KROSNO Blended Velké Sklenice na nápoje, Sada 6, 510 ml

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzYwZTNjZTg5MzAxNzZjMjQ5NTdlY2MzMTI5OTZlZTZiNjIxYjk5YzJlODBmYThlNGIxNWU5ODcyNDM4Zjk2N3xtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTg6NDQ6NDguMTgyWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5UNWQ4N2hUSU84eXowazVjWjJYaXQzODZkSHVPWVJ5ejRseHpNVnlFU1BnQ3VEY0hwNHo4cHBvZmk3dlNIWG5Bd1dWejJaRUwyZGVGUG04dWtwNUJxd1BBbnlBIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzYwZTNjZTg5MzAxNzZjMjQ5NTdlY2MzMTI5OTZlZTZiNjIxYjk5YzJlODBmYThlNGIxNWU5ODcyNDM4Zjk2N3xtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTg6NDQ6NDguMTgyWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5UNWQ4N2hUSU84eXowazVjWjJYaXQzODZkSHVPWVJ5ejRseHpNVnlFU1BnQ3VEY0hwNHo4cHBvZmk3dlNIWG5Bd1dWejJaRUwyZGVGUG04dWtwNUJxd1BBbnlBIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

88 mm

Výška

150 mm

Počet kusů

6

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Objem

510 ml

Barva

Transparentnu00ed

Index

F68A575051001000

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Blended Vysoké Sklenice na Nápoje 510 ml – Moderní Elegance pro Každý Den

Velké Sklenice na Nápoje z Kolekce Blended – Elegantní a Funkční – Velké sklenice na nápoje z kolekce Blended jsou více než jen obyčejné sklenice – stávají se výrazným dekoračním prvkem v každém interiéru. S objemem až 510 ml nejen že poutají pozornost svým výjimečným tvarem, ale zároveň zůstávají velmi praktické. Ideální pro podávání vody, džusu nebo drinků, tyto sklenice jsou skvělou volbou jak pro každodenní použití, tak pro příležitosti, kdy chcete přidat eleganci vašemu stolování.

Perfektní Ztvárnění a Praktičnost – Sklenice z kolekce Blended se vyznačují ultra tenkými stěnami z dokonale průhledného skla, což dokonale zvýrazňuje a podtrhuje barvu servírovaného nápoje. Jejich jemnost a sofistikovaný vzhled dodávají každému nápoji osobitý charakter. Navíc jsou tyto sklenice vhodné pro mytí v myčce nádobí, což přidává na jejich praktičnosti a zjednodušuje údržbu.

Co je důležité si všimnout:

  • Dokonale průhledné sklo – zvýrazňuje barvu nápojů.
  • Vyrobené z tenkého skla – elegantní a sofistikovaný vzhled.
  • Stabilní dno – zajišťuje pevnost a dlouhou životnost.
  • Možnost mytí v myčce nádobí – praktičnost pro každodenní použití.

KROSNO Velké sklenice na nápoje z kolekce Blended

Pozvedněte atmosféru vašich nápojů a udělejte je ještě chutnějšími pomocí těchto impozantních sklenic Blended. Jejich velká kapacita a elegantní design dodají vašemu stolu a večerům jedinečný ráz. Oceňovaná kvalita skla Crystalline zajišťuje nezapomenutelný vizuální zážitek a nápoje budou lahůdkou pro všechny smysly.

Velké sklenice na nápoje z kolekce Blended budou nezapomenutelnou ozdobou každého interiéru. Díky své velké kapacitě až 510 ml upoutají pozornost a okouzlí svým dokonalým tvarem, zároveň však zůstanou velmi praktické. Podávejte v nich vodu, džus nebo drinky každý den nebo během elegantní oslavy. Sklenice Blended mají ultra tenké stěny vyrobené z dokonale průhledného skla, které podtrhuje a zvýrazňuje barvu servírovaného nápoje. Jsou vhodné do myčky na nádobí.

Stojí za to si všimnout:

  • Dokonale průhledné sklo
  • Vyrobeny z tenkého skla
  • Stabilní dno
  • Lze mýt v myčce na nádobí

ÄHNLICHE PRODUKTE