KROSNO Infinity Sklenice na bílé víno, Sada 6, 400 ml

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "Ae3DZ5w-UBvoOVVVkxZerVOdnvf82EjtYE7tJd8JXrNwBPqnOYdwu6nH1kgrJyT6YIgXBetTAAeVbpFM"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMTVhY2M2M2I1YzAyODkzY2IxODk2ZTdlY2RhNTM2NzU1YWU2NTg2Mjk0MzliNTdiYjMzZDk5MzBkNzYxNTY0MXxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDctMTBUMTY6MTc6MTguMDYzWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQVBpTWVjZnJtWHJhaHlGRjRDcTQ2UlRrdWNTVkhqamdBbzdldUx4UHFHeU1Ham1nSkw5c2QtZlMxZEt3QnJJOFFLT2lSelNpY0ZPYmYyZWxLc0FTYW55cFBwbXh3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "Ae3DZ5w-UBvoOVVVkxZerVOdnvf82EjtYE7tJd8JXrNwBPqnOYdwu6nH1kgrJyT6YIgXBetTAAeVbpFM"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMTVhY2M2M2I1YzAyODkzY2IxODk2ZTdlY2RhNTM2NzU1YWU2NTg2Mjk0MzliNTdiYjMzZDk5MzBkNzYxNTY0MXxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDctMTBUMTY6MTc6MTguMDYzWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQVBpTWVjZnJtWHJhaHlGRjRDcTQ2UlRrdWNTVkhqamdBbzdldUx4UHFHeU1Ham1nSkw5c2QtZlMxZEt3QnJJOFFLT2lSelNpY0ZPYmYyZWxLc0FTYW55cFBwbXh3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

85 mm

Výška

235 mm

Počet kusů

6

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Objem

400 ml

Barva

Transparentnu00ed

Index

F57C931040001010

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Infinity Skleničky na bílé víno – Moderní tvar, v souladu s nejnovějšími trendy v aranžování stolu

Infinity Skleničky na bílé víno – Vědomé degustování bílého vína je zdrojem nekonečného potěšení. Aby bylo možné plně ocenit chuťový buket skrytý v každém doušku, je nezbytná vhodná sklenička – taková, jakou nabízí kolekce INFINITY. Zúžený, geometrický tvar číše umožňuje ocenit všechny aromatické tóny, zatímco úzká, praktická nožička umožňuje držet nádobí tak, aby se v něm obsažený nápoj neohříval. Sada skleniček na bílé víno z kolekce INFINITY od značky KROSNO je vyrobena z průhledného skla Crystalline (tzv. moderní křišťál – olovnaté křišťálové sklo).

Skleničky nejsou jen stylové, ale také velmi praktické. Sada může být úspěšně myta v myčce bez obav o ztrátu lesku. Perfektně se hodí na chvíle strávené s přáteli v zahradě, během romantické večeře nebo na slavnostním přijetí.

Na co si dát pozor:

  • Moderní tvar, v souladu s nejnovějšími trendy v aranžování stolu
  • Hladký okraj
  • Nejvyšší kvalita skla Crystalline
  • Štíhlá nožička

KROSNO Sklenice na bílé a šumivé víno Infinity

KRISTALICKÉ SKLO – Sklenice na bílé víno od Krosno jsou vyrobeny z prvotřídního skla. Jsou dokonale průhledné, odolné a odolné proti mechanickému poškození/zamutění a skvěle odrážejí světlo, což je činí vynikajícím doplňkem na jakékoliv recepci nebo rodinném setkání.

SET 6 SKLENIC – Elegantní sklenice z kolekce Infinity jsou vynikající volbou pro všechny druhy bílého vína a různé koktejly. Dlouhé nohy zabraňují ohřívání nápoje. Sklenice je vyrobena z dokonale průhledného skla. Její rozměry jsou následující: objem - 400 ml, výška - 235 mm, průměr - 85 mm.

ELEGANTNÍ DESIGN – Sklenice na bílé víno z kolekce Infinity jsou charakterizovány svými krásnými, minimalistickými a nadčasovými tvary, které optimálně uvolňují vůni nápoje. Elegantní, decentní kombinace těla a nohy upoutá pozornost hostů a představuje přidanou hodnotu každému interiéru.

BEZPEČNOST POUŽITÍ – Sklenice na bílé víno jsou vyrobeny z 100% bezolovnatého skla. Lze je mýt ručně nebo v myčce na nádobí.

VYJÍMEČNÝ DÁREK – Sklenice na bílé víno z kolekce Infinity jsou vynikajícím nápadem na překvapení. Hodí se na jakoukoliv příležitost.

ÄHNLICHE PRODUKTE