KROSNO Balance Sklenice long drink, Sada 6, 300 ml

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiZWVmOGE3Y2ViMDI3YjgzYzhhNjk5MmIzMTE3N2RjYTBkOTc0NTc0ZTE5OTA2NzRhZjQxMjViZmU2YzJmZWRiZXxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTk6NDU6MzAuOTQyWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU1tWnlheHRXRFVFRU85OWk0TGlyS2xaUzZzUzlDZjNnX2NEcGJZdldEdHpkejNFSGRYRDB6Y0NtZ2NIRWxDMDIycjJCZ1RMQmRBR0VodndkV3lpOFZKSlBsWGdRIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiZWVmOGE3Y2ViMDI3YjgzYzhhNjk5MmIzMTE3N2RjYTBkOTc0NTc0ZTE5OTA2NzRhZjQxMjViZmU2YzJmZWRiZXxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTk6NDU6MzAuOTQyWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU1tWnlheHRXRFVFRU85OWk0TGlyS2xaUzZzUzlDZjNnX2NEcGJZdldEdHpkejNFSGRYRDB6Y0NtZ2NIRWxDMDIycjJCZ1RMQmRBR0VodndkV3lpOFZKSlBsWGdRIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

64 mm

Výška

141 mm

Počet kusů

6

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Objem

300 ml

Barva

Transparentnu00ed

Index

F682482030050000

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Balance Sklenice na Nápoje 300 ml – Harmonie a Styl ve Vašem Domově

Univerzální Sklenice na Long Drink 300 ml – Ideální pro Každou Příležitost – Sklenice na long drink o objemu 300 ml jsou spolehlivým způsobem podávání nápojů ve stylu, který je synonymem třídy a elegance. Jejich komfortní kapacita, klasický tvar a jednoduchost se hodí pro každou příležitost a doplní jakékoli stolování. Jejich univerzální charakter oceníte zejména, když hosté požadují různé typy nápojů – sklenice na long drink se hodí pro podávání vody a šťáv, ale také efektivně prezentují svůj obsah, když v nich připravíte spektakulární drink.

Sklenice na Long Drink 300 ml z Kolekce BALANCE – Sklenice na long drink 300 ml má charakteristický klasický, válcový tvar z kolekce BALANCE. Čiré sklo je ideální pro elegantní příležitosti. Nechte se nemýlit jeho zdánlivou křehkostí – použité sklo je velmi odolné a odolává poškrábání, což umožňuje pohodlné mytí v myčce nádobí. Tlusté dno dodává sklenicím charakter a zajímavě zdůrazňuje jejich obsah. Toto je volba, díky které vznese mnoho úspěšných toastů.

Co stojí za zmínku:

  • Sada 6 sklenic – ideální pro menší společenská setkání.
  • Jednoduchý, nadčasový design – hodí se pro každou příležitost.
  • Možnost mytí v myčce nádobí – rychlé a pohodlné čištění.

KROSNO Sklenice long drink na nápoje Balance

Univerzální sklenice long drink – vhodné pro každou příležitost – Sklenice long drink 300 ml jsou vhodné k podávání nápojů stylovým a elegantním způsobem. Komfortní velikost, klasický tvar a jednoduchost – díky tomu jsou vhodné pro každou příležitost a vhodně doplní stolní nádobí. Jejich univerzální charakter oceníte zejména tehdy, když si hosté budou chtít dát různé druhy nápojů – sklenice long dring se totiž hodí na vodu a šťávy, ale také budou atraktivně ukáží svůj obsah, když v nich připravíte úžasný míchaný koktej. 

Sklenice long drink 300 ml – Sklenice long drink 300 ml má pro kolekci Balance charakteristický klasický válcový tvar. Průhledné sklo se osvědčí při slavnostních příležitostech. Nechte se svést jeho decentností – sklo, které používáme, je velmi pevné a odolné proti poškrábání, díky čemuž je můžete snadno mýt v myčce. Silné sklo dodává sklenicím charakter a zajímavě zvýrazňuje jejich obsah. Pokud si je vyberete, pronesete spoustu úspěšných přípitků.

Charakteristické vlastnosti: 

  • Sada 6 sklenic – správný počet pro malá společenská setkání.
  • Jednoduchý, nadčasový design – jsou vhodné pro každou příležitost. 
  • Jsou vhodné do myčky – rychlé a pohodlné mytí.

ÄHNLICHE PRODUKTE