KROSNO Synergy Tyrkysová mísa, 15 cm, Rukodělný

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "Ae3DZ5w-UBvoOVVVkxZerVOdnvf82EjtYE7tJd8JXrNwBPqnOYdwu6nH1kgrJyT6YIgXBetTAAeVbpFM"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiOGU4OWU1YzdjMzJlN2EyNmUyOWEzYTY4YzgyMmRlZjMxNjkxZDU5ZDAyM2Q3NmM2NjcxZjIzNzA3MjE5MTBhMHxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDctMDVUMDA6NDg6MTUuNjc1WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU9LczUxWnQtNC12VE9fN1lWWlQ4Q3ZuUEtGU0VXV0FBd0xaNzRaS3dZWTVOTUh3Qk14YmFFTDgzc3A3cVhKR3FuQjVkT3QyWGVBZ0d4cGJ1Mmhkb01LVzNPQXZRIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "Ae3DZ5w-UBvoOVVVkxZerVOdnvf82EjtYE7tJd8JXrNwBPqnOYdwu6nH1kgrJyT6YIgXBetTAAeVbpFM"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiOGU4OWU1YzdjMzJlN2EyNmUyOWEzYTY4YzgyMmRlZjMxNjkxZDU5ZDAyM2Q3NmM2NjcxZjIzNzA3MjE5MTBhMHxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDctMDVUMDA6NDg6MTUuNjc1WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU9LczUxWnQtNC12VE9fN1lWWlQ4Q3ZuUEtGU0VXV0FBd0xaNzRaS3dZWTVOTUh3Qk14YmFFTDgzc3A3cVhKR3FuQjVkT3QyWGVBZ0d4cGJ1Mmhkb01LVzNPQXZRIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

150 mm

Výška

80 mm

Počet kusů

1

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Barva

Tyrkysovy

Index

FSA5382015001060

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Synergy Elegantní Tyrkysová Miska – Ideální pro Moderní a Stylové Kuchyňské Aranžmá

Barevné Misky Pro Vás a Vaše Hosty – Klasické sklo je volbou mnoha lidí, ale někdy hledáme něco, co dodá našemu prostoru trochu barvy, doplňující dekor našeho obývacího pokoje nebo jídelny. Odpovědí na potřeby našich zákazníků je kolekce Synergy, která se vyznačuje výjimečnými barvami. Tyrkysová skleněná miska (o průměru 15 cm) se hodí jak do klasických, tak moderních interiérů.

Ručně Vyrobené Skleněné Misky – Tyto barevné misky (15 cm) lze používat pro podávání jídla, cukroví a sladkostí. Vynikají nejen barvou, ale také vertikálním optikem, který dokonale odráží světelné paprsky, zesilující barvu skla. Tlusté dno zajišťuje stabilitu, a lehce vlnitý okraj je dalším dekorativním prvkem, který se skvěle doplňuje s dalšími produkty z kolekce Synergy. Jsou to ručně vyráběné předměty, nejlépe je mýt ručně.

Hlavní Vlastnosti:

  • Barva Tyrkysová – Ručně barvené misky tvoří soudržný set s dalšími produkty z kolekce Synergy.
  • Křišťálové Sklo – Průhledné a odolné vůči poškození.
  • Ruční Výroba – Misky jsou pečlivě zpracované v každém detailu, od stabilního dna po jemně vlnitý okraj.

Objevte celou řadu váz a misek na saláty z kolekce Synergy, které na první pohled mohou vypadat rozdílně, ale společně nabízejí mnohem více než samostatně – jejich synergie vytváří unikátní a fascinující kolekci!

KROSNO Tyrkysová skleněná mísa na saláty, ovoce, občerstvení Synergy

Barevné mísy pro vás a vaše hosty – Klasické sklo je první volbou pro mnoho lidí, avšak někdy hledáme něco, co přivede do interiéru trochu více barvy a doplní zařízení obývacího pokoje nebo jídelny – odpovědí na tyto potřeby našich zákazníků je kolekce Synergy, která se vyznačuje výjimečnými barvami. Skleněná mísa (průměr 15 cm) v tyrkysove zelené barvě se osvědčí v klasickém i moderním interiéru.

Skleněné ručně vyráběné mísy – Barevné mísy (15 cm) mohou být používány na podávání jídla, bonbónu a sladkostí. Vyznačují se nejenom svou barvou, ale také svislou optikou která dokonale odráží paprsky světla a zvýrazňuje odstín skla. Masivní dno zajišťuje stabilitu a mírně zvlněný okraj je další dekorativní prvek, díky kterému tyto mísy dokonale ladí s ostatními produkty z kolekce Synergy. Jedná se o ruční výrobek, který je vhodné mýt ručně.

Charakteristické vlastnosti: 

  • Tyrkysová barva – ručně barvené mísy vytvoří komplet s jinými produkty z kolekce Synergy.
  • Sklo Crystalline – je průhledné a odolné proti poškození.
  • Ruční výroba – mísy jsou pečlivě zpracované v každém detailu, od stabilního dna, po mírně zvlněný okraj.

Objevte celou řadu váz a salátových mís Synergy, které jsou na první pohled velmi odlišné, ale společně nabídnou mnohem víc než zvlášť – díky synergii tvoří neopakovatelnou a zajímavou kolekci!

ÄHNLICHE PRODUKTE