KROSNO Deco Just Love Sklenice na nápoje, 1 kus, 500 ml

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzk1YzI4ODI0YzNmNGIzMGViYWVhNGIyNDc4NWE2YjFhMjQwMTZiNmFiMGI3MDE3NTFmMzUzZGUwMjQ0NzEzOHxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTc6NDQ6MjcuMjI1WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQVAyOWUyRW8tMFNMWWdfaW1sN3l2UWRwVTd6b1hLbFh4X25WV3J6WlIyTzNxNFZlUkoyNkJRS29yVTFuNnFNUGk1eXlYVTdOOWp2SEY2NS1nakNIazlRbmk0Q3R3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzk1YzI4ODI0YzNmNGIzMGViYWVhNGIyNDc4NWE2YjFhMjQwMTZiNmFiMGI3MDE3NTFmMzUzZGUwMjQ0NzEzOHxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTc6NDQ6MjcuMjI1WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQVAyOWUyRW8tMFNMWWdfaW1sN3l2UWRwVTd6b1hLbFh4X25WV3J6WlIyTzNxNFZlUkoyNkJRS29yVTFuNnFNUGk1eXlYVTdOOWp2SEY2NS1nakNIazlRbmk0Q3R3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

90 mm

Výška

123 mm

Počet kusů

1

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Objem

500 ml

Barva

Transparentnu00ed se vzorem

Index

F6863760500D1FP0

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Just Love Skleněný Pohárek na Víno a Nápoje – Všestrannost a Styl

Představujeme naši kolekci DECO, vzniklou z velké lásky ke slavení – tentokrát v romantické edici!

Harmonicky se zužující sklenice na nápoje z kolekce DECO jsou dokonalé pro vyjádření emocí na milion různých způsobů. Jejich příjemný tvar a trochu větší objem vám umožní projevit lásku sklenicí čerstvě vymačkané šťávy přinesené ráno do postele, chutného, studeného shake nebo dezertu ve vedrech dnech, nebo náladového barevného koktejlu či osvěžujícího bílého vína.

Neposkvrněné sklo lehké a tvarované sklenice zdobené jemným a vkusným nápisem 'Just Love'

Tato lehká, tvarovaná sklenice byla zdobena subtelným a elegantním nápisem "Just Love" umístěným na obou stranách sklenice, provedeným ekologickými organickými barvami ve stříbrné a metalické růžové barvě.

Valentýn, Mezinárodní den žen, romantické rande, a především každodennost s milovanou osobou - každý okamžik je dokonalý, aby slova "Miluji tě!" byla vyjádřena malým gestem.

Co je důležité si všimnout:

  • Pohodlný tvar – pro snadné držení a používání.
  • Stylový potisk ve tvaru srdíček – dodává sklenici romantický vzhled.
  • Dokonale průhledné sklo – zajišťuje, že nápoje vypadají lákavě.
  • Ekologické barvy – bezpečné pro životní prostředí i uživatele.

KROSNO Sklenice na nápoje víno vodu Deco "Just Love"

S touto kolekcí DECO oživte každý okamžik lásky a romantiky. Skleničky s motivem srdíček jsou nejen krásnou ozdobou, ale také skvělým způsobem, jak vyjádřit své city vůči svým blízkým. Ať už chcete udělat radost svému partnerovi, partnerce nebo jen oslavit každodenní momenty s rodinou a přáteli, tyto skleničky jsou skvělou volbou. Přineste do svého domova kousek lásky s tímto originálním a elegantním servisem skleniček DECO.

Poznávejte naši kolekci DECO, která vznikla s velkou láskou k oslavám - tentokrát s důrazem na lásku! Harmonicky se zužující skleničky na nápoje vám pomohou vyjádřit emoce miliony různými způsoby. Jejich příjemný tvar a trochu větší objem vám umožní vyjádřit lásku ve sklenici čerstvě vymačkaného džusu, který přinesete do postele ráno, v chutném studeném shake'u nebo sladkém dezertu v horkém dni, a dokonce i ve chvílích osvěžení bílým vínem.

Nesmazatelné sklo této lehké, elegantně tvarované skleničky je zdobeno jemným a stylovým nápisem "Just Love", který najdete po obou stranách skleničky. Tento nápis je vyroben z ekologicky šetrných barev stříbrného a metalického růžového odstínu, což dodává skleničkám jedinečný vzhled.

Nezáleží na tom, zda slavíte Valentýna, Mezinárodní den žen, romantické rande nebo si užíváte každodenní chvíle s vaším miláčkem - každý okamžik je dokonalý pro vyjádření slov "Miluji tě!" v tomto malém gestu.

Stojí za to si všimnout:

  • Pohodlný tvar
  • Stylový motiv srdíček
  • Krystalicky průhledné sklo
  • Ekologické barvy

ÄHNLICHE PRODUKTE