SYNERGY.
  • Sklo Crystalline – je průhledné a odolné proti poškození.
  • Ruční výroba – mísy jsou pečlivě zpracované v každém detailu, od stabilního dna, po mírně zvlněný okraj.

Objevte celou řadu váz a salátových mís Synergy, které jsou na první pohled velmi odlišné, ale společně nabídnou mnohem víc než zvlášť – díky synergii tvoří neopakovatelnou a zajímavou kolekci!

ÄHNLICHE PRODUKTE